Тетіївська міська рада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Програма співробітництва з організаціями Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування та іншими організаціями на 2023-2025 роки

П Р О Г Р А М А

співробітництва  з організаціями Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування та іншими організаціями на 2023-2025 роки

1. Загальні положення

1.1. Програму співробітництва  з організаціями Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування та іншими організаціями на 2023-2025 роки  (далі - Програма) прийнято з метою забезпечення участі Тетіївської міської ради та її виконавчих органів у роботі Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування, членом яких вони є, а саме: Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України”, Київського регіонального відділення Асоціації міст України; Асоціації «Енергоефективні міста України», відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України “Про асоціації органів місцевого самоврядування” та Європейської хартії місцевого самоврядування.

 1.2. Участь Тетіївської міської ради та її виконавчих органів в інших асоціаціях органів місцевого самоврядування,  міжнародних організаціях органів місцевого самоврядування, інших громадських об’єднаннях може здійснюватися  у порядку та на засадах, передбачених цією Програмою.

1.3. Програма призначена для розширення горизонтальних зв'язків між містами на основі економічного співробітництва, розвитку та реформування місцевого самоврядування, захисту законних прав та інтересів органів місцевого самоврядування, взаємодії з органами виконавчої влади, громадськими об’єднаннями у справі перетворення України на країну з соціально орієнтованою ринковою економікою.

1.4. Програма спрямована на розвиток відносин між територіальними громадами, формування умов стабільного місцевого економічного розвитку в інтересах підвищення життєвого рівня населення, обмін досвідом організації діяльності та форм господарювання, реалізацію спільних проектів для вирішення актуальних проблем розвитку територіальної громади.

2. Мета Програми

 2.1. Програму розроблено з метою розширення співпраці міста Тетієва з іншими містами в Україні та за кордоном, а також між органами місцевого самоврядування щодо вирішення питань міського господарства та комплексного розвитку у соціально-економічній, енергетичній, гуманітарній та культурній сферах.

 

3.Фінансове забезпечення Програми

3.1.Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів бюджету Тетіївської міської територіальної громади.

       Здійснення вступних та щорічних внесків до організацій Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування та інших організацій визначаються окремими договорами або угодами.

       Поточні видатки на проведення (або участь) у проведенні конференцій, круглих столів, форумів, семінарів та навчальних поїздок депутатів міської ради і працівників її виконавчих органів та інші заходи здійснюється за розпорядженням міського голови.

 

 

          Секретар міської  ради                                            Наталія ІВАНЮТА

 

                  Додаток
до Програми  співробітництва  з організаціями Всеукраїнської

асоціації органів місцевого самоврядування та іншими організаціями

              

ЗАХОДИ

співробітництва  з організаціями Всеукраїнської асоціації

органів місцевого самоврядування та іншими організаціями

на 2023-2025 роки

 

  1.  Проведення заходів та участь у заходах  щодо зміцнення  взаємовідносин і співробітництва територіальних громад України та інших держав з Тетіївською міською територіальною громадою. 
  1. Налагодження торговельних та економічних зв'язків, обмін продукцією, послугами, досвідом, розвиток культурних та гуманітарних зв'язків, дружніх відносин з містами України та інших держав. 
  1. Організація, проведення та участь у роботі конференцій, круглих столів, виставок, семінарів, міжнародних форумів тощо. 
  1. Співпраця в законотворчій галузі щодо удосконалення норм чинного законодавства, подолання розбіжностей у законодавстві та забезпечення захисту прав  органів місцевого самоврядування. 
  1.  Організація обміну досвідом між депутатами Тетіївської міської ради і працівниками її виконавчих органів з представниками органів місцевого самоврядування міст України та інших держав, у тому числі навчальні поїздки до інших міст в Україні та за кордоном. 
  1. Поширення інформації щодо розвитку місцевого самоврядування в інших містах України та інших держав серед членів територіальної громади. 
  1. Розробка заходів, обмін інформацією та поширення досвіду щодо енергоефективності  міського господарства.

 

 

           Секретар міської ради                                       Наталія ІВАНЮТА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь