Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Новини

ОБЕРЕЖНО, БОТУЛІЗМ!!!

Ботулізм - гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum і її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах.

 Захворювання реєструється повсюдно, окрім районів вічної мерзлоти. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей.

 Практично всі харчові продукти, забруднені ґрунтом або вмістом кишечника тварин, птахів, риб можуть містити спори або вегетативні форми збудників ботулізму. Проте захворювання може виникнути тільки при вживанні тих, які зберігалися при анаеробних або близьких до анаеробних умовах без попередньої достатньої термічної обробки.

Відрізнити інфіковані продукти від якісних неможливо. У зоні ризику – в'ялена, копчена та солона риба, гриби домашнього консервування, м'ясні та рибні консерви і домашня ковбаса. В Україні випадки ботулізму спричинені, в основному, споживанням в'яленої риби. За червень 2022 року в Київській області зафіксовано випадок захворювання ботулізму, після споживання в’яленої риби.

 Ботулізм вважається найнебезпечнішим токсичним інфекційним захворюванням. Він вражає нервову систему. А важка форма хвороби може призвести до летальних наслідків. Перші симптоми можуть з'явитися як через кілька годин після вживання, так і через 10 днів.

 Симптоматика розвивається згори вниз. Людина починає погано бачити, двоїться в очах, не може читати дрібний шрифт, виникає сухість сльозових оболонок, а далі інші симптоми – м'язова слабкість, зникнення рефлексів аж до дихальних розладів.
      ПРОФІЛАКТИКА БОТУЛІЗМУ                                                                               Оскільки основною причиною виникнення ботулізму є вживання в їжу неякісно приготованих, зіпсованих продуктів, найголовнішим у профілактиці цього захворювання є ретельне дотримання технологій домашнього консервування овочів, фруктів, грибів, м'яса.

Для руйнування ботулотоксину перед вживанням консервів доцільно їх прогрівати до 100°С протягом 30 хвилин. В жодному випадку не можна вживати в їжу м'ясні та рибні консерви, якщо залізна банка роздута, деформована.

Аби вберегтися від ботулізму, не варто споживати: - в’яленої, копченої, солоної та консервованої риби; - м'ясних та грибних консервів; - консервів домашнього виробництва, якщо не впевнені, що продукти зберігали та/або транспортували належним чином; - продуктів, у якості яких ви маєте сумніви.

 У випадку виявлення перших ознак харчового отруєння (слабкість, підвищення температури тіла, нудота, біль в животі, блювання, пронос тощо) не займайтесь самолікуванням, а терміново зверніться до найближчої лікувальної установи за допомогою медпрацівників. Пам’ятайте: хворобу легше попередити, ніж лікувати. Будь-яке отруєння не проходить безслідно.

    Бережіть своє здоров’я і здоров’я близьких, а особливо дітей!!!...

14 червня відбулося загорання господарчої будівлі

14 червня о 20:05 до оперативно-диспетчерської служби Тетіївського району надійшло повідомлення про загорання господарчої будівлі за адресою: м.Тетіїв пров. Метулинського.
До місця виклику було направлено два відділення чергового караулу 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Тетіїв.
На місці події рятувальниками встановлено, що горить дах господарчої будівлі по всій площі та 500 кг.сіна. Мала місце загроза перекидання вогню на поряд стоячі будівлі. У зв’язку з цим було подано на гасіння 2 стволи «Б». Внаслідок пожежі було знищено дах будівлі на площі 48 м.кв., сіно та речі домашнього вжитку.
Пожежу локалізовано о 20:27 та повністю ліквідовано о 20:39.
На даний час причина пожежі встановлюється....

На території Тетіївської міської територіальної громади проведено обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню

Відповідно до Порядку видалення дерев, кущів, газонів та квітників у населених пунктах, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року №1045 постійно діючою комісією з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості 15.06.2022 року проведено обстеження зелених насаджень на території м. Тетіїв за адресами:...

Білоцерківський районний сектор № 4 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області

Начальник сектору...

Уряд зволікає із внесенням змін до порядку закупівель, які дозволять громадам безперебійно допомагати військовим

З першого дня вторгнення російських військ до України громади роблять усе можливе для підтримки ЗСУ, СБУ, ДСНС, ТРО та інших структур і надають їм різноманітну допомогу.
Але наразі придбати необхідні захисникам товари оборонного призначення, а також спецтранспорт, можливо лише в іноземних постачальників. які, враховуючи воєнний стан та відповідні ризики, погоджуються поставляти товар тільки на умовах стовідсоткової передоплати. Однак чинна нормативно-правова база не дозволяє органам місцевого самоврядування здійснювати передоплату.
Для вирішення цієї проблеми Правління Асоціації міст України звернулося до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля (завантажити Звернення) щодо спрощення порядку здійснення закупівель органами місцевого самоврядування через внесення відповідних змін до низки урядових постанов.
Надання права органам місцевого самоврядування та військовим адміністраціям проводити закупівлі за попередньою оплатою створить передумови для безперебійної допомоги захисникам  та постачання  їм якісних товарів, в тому числі оборонного призначення.
АМУ наголошує, що для наближення перемоги над агресором потрібні швидкі рішення як на державному, так і на місцевому рівнях, та закликає Уряд якнайшвидше прийняти рішення щодо спрощення порядку здійснення закупівель органами місцевого самоврядування.
...

Де отримати інформацію про вакансії центрів зайнятості? Чи можна відмовитись від запропонованої службою зайнятості роботи?

2 451 роботодавець співпрацює з Київським обласним центром зайнятості
 
Київський обласний центр зайнятості продовжує активну співпрацю з роботодавцями Київщини та допомагає їм у підборі підходящих працівників.
Зокрема, станом на 26 травня 2022 року з Київським обласним центром зайнятості співпрацює понад 2 400 роботодавців, які подали 953 вакансії на укомплектування. Майбутнім працівникам готові запропонувати заробітну плату у розмірі до 25 000 грн. Найбільш оплачуваними вакансіями Київщини за останні місяці стали: слюсар з ремонту технологічних установок, оператор лінії у виробництві харчової продукції, складальник покришок, головний конструктор, головний технолог, лікар-невропатолог, лікар-отоларинголог тощо. До 20 000 тис. грн./міс. Роботодавці Київщини готові платити водію навантажувача, складальнику-клепальнику, зуборізальнику, оператору автоматичних та напівавтоматичних ліній, верстатів та установок, логісту, дояру, інженеру-механіку тощо.
 
Де отримати інформацію про вакансії центрів зайнятості?
 
Вакансії, які подають роботодавці до служби зайнятості, можна отримати у тому центрі зайнятості, в якому ви зареєстровані, переглянути на сайті Київської обласної служби зайнятості за посиланням https://kir.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy або на телеграм-каналі "Робота зараз: Державна служба зайнятості" https://t.me/worknowdcz
 
Зареєструйтесь в особистому кабінеті, щоб бачити інформацію щодо пошуку роботи, інформаційних заходів служби зайнятості та нарахування допомоги по безробіттю.
Для цього потрібно зайти на наш сайт  https://kir.dcz.gov.ua/ та натиснути жовту кнопку «Персональний кабінет» https://kir.dcz.gov.ua/cabinet
Уважно прочитати інструкцію та послідовно виконати дії, які в ній прописані https://cutt.ly/yt99nm6
Якщо ви все зробили правильно, автоматично буде створено обліковий запис .
Це лише перший етап реєстрації. Поки що у вас обмежений доступ до даних , які мають відображатися в кабінеті.
Далі потрібно зв’язатися з вашим кар’єрним радником. Він внесе в систему унікальний логін, пароль, а також електронну адресу, і лише тоді в персональному кабінеті відображатимуться розділи :
- «Взаємодія зі службою зайнятості»
- «Інформація для пошуку роботи»
- «Відвідування ЦЗ, отримані послуги»
- «Семінари та масові заходи»
- «Нарахування та виплати»
- «Направлення на працевлаштування»
- «Профнавчання»
 
Наразі статус безробітного надається без вимоги до наявності підходящої роботи.
Виплата допомоги по безробіттю призначається з першого дня реєстрації як безробітного в службі зайнятості.
Безробітним, які зареєстровані в центрах зайнятості в районах проведення бойових дій або на тимчасово непідконтрольній території та звернулися до центрів зайнятості інших районів, нарахування виплати допомоги по безробіттю продовжується з урахуванням даних реєстру застрахованих осіб Державного реєстру та Єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості.
 
Чи можна відмовитись від запропонованої службою зайнятості роботи?
Так.  Але для цього необхідно знати визначені Законом України «Про зайнятість населення» критерії підходящої для Вас роботи.
7 травня 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування сфер зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час дії воєнного стану» від 21.04.2022 № 2220-IX.
Тепер належною для безробітного, який перебуває на обліку більше 30 днів та для осіб, які не мають професії (спеціальності) і вперше шукають роботу підходящою вважається робота, яка не потребує кваліфікації (спеціальності), професійної підготовки, або робота, що потребує первинної професійної підготовки, зокрема безпосередньо на робочому місці.
 
Запрошуємо роботодавців Київщини долучатися до співпраці з Київською обласною службою зайнятості, а також отримати компенсацію витрат на оплату праці підходящих працівників серед внутрішньо переміщених осіб.
...

До Уваги роботодавців!!!!

Набула чинності  Постанова Кабінету Міністрів  від 20 березня  2022 року  № 331,  якою затверджено «Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні».
Компенсація витрат надається роботодавцю за кожну працевлаштовану ВПО на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, за таких умов:
-роботодавець перебуває на обліку як платник єдиного внеску  на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування; 
-розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством;
-подання в установленому законодавством порядку податкової звітності за IV квартал 2021 р. або річної звітності за 2021 рік.
Компенсація витрат надається у розмірі 6500 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану ВПО, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення.
Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування ВПО.
Порядок оформлення компенсації роботодавцю:
не раніше  5 днів з дня працевлаштування ВПО роботодавець подає заяву про компенсацію витрат через Портал «Дія» або особисто до місцевих центрів зайнятості з документами про працевлаштування (копії наказу, договору тощо), відомостями про працівників (ПІП, ідентифікаційний код, копія довідки ВПО тощо), розрахунковий рахунок роботодавця.
Особа з числа ВПО може бути працевлаштована один раз.
За більш детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном (04560)53502 або Тетіївська районна філія КОЦЗ вул.Вишнева,6 м.Тетіїв 
...

Процедура складання іспитів змінилася

24 травня вступила в дію важлива постанова, яка регламентує нові правила отримання посвідчення водія «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів». ...

Управління пенсійного фонду України в м.Тетіїв інформує!!!

Пенсіонери, які після призначення пенсії офіційно працювали, тобто за них сплачено або вони сплатили єдиний соціальний внесок, кожні два роки набувають право на перерахунок пенсії.
Такий перерахунок проводиться за зверненням пенсіонера або автоматично з 1 квітня.
Право на автоматичний перерахунок визначає страховий стаж, набутий в тому числі по лютий поточного року.
З урахуванням того, що страхувальники подавали звіти за І квартал 2022 року до Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування по 10 травня, перерахунок працюючим пенсіонерам проводиться у травні.
Виплата перерахованих пенсій буде проводитись починаючи з червня та з доплатою за квітень та травень.
Перерахунок проводиться з урахуванням лише страхового стажу, набутого після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, або - у разі доцільності - з урахуванням стажу та заробітної плати, набутих після призначення (попереднього перерахунку) пенсії.
Довідково: згідно статистичного звіту на 01.04.2022 в Україні 10,8 млн пенсіонерів, з яких 2,7 млн обліковуються як працюючі. Середній розмір пенсії працюючих пенсіонерів - 4532,91 грн, що на 162,46 грн більше середнього розміру пенсій всіх пенсіонерів (4370,45 грн)....

БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ РУ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!!!

25 травня о 19:19 до пункту зв’язку 9 ДПРЧ м. Тетіїв надійшло повідомлення про пожежу трав’яного настилу із загрозою перекидання на газорозподільчий вузол, що у м. Тетіїв в напрямку руху села Бурківці. На місце виклику виїхало одне відділення чергового караулу пожежної частини, на АЦ-40 (130) 63 б у складі 3 чоловік. По прибуттю на місце виклику було встановлено, що вогнем охоплена  суха рослинність на площі близько 200 м.кв. Оскільки на земельній ділянці було багато сухого минулорічного бур’яну та дув південно-західний  вітер, була загроза перекидання вогню на газову інженерну споруду і поруч розміщені дерева. Тому, рятувальники за допомогою «хлопавок» та одного ствола «Б» локалізували пожежу о 19:38 та повністю ліквідували загорання о 20:13 годині. Причина пожежі наразі встановлюється....

Увага! Допомога для лікарні!

Прохання до всіх, хто має можливість допомогти лікарні - принести продукти, які можуть зберігатися тривалий час (крупи, цукор, мед, консервацію тощо).
Також будемо вдячні за перев'язочні матеріали ( наприклад, постільна білизна, яка вам вже не потрібна).
Продукти та перев'язочні матеріали приносьте до приміщення Червоного Хреста ( харчоблоку) +380 98 778 9318 ІРИНА ВІКТОРІВНА завскладом по припасах....

Розробка сайту: «Метастудія» ™

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація