Тетіївська міська рада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, яким у 2022-2024 роках виповнюється 18 років

ПРОГРАМА

надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, яким  у 2022-2024 роках виповнюється 18 років

                                             І. Загальні положення

Програма надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, яким у 2022-2024 роках виповнюється 18 років, міста Тетієва і старостинських округів розроблена відповідно до Законів України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2005 року № 823 «Про затвердження порядку надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку», з метою організації повного і своєчасного надання одноразової допомоги після досягнення 18-річного віку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (надалі – допомога).

                             ІІ. Мета і завдання Програми

Метою цієї Програми є забезпечення повного і своєчасного надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким у 2022-2024 роках виповнюється 18 років.

Завданнями Програми є встановлення чіткого порядку надання допомоги, зокрема визначення кола осіб, що мають на неї право, строків і спосіб, у який  такі особи можуть звернутися до уповноважених органів для отримання допомоги, розмір допомоги в порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2005 року № 823 року «Про затвердження порядку надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку».

Перелік осіб, на яких розповсюджується дія даної Програми встановлюється розпорядженнями Тетіївського міського голови на підставі інформації, що надається  службою в справах сім’ї та дітей Тетіївської МТГ.

                    ІІІ. Порядок і строки виконання Програми

Програма діє з 01 січня 2022 року по 31 грудня 2024року.

Програма направлена на надання одноразової допомоги особам, яким у 2022-2024 роках виповнюється 18 років. Допомога надається протягом дії Програми, але у тому році, в якому дитині виповнюється 18 років.

У разі неотримання з будь-яких причин дитиною одноразової допомоги у строк дії Програми, вона може бути виплачена протягом трьох років.

Допомога надається на підставі наданої до відділу освіти Тетіївської міської ради заяви та паспорта отримувача цієї допомоги.

У разі перебування особи, яка має право на отримання одноразової допомоги, в слідчому ізоляторі або установі виконання покарань така допомога призначається і виплачується шляхом перерахування на відкритий у банку  вкладний (депозитний) рахунок особи на підставі звернення адміністрації слідчого ізолятора або установи виконання покарань до районних (міських) відділів (управлінь, департаментів) освіти за умови наявності інформації про дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, в єдиному електронному банку даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

ІV. Джерела та обсяг фінансування заходів Програми

Фінансування Програми передбачається здійснювати відповідно до законодавства України за рахунок коштів місцевого бюджету в межах фонду, а також коштів благодійних організацій та інших джерел, незаборонених законодавством.

Для виконання завдань даної Програми необхідно фінансування в розмірі 1810,00 грн. для кожної дитини, зазначеної в додатку № 1 (в порядку постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2005 року № 823).

Обсяг річного фінансування може переглядатися на підставі відповідних рішень сесії Тетіївської міської ради.

V. Організація контролю за ходом виконання Програми

Головним розпорядником коштів Програми є відділ освіти Тетіївської міської ради.

Звіт про виконання Програми відповідальні виконавці надають управлінню фінансів Тетіївської міської ради.

VI. Очікувані результати виконання Програми

Реалізація Програми надасть можливість забезпечити повне і своєчасне надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, яким у 2022-2024 роках виповнюється 18 років, що проживають в межах населених пунктів, що входять в склад Тетіївської міської територіальної громади.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь