Тетіївська міська рада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про затвердження Програми профілактики злочинності та сприяння діяльності правоохоронних органів національної поліції на території Тетіївської територіальної громади на 2021 -2025 ро

Програма профілактики злочинності

та сприяння діяльності правоохоронних органів Національної поліції на території Тетіївської територіальної громади

 на 2021 -2025 роки

 

  1. Паспорт цільової програми профілактики злочинності та сприяння діяльності органам Національної поліції на території  Тетіївської громади на 2021-2025 роки

 

1.1

Ініціатор та розробник програми

 

1.2

Співрозробник програми

 

1.3

Відповідальний виконавець програми 

Тетіївська міська рада,  відділення поліції

№ 3 Білоцерківського району управління поліції ГУ НП в Київській області,

1.4

Термін реалізації програми

2021-2025 роки

1.5

Етапи виконання програми

Перший  етап у  2021 році

Другий етап у  2022 році

Третій етап у 2023 році

Четвертий етап  у 2024 році

П’ятий етап у 2025 році

1.6

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього:

1 077 174 тис. грн.

 

 

 

1. Стан криміногенної ситуації та основні проблеми її подолання.

 

Профілактика злочинності має велике суспільне значення . Незважаючи  на заходи, які вживаються Тетіївським відділенням поліції щодо профілактики та попередження злочинних проявів. Оперативна обстановка залишається складною, але контрольованою. Найпоширенішими злочинами є різноманітні крадіжки, нанесення різного ступеню тілесних ушкоджень, більша частина яких скоюється у стані алкогольного сп’яніння.

Гострою проблемою постає питання транспортування померлих осіб як від природних смертей, так і в дорожньо – транспортних пригодах при отриманні тяжких тілесних ушкоджень, при вбивствах та інших смертей різного характеру. Організація поховання вищезазначених осіб проводиться з відома Національної поліції України.

Також постає питання забезпечення публічного порядку на території Тетіївського району, комплексне використання сил та засобів в системі єдиної дислокації, своєчасне маневрування нарядами, забезпечення 100 відсотковою щільністю перекриття маршрутів за умов перевищення науково - обґрунтованих норм по навантаженню дільничних офіцерів поліції та працівників груп реагування патрульної поліції в обслуговуванні населення.

          З цих причин мобілізація сил для боротьби з криміналітетом ускладнюється тим, що оперативні підрозділи періодично відволікаються для охорони публічного порядку. З року в рік зростає число поставлених на облік, які вживають наркотичні засоби, які з причин низького ступеню зайнятості і працевлаштування допускають правопорушення.

          Розповсюджений характер набувають злочини, пов’язані із незаконним заволодінням транспортними засобами та скоєння ДТП. Малоефективними є запобіжні заходи з протидії рецидивної злочинності, надання раніше судимим допомоги в соціальній адаптації.

Вкрай ускладнює своєчасність реагування на заяви про кримінальні правопорушення та інші події застарілий автопарк, недостатність спецтехніки, озброєння, засобів зв’язку,  паливно – мастильних матеріалів.

 

2. Організаційне забезпечення боротьби зі злочинністю,

зв'язок із громадськістю.

 

1. Забезпечувати постійне стеження та аналіз за станом оперативної обстановки в районі із зосередженням уваги на виявленні факторів, що впливають на загострення криміногенної ситуації.

З урахуванням таких факторів і особливостей громади, вжити заходи, спрямованні на попередження проявів, насамперед проти державної безпеки, особистості, у сфері охорони публічного порядку та економіки. 

 

Тетіївське відділення поліції за участю прокуратури району

Термін виконання : щоквартально

 

2.  В засобах масової інформації (далі ЗМІ) висвітлювати найбільш резонансні злочини та заходи, що приймаються Тетіївським відділенням ГУ Національної поліції в Київській області по їх розкриттю.

 

Тетіївське відділення поліції

Термін виконання: постійно

 

3.  В напрямках співпраці з громадськістю:

 

3.1. Згідно графіку проводити зустрічі керівництва відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області з населенням при цьому використовувати можливості міських мас-медіа, також проводити звітування перед населенням на виїздних прийомах громадян.

 

3.2. Проводити підготовку інформаційних та аналітичних публікацій в пресі.

 

3. Організаційне забезпечення реалізації громадянами України

наданого їм Конституційного права на звернення, покращення, удосконалення організації їх особистого прийому

 

1. Аналізування стану дотримання Закону України «Про звернення громадян» - вирішення звернень громадян та надання відповідей авторам, терміни розгляду звернень  громадян, розгляд скарг громадян, особистий прийом громадян, приймати заходи щодо поліпшення цієї роботи та інше.

 

Тетіївське відділення поліції за участю місцевої прокуратури,  Тетіївська ТГ

Термін виконання:  щоквартально

 

2 . Забезпечення постійного моніторингу громадської думки щодо служб  Тетіївського відділення, діяльність яких викликає найбільш нарікань громадян, формування негативних рис, які виявляють працівники поліції під час спілкування з громадянами.

Тетіївське відділення поліції, Тетіївська ТГ

Термін виконання:  постійно

 

 

4. Заходи у сфері захисту життя, здоров’я, честі

та гідності людини, її майна від злочинних посягань

 

1. З метою підвищення рівня боротьби зі злочинністю і забезпечення  публічної безпеки, вжити заходи щодо виявлення осіб, які незаконно використовують зброю, вибухові пристрої та інші загально небезпечні предмети і речовини. Особливу увагу приділити викриттю, документуванню та знешкодженню злочинних груп, відпрацюванню їх на причетність до нерозкритих злочинів.

Тетіївське відділення поліції

Термін виконання:  постійно

 

2. На підставі аналізу криміногенної ситуації в громаді, організовувати і проводити оперативно-профілактичні відпрацювання населених пунктів громади із складною оперативною обстановкою.

Тетіївське відділення поліції при сприянні Тетіївської ТГ

Термін виконання:  постійно

 

         3. Провести облік житла, де проживають особи похилого віку, самотні особи, визнанні недієздатними, психічно хворі, хворі на алкоголізм та наркоманію, інші особи, які потребують опіки, з метою забезпечення їх особистої безпеки та недопущення незаконного відчуження майна.

Тетіївське відділення поліції, Тетіївська ТГ, комунальні підприємства громади

    Термін виконання:  постійно

 

4. З метою захисту прав найбільш незахищених верств населення, в першу чергу – пристарілих та самотніх громадян, забезпечити дотримання вимог чинного законодавства України. Здійснювати  соціальний супровід громадян, особливо жінок та неповнолітніх, які зазнали насильства в сім’ї.

Служба  у справах дітей та сім’ї Тетіївської  ТГ, Тетіївське  ВП

Термін виконання:  постійно

 

5. Започатковувати проведення нарад за участю представників правоохоронних органів, молодіжних громадських організацій, районних  організацій політичних партій, ЗМІ з питань забезпечення охорони прав і свобод громадян, законності та проведення правопорядку під час проведення масових заходів громадсько-політичного та культурно-мистецького характеру.

Тетіївське відділення поліції, Тетіївська ТГ, ЗМІ

 

 

5. Забезпечення захисту державного майна

та бюджетних коштів усіх рівнів

1.       Вжити заходів щодо виявлення і документування фактів зловживань з боку посадових осіб підприємств, на яких формуються, зберігаються та використовуються запаси державного майнового резерву.

                                                                                       Тетіївське відділення поліції

            Термін виконання:  постійно

 

2.       Спільно з контролюючими органами вжити комплекс заходів щодо виявлення нелегального виробництва алкогольних напоїв, випадків оптової та роздрібної торгівлі фальсифікованими алкогольними напоями і тютюновими виробами, каналів надходження в незаконний обіг акцизних марок на ці товари. 

                                                                             Тетіївське відділення поліції

Термін виконання:  постійно

 

3.       Вжити невідкладних заходів щодо виявлення та припинення діяльності нелегальних пунктів прийому металобрухту на території громади .

Органи місцевого самоврядування, 

Тетіївське   ВП

Термін виконання:  постійно

 

6. Заходи у сфері протидії організованій злочинності та корупції

1.       Виходячи з наявної інформації і оперативної обстановки, що склалася в громадіі, визначити об’єкти найбільш піддані корупції, скласти схеми корумпованих зв’язків і розробити відповідні заходи, спрямовані на їхнє викриття. Особливу увагу приділити протидії корупції і злочинним проявам на об’єктах паливо – енергетичного та агропромислового комплексів, у сфері приватизації, кредитно – фінансовій і банківських сферах.

                                                                                Тетіївське відділення поліції

    Термін виконання:  постійно

 

2.       Здійснити комплекс оперативно – розшукових заходів, спрямованих на викриття комерційних структур, інших суб’єктів господарювання, підконтрольних злочинним групам, взяти їх на оперативний облік та відпрацювання.

    Тетіївське відділення поліції

 Термін виконання:  постійно

 

3. Вжити додаткових заходів щодо попередження та викриття факторів хабарництва і корупції, насамперед в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також повного відшкодування нанесених державі матеріальних збитків.   

    Тетіївське відділення поліції

Термін виконання:  постійно

 

7. Мінімізація злочинного впливу на неповнолітніх та молодь

1. Здійснювати своєчасне виявлення неблагополучних сімей, їх облік і систематичну перевірку умов утримання та виховання в них неповнолітніх, надання таким сім’ям адресної допомоги.

                                                               Служба у справах дітей та сім’ї Тетіївської ТГ  відділ  освіти Тетіївської ТГ,  Тетіївське   відділення поліції,

 

          2. Організувати роботу щодо протидії втягненню неповнолітніх у заняття проституцією та використанню у порнобізнесі через всесвітню мережу Інтернет. Вжити заходів щодо виявлення та припинення діяльності фірм, які використовують Інтернет для розповсюдження дитячої та підліткової порнографії.

                                                       Тетіївське відділення поліції, служба у  справах  дітей та сім’ї  Тетіївської ТГ

                                                       Термін виконання:  постійно

 

     3. Здійснювати заходи по виконанню вимог Закону України «Про попередження насильства в сім’ї». При розслідуванні кримінальних справ цієї категорії вживати заходів щодо своєчасного виявлення причин та умов, що сприяють його проявам.

                                                                   Тетіївське відділення поліції

                                                                   Термін виконання: постійно

 

4.       З метою виявлення неблагополучних сімей, де є неповнолітні діти, та поліпшення індивідуально – профілактичної роботи серед осіб, схильних до вчинення правопорушень у сфері сімейно -  побутових відносин, та таких, що втягують неповнолітніх у злочинну діяльність, пияцтво, наркоманію організувати та провести оперативно – профілактичну операцію «Побут». До проведення заходів залучати зацікавлені органи влади, установи, громадськість.

                                                                Тетіївське відділення поліції, служба у справах дітей та сім’ї

                                                                    Термін виконання: постійно

 

5.       З метою попередження бродяжництва, правопорушень та злочинів серед неповнолітніх продовжити проведення комплексних оперативно – профілактичних операцій та рейдів: «Підліток», «Канікули», «Літо», «Діти вулиці», «Урок». Вжити дієвих заходів, щодо запобігання і ліквідації жебракування дітей, особливо використання з цією метою дітей грудного віку.

                                                                   Тетіївське відділення поліції, служба у справах  дітей та сім’ї

                                                                   Термін виконання: щорічно

 

6.       З метою організації змістовного дозвілля неповнолітніх і молоді, сприяти поліпшенню якості культурно – мистецьких акцій, програм, заходів, їх орієнтації на підвищення духовності та моральності в суспільстві.

Сільвиконкоми, Тетіївське відділення поліції, служба у справах сім»ї та дітей райдержадміністрація

 

8. Запобігання розповсюдженню наркоманії, пияцтва та алкоголізму

 

1.       Проводити комплексні заходи щодо перекриття каналів проникнення до громади наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, систематично приймати участь у державних операціях «Канал».

Тетіївське відділення поліції

Термін виконання: постійно

 

2.З метою позбавлення збувальників сировинної бази, основну увагу зосередити на виявленні та перекриттю каналів надходження до громади наркотичних речовин та наркосировини.                                                                

Тетіївське відділення поліції

Термін виконання: постійно

 

3.       Здійснювати відпрацювання розважальних закладів і місць масового відпочинку молоді (барів, кафе, дискотек, нічних клубів тощо) з метою недопущення поширення в них наркотичних речовин. Вжити заходів щодо припинення діяльності об’єктів, де будуть виявлені факти торгівлі або вживання наркотиків.

Тетіївське відділення поліції

Термін виконання: постійно

 

4.Залучати представників релігійних організацій до профілактики алкоголізму, наркоманії, інших негативних явищ серед молоді.

Служба у справах сім’ї та дітей  Тетіїївської  міської ТГ, 

 Тетіївське відділення поліції

 

5.       Широко висвітлювати у засобах масової інформації результати боротьби  з наркозлочинністю. 

                                                                          ПП «Тетіївська земля», Тетіївське відділення поліці

                                                                          Термін виконання: постійно

 

 

9. Заходи в сфері протидії рецидивній злочинності та охорони

публічного порядку, організації безпеки дорожнього руху.

 

1.       Сприяти соціальній адаптації особам, звільненим з місць позбавлення волі згідно з чинним законодавством України.

Центр соціальних служб

Тетіївське відділення поліції

Термін виконання: постійно

 

2.       З метою посилення контролю за поведінкою осіб, звільнених з місць позбавлення волі, запобіганню вчинення ними повторних злочинів, вжити заходів щодо встановлення в окремих випадках адміністративного нагляду за ініціативою поліції.

 Тетіївське відділення поліції

Термін виконання: постійно

 

          3.З метою профілактики злочинів, пов’язаних із застосуванням зброї, недопущення її крадіжок і втрат, здійснювати ретельні перевірки діяльності суб’єктів господарювання щодо дотримання ними порядку придбання та торгівлі вогнепальною, холодною, газовою та пневматичною зброєю.

 

                                                         Тетіївське відділення поліції

   

          4.Продовжити роботу по впровадженню в діяльність органів внутрішніх справ нових форм несення служби.                      

                                                         Тетіївське відділення поліції

                                                         Термін виконання: постійно

 

5.       Для зниження рівня аварійності на дорогах міста визначити місця з інтенсивних рухом і при необхідності згідно з вимогами нормативних актів нанести відповідну дорожню розмітку, встановити знаки «Обмеження швидкості», «Діти», «Пішохідний перехід» та інші. Перед початком навчального року проводити рейди «Діти на дорогах», забезпечити трансляцію по телебаченню соціальних відео роликів,                                                                       

Тетіївське відділення поліції, відділ містобудування та архітектури, відділ    житлово-комунального господарства,  транспорту та благоустрою

 Термін виконання: постійно

 

6. З метою посилення контролю  за експлуатаційним станом доріг та вулиць, забезпечення учасників дорожнього руху безпечними умовами дорожнього руху, проводити комплексне обстеження вулично-дорожньої мережі, за їх результатами вносити пропозиції, щодо вдосконалення системи дорожнього руху вгромаді.

Тетіївське відділення поліції, органи місцевого  самоврядування

 Термін виконання: щорічно  

 

10.  Матеріально-технічне забезпечення програми профілактики правопорушень, боротьби з злочинністю і корупцією, забезпечення публічної безпеки у Тетіївській міській територіальній громаді.

 

1. При формуванні бюджету територіальної громади та в межах фінансових ресурсів, передбачити витрати на виконання Програми на матеріально-технічне забезпечення Тетіївського ВП ГУНП в Київській області.

  Управління фінансів Тетіївської ТГ      

  Термін виконання: щорічно

 

2. Здійснювати заходи щодо вшанування пам’яті загиблих співробітників  Міністерства внутрішніх справ України, заохочувати представників молодого покоління сімей працівників Національної поліції України до вибору професії батьків та пропаганди династій правоохоронців.                                                               

                                                              Тетіївське відділення поліції, Тетіївська ТГ

                                                              Термін виконання: постійно

 

3. З метою вдосконалення реагування на повідомлення про злочини, інші правопорушення і події, забезпечення належного рівня виконання заходів щодо профілактики та протидії злочинності, корупції, вжити заходів щодо максимального забезпечення  Тетіївського ВП ГУНП в Київській області.  Сприяти у виділенні коштів:

 

3.1. Для оперативного реагування на повідомлення про злочини, інші правопорушення та події: спеціальними засобами, засобами зв’язку, оргтехнікою, дактилосканером та іншого комп’ютерного обладнання  криміналістичною й іншою технікою (вт.ч. LED телевізорами, лазерними МФУ, мобільними переносними прожекторами, відео реєстраторами для ІР камер, дизельним електрогенератором, алкотестерами, мобільними металошукачами, пошукових трекерів GPS/GSM,  засобами для архівації даних – жорстких дисків об’ємом 1тера/байт та   витратними матеріалами до них). ( 30 000 грн.)

3.2. Патрульним спецавтотранспортом, експертними валізами, цифровими далекомірами, ліхтарями, радіозв’язком.

 

Управління  фінансів   Тетіївська ТГ

                                                                              Термін виконання: 2021-2025 р.р.

 

4. З метою створення належних умов для роботи дільничних інспекторів поліції забезпечити їх необхідною  кількістю службових приміщень, облаштувати меблями та оргтехнікою для здійснення прийому громадян.

 

              Тетіївська   ТГ,  Тетіївське відділення поліції,

              Термін виконання: в період дії програми

 

5.  Для виконання завдань з розкриття злочинів організувати комплексне використання наявних сил і засобів на всіх етапах розкриття та розслідування вчинених злочинів і з цією метою забезпечити:

 

5.1. У провадження в діяльність служб і підрозділів Тетіївського ВП ГУНП в Київській області необхідних технічних засобів та сучасних інформаційних технологій, підтримання їх в постійній готовності для використання в роботі.

 

5.2. Впровадження в населених пунктах громади в місцях великого скупчення населення, місцях підвищеної небезпеки та біля державних установ камер відеоспостереження.  (30 000 грн)

                                                                       

                                                       Тетіївська ТГ, Тетіївське відділення поліції , 

                                                  Термін виконання:   2021-2025 роки

 

6. Придбання спеціалізованого автомобіля підвищеної прохідності для виїзду слідчо – оперативної групи поліції із відповідним багажним відсіком для перевезення затриманих, померлих осіб та інше. ( автомобіль Reno – Doker VAN -350 000 грн.)

   Тетіївська ТГ, Тетіївське відділення поліції,

    Термін виконання: протягом 2021-2025 роки.  

 

7. З метою створення належних умов для здійснення прийому громадян в сільській місцевості поліцейськими, виділити кошти, оснащення поліцейських станції.

                                                              Тетіївська ТГ, Тетіївське відділення поліції, 

 

8. З метою оперативного прибуття на місце пригоди, затримання злочинців, встановлення та допиту можливих свідків пригоди, цілодобове перекриття обслуговуючої території, виділити кошти на придбання:

- цифрового ретранслятора у комплекті з антенно – фідерною системою та доступом до єдиної цифрової відомчої телекомунікаційної мережі ( 203.662 грн. за одиницю)

- стаціонарної радіостанції з дистанційним керуванням ( 93.960 грн) за одиницю, без дистанційного керування ( 39.042 грн) за одиницю.

- автомобільнаої радіостанції з GPS позиціюваням  ( 18.684 грн)

- носимої радіостанціїз GPS позиціюваням  (11.826 грн.)

                                                          

 Тетіївська ТГ Тетіївське відділення поліції,

 Термін виконання: протягом 2022-2025 роки.

 

9. Для належного інформування населення, щодо стану криміногенної обстановки на території району, проведення брифінгів та інших зустрічей з представниками засобів масової інформації придбати МФУ лазерний кольоровий.

                                                                                   Тетіївська ТГ

Термін виконання: в період дії програми  

 

10. В разі необхідності вносити зміни до Програми профілактики злочинності  та сприяння діяльності правоохоронних органів Національної поліції на території Тетіївської громади на 2021 - 2025 роки

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь