Тетіївська міська рада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

12 Листопада, 2021 р., 17:20
БЕЗКОШТОВНІ онлайн-тренінги та практичні заняття для представників малого та середнього бізнесу у туристичній та готельно-ресторанній галузях з 16.11.2021 року
05 Листопада, 2021 р., 17:41
 З метою інформування роботодавців - суб’єктів господарювання, органів місцевого самоврядування щодо ринку праці в громаді , недопущення ними порушень законодавства про працю і зайнятість за ініціативи Тетіївської районної  філії Київського обласного  центру зайнятості  в приміщенні Тетіївської  міської  ради  05 листопада  2021  року  відбулось засідання круглого столу на тему: «Ринок праці Тетіївської ОТГ в реаліях сьогодення та співпраця з роботодавцями».    В заході  взяли участь: міський голова Богдан Балагура, перший заступник міського голови Василь Кизимишин, директор  Тетіївської РФ Київського ОЦЗ Валентина Криворученко, роботодавці , фахівці Пенсійного Фонду, служби зайнятості, виконавчого комітету міської ради.    Директор   Тетіївської РФ Київського ОЦЗ Валентина Криворученко  поінформувала присутніх про стан ринку праці в районі, про нові форми роботи, які сприяють оперативному укомплектуванню вакансій: відео-резюме шукачів роботи, проведення онлайн - співбесід з роботодавцями. Роботодавців поінформовано про  можливість проходження професійного навчання безробітних, отримання компенсаційних виплат за працевлаштування безробітних певних категорій .     На обліку протягом січня-жовтня 2021 року  у Тетіївській службі зайнятості перебувало 1458 безробітних , за сприяння служби зайнятості протягом 10 місяців  2021 року  працевлаштовано   - 851 особу з числа незайнятого населення, направлено на роботи тимчасового характеру-135 осіб, пройшли підвищення кваліфікації шляхом стажування безпосередньо на підприємствах -160 осіб з числа безробітних.    Учасники круглого столу обговорили рекомендації щодо активізації ролі роботодавців у збереженні та створенні нових робочих місць, дотримання законодавства про працю та зайнятість шляхом об’єднання зусиль всіх сторін соціального партнерства, спрямованих на соціально-економічний розвиток району.
01 Листопада, 2021 р., 14:39
Сьогодні 29 жовтня 2021 року за ініціативи Тетіївської районної філії КОЦЗ проведено круглий стіл  на тему  «Легалізація заробітної плати та зайнятості населення – один із важливих факторів стабільності в суспільстві». Участь в обговоренні взяли від Виконавчого комітету Тетіївської міської ради - відповідальна особа по взаємодії з службою зайнятості, головний спеціаліст інспектор з праці-  Олена САВЛУК, від ГУ ПФУ в Київській області - головний спеціаліст відділу забезпечення поповнення  бюджету ✓3 фінансово- економічного управління - Валентина ЯБЛОНСЬКА, від  Тетіївської районної філії КОЦЗ - директор  Валентина КРИВОРУЧЕНКО, заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг - Оксана МАРИЩУК, начальник відділу взаємодії з роботодавцями - Жанна ЛИТОВЧЕНКО. Виступаючі були єдині в тому, що легалізація заробітної плати та зайнятості населення – загальна проблема всіх державних органів та роботодавців, тому й вирішувати її слід спільними зусиллями. Використання нелегальних трудових відносин призводить до ненадходжень коштів до фондів соціального страхування та місцевих бюджетів, які б спрямовувались на добробут громади та реалізацію програм соціально-економічного розвитку району та міста. А ще тіньова зайнятість є причиною трудової міграції та невпевненості громадян у своєму майбутньому, оскільки неоформлений працівник позбавляється всіх соціальних прав та гарантій (пенсійного забезпечення, права на допомогу з тимчасової непрацездатності, оплачувану відпустку, допомогу з безробіття, охорону праці тощо).   На завершення зустрічі учасники заходу дійшли  згоди  об’єднати зусилля і спільно діяти для досягнення загальної мети – забезпечити скорочення обсягів нелегальної зайнятості, дотримання вимог трудового законодавства в частині офіційного оформлення трудових відносин, своєчасної та у повному обсязі виплати заробітної плати.
30 Жовтня, 2021 р., 15:01
29.10. 2021  року  фахівцями Тетіївської районної філії проведено Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості - який  ознайомив осіб що перебувають на обліку в центрі зайнятості з основними послугами державної служби зайнятості, перевагами легальної зайнятості та ризиками нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці та електронними сервісами державної служби зайнятості та регіональним станом на ринку праці. На захід завітали: відповідальна особа  за співпрацю із службою зайнятості  від виконавчого комітету Тетіївської міської ради головний спеціаліст інспектор з питань праці - Олена Савлук та головний спеціаліст відділу забезпечення поповнення бюджету №3 фінансово-економічного управління ГУ ПФУ в Київській області – Валентина  Яблонська.  Фахівці  розповіли безробітним про важливість легальної зайнятості для реалізації своїх трудових прав та забезпечення оптимального рівня свого майбутнього. Олена Савлук зауважила учасникам, що вони повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору. У разі порушення роботодавцем вимог законодавства про працю кожен громадянин має право звернутися до Управління Держпраці, до суду за захистом своїх конституційних прав або зателефонувати на Урядову «гарячу лінію» - 1545 із пропозиціями, заявами чи скаргами. Валентина  Яблонська довела до відома  присутніх в залі про негативні наслідки виплати заробітної плати «в конвертах», використання найманої праці без оформлення  трудових відносин та вплив таких ситуацій на страховий стаж. Розповіла про, пенсійний вік, важливість страхового стажу на момент виходу на пенсію, та шляхи його збільшення. Виступаючі роздали безробітним роздатковий матеріал та  буклети.  Відбулося жваве обговорення даних питань і дані вичерпні відповіді на запитання безробітних. Директор Тетіївської районної філії КОЦЗ Валентина  Криворученко звернула увагу безробітних на питання обслуговування в період знаходження в  «червоні зоні»  Київської області в зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації та порядок обслуговування безробітних в цей період. Протягом тижня фахівцями  служби зайнятості проведено 6 заходів для осіб які перебувають на обліку.  До заходів служби зайнятості залучено 48 осіб.
25 Жовтня, 2021 р., 14:19
До уваги жителів Тетіївської ОТГ!!! Тетіївська районна філія  Київського обласного центру зайнятості доводить до Вашого відома, що Асоціацією інноваційної та цифрової освіти  спільно з  Міністерством культури та інформаційної політики України за підтримки Українського культурного фонду  запустили Національний онлайн проект з тестування та вивчення української мови https://moyamova.in/ua/. В рамках цього проекту всі українці мають можливість  пройти безкоштовне тестування для визначення рівня володіння українською мовою з подальшим навчанням. Тестування та навчання буде особливо корисним для державних службовців. На платформі розміщено унікальний адаптивний тест з української мови та онлайн ресурси для безкоштовного вивчення української мови, зокрема безкоштовний мультимедійний онлайн-курс «Сучасна українська мова», який в доступній формі пояснює норми нового правопису. 27 жовтня 2021 року (середа) о 9:30 буде проведено безкоштовний онлайн-семінар «Сучасний український правопис». Для взяття участі на семінарі необхідно зареєструватись за адресою : https://bit.ly/3pipEDr/. Реєстрація триває до 25 жовтня 2021 року включно.
22 Жовтня, 2021 р., 15:06
Служба зайнятості - послуги для роботодавців безкоштовно Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Тетіївська районна філія КОЦЗ має успішний досвід взаємовигідної багаторічної співпраці як з великими, так і з малими підприємствами району та постійно впроваджує у свою роботу сучасні та ефективні форми роботи. Широкий спектр послуг роботодавцям, який надається абсолютно безкоштовно, умовно можна поділити на три категорії: інформаційно-консультаційні, електронні та фінансові. Звичайно, всі вони поєднуються, аби підібрати якісні кваліфіковані кадри на замовлення роботодавців. З метою надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили З 1 січня 2020 року у службі зайнятості запроваджено Інститут консультанта роботодавця. Консультант роботодавця допоможе працедавцю якнайвигідніше та у повному обсязі скористатись послугами служби зайнятості.. Щодо інформаційно-консультаційних послуг – це проведення семінарів, ярмарків та міні-ярмарків вакансій, презентацій роботодавців, тощо. Окрім того, сюди можна включити і надання консультацій для керівників та спеціалістів кадрових служб підприємств із питань законодавства про працю та зайнятість. Ми підтримуємо сучасні тенденції розвитку електронного врядування. Послуги служби зайнятості стають більш доступними завдяки впровадженню сучасного сервісу – електронного кабінету роботодавця. Користуючись ним, можливо здійснювати оперативний пошук необхідних кадрів, подавати звітність, отримувати інші послуги, економити час для відвідування служби зайнятості. З-поміж фінансових інструментів служби зайнятості виокремлюємо такі: компенсація єдиного внеску роботодавцям за працевлаштування безробітних на нові робочі місця, компенсація оплати праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, організація оплачуваних громадських робіт, організація професійного навчання на замовлення роботодавця, які фінансуються з бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Шановні роботодавці!!! Запрошуємо до співпраці. За більш детальнішою інформацією звертайтесь за адресою м.Тетіїв вул.Вишнева,6 каб.3 або за телефоном ☎️ (04560)53502.
19 Жовтня, 2021 р., 16:11
З  18.10. 2021  по 19.10.2021 року  фахівцями Тетіївської районної філії проведено два семінари та один вебінар . До заходів залучено 23 особи.  18 жовтня 2021 р. – проведено  Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості, який  ознайомив осіб що перебувають на обліку в центрі зайнятості з основними послугами державної служби зайнятості, перевагами легальної зайнятості та ризиками нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці та електронними сервісами державної служби зайнятості. 19 жовтня 2021 року  на семінарі  «Сучасні джерела пошуку роботи» учасники ознайомились із сучасними технологіями пошуку роботи, джерелами інформації про вакансії – їх перевагами та недоліками та були попереджені про можливість шахрайства при працевлаштуванні та ознайомлені з наявними вакансіями регіону. На захід завітали начальник відділу обслуговування громадян №15 (сервісного центру) ГУ ПФУ в Київській області Поступаленко Юлія Олександрівна та її заступник Сосунович Алла Казимирівна, які розповіли безробітним про важливість легальної зайнятості як запоруки стабільного майбутнього кожного громадянина, пенсійний вік, важливість страхового стажу на момент виходу на пенсію, та шляхи збільшення страхового стажу. Цоьго ж дня  проведено вебінар :"Емоційний інтелект: затребувані навички майбутнього» який ознайомив учасників які моделі поведінки  потрібно виключити зі свого репертуару при працевлаштуванні на роботу, словником емоцій. В кінці вебінару учасники отримали цікаве домашнє завдання. З 20.10.2021р. по 28.10.2021р. фахівцями центру зайнятості заплановано проведення таких заходів: -20.10.2021 -Інформаційний семінар "Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес"; - 25.10.2021 -Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості; - 26.10.2021 -Тренінг "Підготовка до співбесіди з роботодавцем" - 26.10.2021 – Вебінар "Тайм-менеджмент  або лайфхаки управління часом". - 27.10.2021  - Семінар "Ризики нелегальної трудової міграції"; -28.10.2021 - Вебінар "Soft skills для працевлаштування: чим зацікавити роботодавця?". Для прийняття участі в заходах  звертатись за телефоном 5-23-67.
13 Жовтня, 2021 р., 16:53
12.10.2021 – 13.10.2021 року  для клієнтів служби зайнятості проведено три заходи.  До заходів  фахівцями Тетіївської районної філії день залучено 18 осіб.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь