Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

У зв’язку з триваючою збройною агресією РФ проти України, сьогодні 01.09.2022 року фахівцями Тетіївської районної філії КОЦЗ проведено черговий семінар  із орієнтації  на службу в збройних силах України за участю начальника відділення обліку мобілізаційної роботи Тетіївського РТЦК та СП – майора Столярчука Андрія Васильовича....

Які навички (soft skills) хочуть бачити роботодавці у співробітниках після початку війни

Відповідальність – ключова навичка в сучасних умовах
Відповідальність – навичка, яка посідає першу сходинку в рейтингу найбажаніших якостей співробітника. Відсоток згадуваності цієї навички в воєнний період збільшився на 20% в порівнянні з довоєнним періодом. Наразі в 80% всіх вакансій, в яких згадуються soft skills, зазначені відповідальність. Бути відповідальним на роботі в сучасних умовах – це гарантувати виконання своїх професійних обов’язків, не зважаючи на своє місцезнаходження, повітряні тривоги, формат роботи чи, навіть, власний емоційний стан. Роботодавці хочуть бачити серед своїх співробітників людей, які завжди справляються з поставленими задачами.

Уважність – друга за затребуваністю навичка
Уважність в сучасних умовах набула більшої важливості та пріоритетності, ніж у мирний час. В листопаді минулого року уважність посідала п’яту сходинку в рейтингу soft skills. Її зазначали, як бажану рису кандидата, 31% роботодавців в своїх вакансіях. Нині в 70% вакансіях із переліченими навичками зазначена уважність. В теперішніх умовах вкрай важливо вміти концентруватися та не припускатися помилок в своїх професійних обов’язках.  На думку роботодавців, вміння працювати, не відволікаючись на сторонні події чи інформацію, та бути уважним – це вкрай важлива риса співробітника.
Тактовність
Сьогодні тактовність входить в трійку найбільш бажаних soft skills, які, на думку роботодавців, повинні мати кращі кандидати на вакансії. Порівнюючи з листопадом минулого року, частка згадуваності цієї навички зросла в три рази і зараз становить 62%.  Тактовність передбачає не лише просте дотримання правил поведінки, але й уміння розуміти ситуацію, події та не допускати можливих конфліктів. В сучасних умовах постійної напруги й хвилювання за своє життя та ситуацію в країні ця навичка неабияк стає в нагоді.
Навички роботи в команді важливі для кожного другого роботодавця
Вміння працювати в команді – навичка, яка практично не змінила місце в рейтингу за час війни. Як в мирний час, так у воєнний більше половини роботодавців зазначають цю навичку, як ключову. Злагоджена робота команди – це запорука успішного виконання поставлених керівництвом завдань. Коли в колективі здорові відносини та налагоджена взаємодія між співробітниками, то компанія може працювати незалежно від умов та формату роботи.
Комунікабельність
Комунікабельність людини проявляється через легкість входження в контакт з іншими людьми, відсутність замкнутості, ізольованості. Значення комунікабельності після початку війни дещо зросло, порівнюючи з мирним часом. Нині в 40% всіх вакансій зазначені ця якість, як бажана.
 
 
Стресостійкість – нові реалії військового періоду
Сьогодні в 35% вакансій роботодавцями зазначається стресостійкість як бажана навичка майбутнього співробітника. В мирний час її зазначали лише в 18% вакансій. Здатність зберігати спокій і врівноваженість незалежно від подій, які відбуваються, набуває нового сенсу. В умовах війни в усіх людей піднімається рівень стресу, проте роботодавцю важливо організувати роботу в нових реаліях. Підбираючи кандидата, роботодавець відразу намагається знайти людину, яка буде стійкою до стресів та ефективно виконувати свою роботу.
Орієнтація на результат – незмінна навичка
Орієнтація на результат є навичкою, яка займає стабільну сьому сходинку в рейтингу незалежно від того, війна зараз чи ні.  Для роботодавця важливо, щоб його співробітники рухалися в одному напрямку, були орієнтовані на результат та вели компанію до розвитку й процвітання. Роботодавці шукають людей, які можуть поставити собі ціль, беруть на себе відповідальність за її досягнення та ініціюють необхідні дії для цього.
Аналітичні здібності, самоорганізація та багатозадачність – нові виклики сьогодення
Аналітичні здібності, самоорганізація та багатозадачність закривають топ 10 найбажаніших навичок, їх зазначають у вакансіях 25% роботодавців. Вміння аналізувати та критично оцінювати ситуацію наразі дуже важлива риса. Самоорганізація – це вміння людини так організувати свою діяльність, щоб найповніше реалізувати свій потенціал та виконати поставлені задачі. В нових реаліях кожній людині потрібно пристосовуватися до ситуації та організувати свою роботу так, щоб не втратити продуктивність та виконувати поставлений план. Багатозадачність теж цінується роботодавцем. В непередбачуваних ситуаціях часто трапляється, що працівникам доводиться виконувати не лише свої задачі, а й додаткові. Роботодавці відразу шукають кандидатів, які зможуть це робити.
Новинки військового часу
Серед нових побажань у вакансіях роботодавці почали зазначати: гнучкість, мобільність, дисциплінованість, справедливість, оптимістичність та адаптивність. Також вказується дружелюбність, ввічливість та порядність. Нові реалії пошуку роботи в військовий час вносять свої корективи в бажані вміння та навички.  Підтягуйте свої soft skills та знаходьте роботу! 
З актуальними вакансіями ознайомтесь:
https://t.me/worknowdcz  Інформаційний канал вакансій Державої служби зайнятості
http://surl.li/cshem   вакансії по Київській області
Отримати відповіді на питання щодо зайнятості можливо і за допомогою чат-боту Київського обласного центру зайнятості@test1874661bot
та телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi
Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін на ринку праці Київщини на наших:
 Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl
 Інстаграм-сторінціhttps://www.instagram.com/kobl_cz/
 на сайті Київського ОЦЗ  https://kir.dcz.gov.ua/
...

Тетіївська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує про проведення вебінарів та семінарів.

 

Запрошуємо Вас долучатися до заходів Київського обласного центру зайнятості. Цього тижня на вебінарах і тренінгах ви зможете більше дізнатися про послуги служби зайнятості, права та обов’язки зареєстрованих безробітних, навчитися техніці пошуку роботи, опануєте навички цифрової грамотності та користування електронними ресурсами, отримаєте інформацію про джерела пошуку роботи, про ринок праці та актуальні вакансії, можливості професійного навчання тощо....

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Для надання якісних клієнтоорієнтованих послуг для безробітних та забезпечення співпраці із соціальними партнерами, 09.08.2022 року фахівцями Тетіївської районної філії Київського обласного центру зайнятості проведено семінар із залученням соціальних партнерів. На захід запрошено представника сектору  «Тетіївського бюро правової допомоги» Білоцерківського місцевого центру Романчук Ольгу Олександрівну....

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

28 липня в Україні відзначається  День Української Державності, яке об’єднує наш народ в одну родину. Свято шанує  не лише Державний герб, Державний прапор України, Державний гімн, а  надає  сили для об’єднання нашого народу заради збереження державності для нашої спільної перемоги  над ворогом та єдності всіх українців в усьому світі. Кожен зобов’язаний неухильно дотримуватись Конституції України. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України...

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

14 липня 2022 року  відбулася робоча зустріч директора Тетіївської  районної філії  Київського  обласного центру зайнятості Валентини  Криворученко із  представником  підприємства СТОВ «Енограй» (здійснює свою діяльність в Херсонській області) Юлією Гарань  та представником підприємства ТОВ «ТАК-АГРО» Василем Поліщуком....

Як отримати допомогу по частковому безробіттю?

Отримати допомогу з часткового безробіття можуть застраховані особи (працівники та ФОП) у разі втрати ними частини заробітної плати через зупиненням (скороченням лише  виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг) з причин економічного, технологічного характеру, виникнення надзвичайної ситуації, введення надзвичайного або воєнного стану, встановлення карантину.

Які умови 

зупинення виробництва продукції не менш як 20 відсотків чисельності працівників роботодавця;

рівень скорочення тривалості робочого часу та доходу ФОП, становить 30 і більше відсотків на місяць;

відсутність у роботодавця або ФОП, яка є застрахованою особою, заборгованості із виплати заробітної плати та сплати ЄВ або сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування протягом шести місяців, що передують місяцю зупинення (скорочення) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг);

сплата роботодавцем за кожного працівника або фізичною особою — підприємцем, яка є застрахованою особою, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом останніх шести місяців, що передують місяцю, в якому почалося зупинення (скорочення) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг);

роботодавець не є фондом соціального страхування.

Допомога по частковому безробіттю надається центром зайнятості за зверненням роботодавця або ФОП  на строк зупинення виробництва продукції, але не більш як 180 календарних днів сумарно протягом 36 місяців з дня зупинення (скорочення) виробництва. 

Виплата працівникам допомоги по частковому безробіттю здійснюється роботодавцем, з яким оформлено трудові відносини. Важливо: допомога не виплачується співробітникам, які працюють за сумісництвом.

Виплата не здійснюється працівникові в період простою та відпустки без збереження заробітної плати і в разі призупинення трудових відносин.

За більщ детальнішою інформацією звертайтесь Тетіївська районна філія Київського обласного центру зайнятості вул.Вищнева,6 м.Тетіїв або за телефоном (04560)53502...

Київська обласна служба зайнятості інформує


З початку 2022 року 2500 роботодавців звернулись до Київської  обласної служби зайнятості та запропонували 9000 вакансій шукачам роботи Київщини.

Статус безробітного станом на 1 червня 2022 року в обласних філіях та базових центрах Київського ОЦЗ отримали 14 200 осіб.  Найбільша кількість пропозицій роботи спостерігається у сфері переробної промисловості та сільському господарстві (21%), оптової та роздрібної торгівлі (15%), зросла активність у сфері виробництва та транспорту. Дефіцит кадрів спостерігається серед лікарів, електромонтерів, пожежників-рятувальників, слюсарів, робітників фермерського господарства.

Головне у ситуації втрати роботи – не опускати руки та шукати нові можливості.

Продовжуємо підтримувати малий та середній бізнес Київщини. Служба зайнятості реалізує наступні  програми:

✔Допомога по частковому безробіттю

– завдяки реалізації програми ми зберегли 295 робочих місць

✔Компенсація витрат роботодавцю єдиного внеску

– 42 особи  працевлаштовані на новостворені робочі місця завдяки реалізації цієї програми

✔Компенсація оплати праці на працевлаштування ВПО

- 178 внутрішньо переміщених осіб  працевлаштовано на підприємства Київщини  в цьому році


Отже, тримаймося, працюємо, долаємо безробіття!...

Тетіївська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

В рамках проведення інформаційної кампанії «Україна працює!» в період воєнного стану сьогодні 16 червня 2022 року в Тетіївській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області – Євгенія Іщенко з директоркою Валентиною Криворученко та колективом.

З метою скорочення нелегальної зайнятості та надання підтримки безробітним та внутрішньо переміщеним особам фахівцям було надано роз’яснення з ряду питань:

примусової праці, як її розпізнати та уникнути;

 правила безпечного працевлаштування;

 як не потрапити на гачок непорядних роботодавців.

Зокрема обумовлено шлях доведення цих питань на семінарах та інших інформаційних заходах для клієнтів служби зайнятості.

Якщо ви змушені шукати роботу в чужому місті або за кордоном докладніше з правилами безпечного працевлаштування можна детальніше ознайомитись на сайті www.527.org.ua...

Тетіївська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує


В Тетіївській районній філії Київського обласного центру зайнятості продовжується запроваджувати в роботі елементи рекрутингу під час збору вакансій, підбору персоналу та пошуку прийнятної роботи для клієнтів, котрі звернулися за послугами до служби зайнятості та надали свої резюме для пошуку роботи.

Дисбаланс між попитом й пропозицією робочої сили на ринку праці залишається характерним і на сьогоднішній час.

Укомплектування вакансій лише за рахунок осіб, які звертаються за пошуком роботи до служби зайнятості, вкрай утруднене. Потребою на сьогодні є пошук претендентів на роботу з різних джерел інформації та укомплектування вакансій за рахунок тих осіб, які не звертаються за послугами до служби зайнятості, це насамперед безробітні сільських населених пунктів, шукачі роботи, які не зареєстровані в службі зайнятості.

Пошуком та підбором потенційних працівників займається РЕКРУТЕР, який у своїй роботі використовує різні методи для пошуку кваліфікованих кадрів. Він активно співпрацює не лише із безробітними центру зайнятості, але і з спеціалізованими сайтами пошуку роботи: Work.ua, Rabota.ua тощо.

Робота рекрутера полягає не лише в підборі спеціалістів для підприємств, але і для пошуку роботи для безробітних в.ч. не зареєстронавих в службі зайнятості. Тобто рекрутер працює в інтересах обох сторін, а не однієї, як це відбувається в рекрутингових агентствах. Така співпраця вигідна для усіх. Роботодавці не витрачають часу на пошук та відбір усіх охочих зайняти певну посаду, не проводять численних співбесід до того ж не кожне підприємство має у штаті менеджерів з підбору кадрів, також не витрачає коштів на розміщення платних оголошень. Цим займається рекрутер служби зайнятості безкоштовно. Шукачам роботи така співпраця допомагає знайти добру роботу, відповідно до своїх навиків і побажань. Такі прийоми під час пошуку кадрів роблять службу зайнятості більш сучасним сервісом, з більшим різномаїттям вакансій.

Завдяки роботі рекрутера Тетіївської районної філії за майже шість місяців 2022 року вдалося опрацювати понад 50 вакансій підприємств різних галузей. Зокрема методами рекрутингу укомплектовані вакантні місця таких підприємств: ТОВ" СП"Володар", СФГ "Світанок", ТОВ "МТЛ"Консалтинг",ПСП "Дзвеняче",ФОП Рудковський В.В., КП "Благоустрій" та КНП "Тетіївська ЦЛ" ТМР, тощо. Дякуємо за довіру до служби зайнятості та надіємося на плідну співпрацю в майбутньому.

Застосування елементів рекрутингу в філії допомагають швидше та ефективніше працевлаштувати безробітних.

За більш детальнішою інформацією щодо добору кадрів звертайтесь Тетіївська районна філія Київського обласного центру зайнятості м.Тетіїв вул.Вишнева,6 або за телефоном (04560)53502 рекрутер Жанна ЛИТОВЧЕНКО.

#служба зайнятості#робота#рекрутинг...

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація