Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Новини

НОВИНИ ПРО "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

    1. У Київській області провели пресконференцію за результатами реалізації програми «Велике будівництво-2021» - http://koda.gov.ua/news/u-kiivskiy-oblasti-proveli-preskonf/
     2. «Велике будівництво-2021»: понад 29 тисяч жителів сіл на Київщині отримали доступ до якісної медицини - http://koda.gov.ua/news/na-kiivshhini-v-ramkakh-velikogo-budivn/ -
     3. 14 нових медичних закладів відкрили за рік у Київській області - http://koda.gov.ua/news/14-novikh-medichnikh-zakladiv-vidkrili-za-r/
     4. Майже 29 тисяч м² було реконструйовано та збудовано в освітніх закладах Київщини за рік - http://koda.gov.ua/news/mayzhe-29-tisyach-m%C2%B2-bulo-rekonstruyovano-t/
...

За підсумками 2021 року ДТЕК Київські регіональні електромережі підключив до мереж понад 800 просьюмерів

 
За підсумками 2021 року загальна кількість приватних сонячних електростанцій, підключених до мереж ДТЕК Київські регіональні електромережі, становить 3162 об'єктів. В минулому році було підключено понад 800 нових просьюмерів*, які виробляють екологічно чисту електроенергію. Збільшивши, таким чином, їхню загальну кількість на 35%.
Сталий розвиток – пріоритет для інвестицій ДТЕК. ДТЕК Київські регіональні електромережі активно сприяємо підключенню об’єктів зеленої генерації, розвиваючи енергетичну інфраструктуру регіону й забезпечуємо вільний доступ до неї. Запит на підключення домашніх сонячних електростанцій із кожним роком зростає.
«Ми створюємо максимально прості умови для підключення СЕС у Київській області. Вже зараз активно використовують відновлювані джерела енергії 3,2 тисячі сімей в області. За 2021 рік ми підключили 818 нових просьюмерів. У трійці лідерів серед районів області — Бучанський, Броварський та Бориспільський. Це наш внесок у декарбонізацію української енергетики, збереження довкілля та формування екологічного майбутнього України», — розповів генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.
За даними компанії, загальна чисельність промислової зеленої генерації підключеної до ДТЕК Київські регіональні електромережі налічує 60 об'єктів та 3162 домашніх сонячних електростанцій. Встановлення домашніх сонячних електростанцій та генерація електроенергії допомагає українцям бути більш енергоефективними та отримувати додатковий дохід від виробництва.
Лідер підключення сонячних електростанцій до мереж ДТЕК Київські регіональні електромережі — Бучанський район. Тут до мереж компанії підключено 870 домашніх СЕС. Далі йдуть Броварський та Бориспільський райони. Тут, відповідно, 452 і 392 родин, які перейшли на електроенергію з енергії сонця.
Загалом в Україні за підсумками 2021 року, згідно з даними Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, оператори систем розподілу підключили 14,9 тисячі домашніх сонячних електростанцій. З них – 4,5 тисячі просьюмерів підключили до мереж оператори систем розподілу, що входять до операційного холдингу ДТЕК Мережі. Лідером підключення просьюмерів до мереж в Україні є Дніпропетровська область. Загальна кількість домашніх сонячних електростанцій в країні досягла 44,8 тисяч.
Всю інформацію про те, як перейти на «зелений тариф» та приєднати домашню сонячну електростанцію, — можна подивитися тут: https://www.dtek-krem.com.ua/ua/solar-panel
*просьюмер — домогосподарства, які самостійно виробляють собі електроенергію, а надлишок продають. Термін походить від неологізму prosumer = producer (виробник) + consumer (споживач).
...

Щодо ситуації із захворюванням на COVID-19 в Тетіївській міській територіальній громаді станом на 20.01.2022

 
За інформацією Білоцерківського районного відділу Державної установи “Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” в Тетіївській територіальній громаді станом на 20 січня 2021 року з початку 2022 року зареєстровано 48 випадків COVID-19. Всього з початку епідемії зареєстровано 2286 підтверджених випадків коронавірусної хвороби.
Померли у 2022 році 2 особи, одужали всього 2069 осіб.
Перебувають на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням) в умовах самоізоляції – 101 особа, на стаціонарному лікуванні (КНП БМР БЦМЛ№3, КНП “Тетіївська лікарня” ) — 4 особи.
За період з 14.01. по 20.01..2022 року в Тетіївській міській територіальній громаді зареєстровано 33 випадки захворювання на COVID-19. Випадки COVID-19 зареєстровані: м. Тетіїв — 13, с. Денихівка — 5, с. Кашперівка — 3, с. Дзвеняче, П'ятигори - по 2 випадки, с. Михайлівка, Стадниця, Ненадиха, Одайпіль — по 1 випадку.
...

Про стан вакцинації від COVID-19 у Тетївській територіальній громаді станом на 19 січня 2022 року

 
Вакцина covishield - 1100 осіб.
Вакцина covishield повторно - 0.
Вакцина AstraZeneca - 1733 особи.
Вакцина AstraZeneca 2 дози - 1430 осіб.
Вакцина pfizer — 10374 особи.
Вакцина pfizer 2 дози — 3853 особи.
Вакцина pfizer додаткові дози — 64 особи.
Вакцина CoronaVac - 7518 осіб.
Вакцина CoronaVac 2 дози - 3643 особи.
Вакцина Moderna - 1360 осіб.
Вакцина Moderna повторно - 630 осіб.
Усього вакциновано - 22085 осіб.
Усього вакциновано 2 дозами - 9556 осіб.
Усього вакциновано додатковими дозами — 64 особи.
...

НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ ПРИВІТАННЯ ВІД ШКОЛЯРІВ

До Тетіївської міської ради завітав різдвяний вертеп у виконанні учнів Тетіївського ліцею №2. За чудові пісні і святкові побажання школярам подякували міський голова Богдан Балагура та заступник міського голови з гуманітарних питань Надія Дячук....

НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ ПРИВІТАННЯ ВІД ШКОЛЯРІВ

До Тетіївської міської ради завітав різдвяний вертеп у виконанні учнів Тетіївського ліцею №2. За чудові пісні і святкові побажання школярам подякували міський голова Богдан Балагура та заступник міського голови з гуманітарних питань Надія Дячук....

НОВИНИ ПРО "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

    1. Київщина отримає майже 1,2 млрд грн субвенції на ремонт доріг - http://koda.gov.ua/news/kiivshhina-otrimaie-mayzhe-12-mlrd-grn-subv/
       2. «Велике будівництво»: У Вишневому будують інклюзивний дитячий садок - http://koda.gov.ua/news/velike-budivnictvo-u-vishnevomu-bud/
       3. На Київщині в рамках «Великого будівництва» з‘явиться ще один новий стадіон - http://koda.gov.ua/news/na-kiivshhini-v-ramkakh-velikogo-budivn/
...

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тетіївської міської ради. На ньому було розглянуто такі питання:
✔️Про розгляд заяви щодо повернення дітей на виховання до матері.
✔️Про повернення дітей на виховання до матері.
✔️Про розгляд ухвал суду щодо відкриття проваджень в цивільних справах про позбавлення батьківських прав відносно дітей.
✔️Про розгляд листа Тетіївського відділу державної виконавчої служби у Білоцерківському районі Київської області.
✔️Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
...

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯТОМ БОГОЯВЛЕННЯ ТА ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

19 січня традиційно ми відзначаємо Богоявлення та Хрещення Господнє.
Це свято є символом духовного та фізичного очищення, незламної віри та зцілення тіла і душі. За стародавньою православною традицією цього дня хрестом і молитвою освячуються води, як символ духовної чистоти, наближення Царства Небесного до людей, перемоги добра над злом.
Свято Йордан зміцнює нашу віру у світле майбутнє, надихає на нові звершення, а Святий Дух, який цього дня спускається на землю, оберігає від лиха упродовж всього року.
У цей особливий день дозвольте побажати усім нам спокою і миру у домівках, гармонії та щирої любові у серцях. Нехай Господь оберігає вас від негараздів та суперечок, а кожний день буде наповнений злагодою, добром та щастям.
...

Про проведення свята Водохреща 19 січня 2022 року

Відділення поліції №3 Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області, 9 ДПРЧ (м. Тетіїв) 12 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Київській області, КП КНП “Тетіївський ЦПМСД” будуть забезпечувати охорону громадського порядку, пожежну безпеку та присутність швидкої медичної допомоги під час проведення традиційних Хрещенських купань на Свято Хрещення Господнього 19 січня 2022 року.
Тетіївське благочиння Білоцерківської єпархії УПЦ:
1⃣м. Тетіїв — місце відпочинку ( Порхун) з 12.00 до 15.00 святковий молебень та благословення людей здійснить протоієрей Олександр Брижатий;
2⃣с. Стадниця — ставок біля заводу з 13.00 до 14.00 святковий молебень та благословення людей здійснить протоієрей Василь Яцковський;
3⃣с. Софіпіль — ставок біля греблі з 13.00 до 15.00 святковий молебень та благословення людей здійснить протоієрей Василь Волянюк.
Парафія “Різдва Христового” м. Тетіїв ПЦУ:
1⃣м. Тетіїв — р. Роська ( біля колишнього консервного заводу) з 10.00 до 14.00 щорічне освячення води та благословення людей здійснить настоятель парафії Тарас Кінаш.
...

НЕ ЗАБУВАЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Сьогодні відзначав би свій день народження наш земляк, загиблий воїн АТО Віктор Олександрович Гуменюк.
Він народився 16 січня 1990 року в місті Тетіїв. У 2007 році закінчив Тетіївську загальноосвітню школу №4 , у 2008 році – професійно-технічне училище №8 міста Тетіїв за спеціальностями «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та «бухгалтер».
У 2008-2013 роках проходив військову службу за контрактом у 93-му окремому лінійно-вузловому полку зв’язку.
15 травня 2014 року Тетіївським районним військовим комісаріатом Київської області мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив стрільцем 11-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь» (з листопада 2014 року – 11-го окремого мотопіхотного батальйону) Збройних Сил України.
З 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.
Загинув 7 квітня 2015 р. внаслідок артилерійського обстрілу російськими збройними формуваннями селища Опитне (Ясинуватський район) під Донецьком, на лінії розмежування з окупованою територією.
Похований на кладовищі міста Тетіїв Київської області.
У Віктора Гуменюка залишились дружина та двоє дітей.
17 липня 2015 року на будівлі Тетіївського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», де навчався Віктор Гуменюк, йому відкрито меморіальну дошку.
Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).
Герої не вмирають! Низько вклонімося пам'яті Віктора Гуменюка, який віддав своє життя за Україну!
...

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація