Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Новини

В Тетієві відбувся перший аукціон з продажу права оренди землі сільськогосподарського призначення.

Торги від аукціону принесли нашій громаді: 34 тис.грн. (за майже 10 соток землі) для обслуговування об'єктів торгівлі і 250 тис. грн. (за 42 га) землі сільськогосподарського призначення....

ЗАТВЕРДЖЕНО ПИТАННЯ, ЯКІ БУДУТЬ ВИНОСИТИСЯ НА ЗАСІДАННЯ ШОСТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

13 травня відбулося засідання погоджувальної комісії щодо затвердження питань, які будуть виноситися на засідання шостої сесії Тетіївської міської ради восьмого скликання, котра відбудеться 25 травня.
На ньому були розглянуті такі питання:
1. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Тетіївської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.
2. Про звіт керівника ВУ ВКГ «Тетіївводоканал» про роботу господарства за 2020 рік.
3. Про прийняття в комунальну власність Тетіївської територіальної громади багатоквартирного житлового будинку № 4 по вулиці Шевченка м. Тетіїв та передачу його на баланс КП «Благоустрій» .
4. Про затвердження Правил благоустрою території Тетіївської територіальної громади в новій редакції.
5. Про внесення змін до Порядку визначення розміру плати за право тимчасового використання окремих конструктивних елементів благоустрою для розташування рекламних засобів.
6. Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Тетіївської міської ради.
7. Про реорганізацію комунального закладу «Ненадихівське НВО «ЗЗСО І – ІІ ступенів - дитячий садок».
8. Про реорганізацію комунального закладу «Горошківське НВО «ЗЗСО І – ІІ ступенів - дитячий садок».
9. Про затвердження нової редакції Положення про загальний відділ виконавчого комітету Тетіївської міської ради.
10. Земельні питання.
...

ТЕТІЇВСЬКА ТГ БЕРЕ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ "НАША ГРОМАДА"

Тетіївська ТГ бере участь у конкурсі «Наша громада», який проводиться з 29 березня до 30 вересня 2021 року й організований телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
Мета цього конкурсу — донести широкій авдиторії інформацію про реформу місцевого самоврядування та показати конкретні історії успіху територіальних громад, стимулювати та підтримати їхній розвиток.
Кожна громада-учасниця подає на конкурс свій проект в одному з запропонованих організаторами напрямів. Він має втілювати важливу, актуальну, корисну місцеву ініціативу, яка сприятиме розвитку територіальної громади.
Наша Тетіївська територіальна громада підготувала проект за напрямком “Освіта”.
Ідея проєкту “Освітній інформаційний центр. Технології без перешкод” була ініційована учнівським самоврядуванням Тетіївщини та ГО «Сільський актив».
Він передбачає створення Освітнього інформаційного центру для молоді. Напрямками діяльності центру мають бути:
- програмування для дітей;
- заняття з робототехніки;
- 3D моделювання;
- проведення літніх комп’ютерних ІТ-таборів;
- медіа-центр для Учнівського самоврядування.
Пріоритетами центру також буде поглиблене і постійне навчання, співпраця зі школами, громадськими організаціями та ініціативними групами. Проєкт приділяє особливу увагу і доступність до занять для дівчат, соціально незахищених дітей і учнів з особливими потребами.
Центр зможе зацікавити різні вікові категорії дітей від 6 до 18 років. А лідери учнівського самоврядування через новостворений медіацентр зможуть висвітлювати молодіжне життя громади, ініціювати реалізацію молодіжних проєктів, брати участь у конкурсах.
‼️Сьогодні розпочалося голосування, яке триватиме до 31 травня. Взяти в ньому участь можуть усі бажаючі, перейшовши за посиланням https://otg.fakty.com.ua/communities/tetiyivska-hromada ‼️
За результатами голосування буде відібрано 13 команд-фіналістів, а ще 13 обере експертне журі.
Щоб підтримати проєкт громади - треба зареєструватися на сайті за вище вказаним посиланням через свій акаунт у соціальній мережі або електронну пошту. Кожна людина може підтримати по 5 різних проєктів, поставивши відмітку «Проголосувати».
Підсумки інтернет-голосування та голосування експертного журі будуть опубліковані 10.06.2021 року на сайті конкурсу.
Упродовж червня-вересня телеканали ICTV та СТБ познайомлять українців із фіналістами конкурсу «Наша громада» в ефірі програм «Факти» та «Вікна».
Із 14.08.2021 до 27.09 2021 року проходитиме фінальне оцінювання лише членами експертного журі, які вивчатимуть кожен проєкт громади на підставі інформації та даних, що містяться в детальному описанні та додатках до нього. Виграє той, хто отримає максимальну кількість балів порівняно з іншими учасниками.
Оголошення переможця конкурсу відбудеться під час урочистої події у студії ICTV, куди будуть запрошені представники 26 громад-фіналістів та члени експертного журі. Сюжет про громаду-переможницю, її проєкт та вручення призу можна буде побачити в ефірі «Фактів» 30 вересня о 18:45.
Громада-переможець отримає грошовий приз у розмірі 500 тис. грн на втілення у життя свого проєкту.
Отож запрошуємо усіх жителів Тетіївщини долучитися до голосування та підтримати ініціативу нашої молоді!
...

СИТУАЦІЯ ІЗ ЗАХВОРЮВАННЯМ НА COVID-19 В ТЕТІЇВСЬКІЙ ТГ СТАНОМ НА 11 ТРАВНЯ 2021 РОКУ

Щодо ситуації, пов’язаної із захворюванням на COVID-19 в Тетіївській міській територіальній громаді ‼️
✅За інформацією Білоцерківського МРВЛД ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України» в Тетіївській територіальній громаді станом на 11 травня 2021 року з початку року зареєстровано 611 випадків COVID-19 .
✅Померли у 2021 році 22 осіб, одужало 467 осіб.
✅Госпіталізовано та перебувають на стаціонарному лікуванні 35 хворих , на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням) в умовах самоізоляції – 87 осіб.
✅За період з 30.04.2021 по 11.05.2021 в ТМТГ зареєстровано 36 випадків захворювання на COVID-19.
✅Випадки COVID-19 реєструвались : м.Тетіїв- 18, с. Пятигори, с. Тайниця – по 3, с. Стадниця,с. Софіпіль – по 2, с. Степове, с.Теліжинці, с. Михайлівка, с. Росішки, с. Горошків, с. Високе, с. Черепин, с. Денихівка - по 1 випадку.
✅Всього за період епідемії у Тетіївській міській територіальній громаді зареєстровано 1431 підтверджений випадок коронавірусної хвороби.
...

В ТЕТІЄВІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Сьогодні, 9 травня в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у другій світовій війні.
В Тетієві, на Кургані Слави вшанували мужність і героїзм тих, хто пройшов фронтовими дорогами, хто боровся за Перемогу, завдяки кому стало можливим наше життя.
 
...

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРИВІТАВ ВЕТЕРАНІВ

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у другій світовій війні міський голова Богдан Балагура та його заступник з гуманітарних питань Надія Дячук відвідали ветеранів Тетіївщини, привітали їх зі святом та вручили подарунки. Щира шана і повага усім, хто в воєнні буремні дні захищав Україну від ворогів на фронті, в партизанських загонах, наближав перемогу своєю працею. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, наснаги та бадьорості, а всім нам - мирного неба над головою!...

ВІТАННЯ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МАТЕРІ

Дорогі жінки, любі наші матері!
Кожен із нас від дитинства й до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ мами, яка все зрозуміє, пробачить і завжди любитиме, незважаючи ні на що. У цілому світі мірою гідності людини вважається її подяка Матері за життя, за всі її старання, виховання й самопожертву.
Материнська любов зігріває нас упродовж усього життєвого шляху, і лише з утратою такої близької та улюбленої людини, як мама, ми розуміємо, як нам бракує її мудрості та теплоти.
Від щирого серця вітаю всіх мам із їхнім святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турбота, терпіння, любов і відданість.
У цей святковий день, милі, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові й пошани! Хай у ваших очах не гаснуть усмішки, а діти ніколи про вас не забувають! Зі святом!
Із щирою любов’ю та повагою, міський голова Богдан Балагура.
...

ВІТАННЯ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Шановні жителі Тетіївщини!
Щиро вітаю вас з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
День Перемоги - одне з найважливіших свят для України та для кожного з нас. Цей день єднає людей проти агресії та війни, символізує прагнення до миру, перемогу добра над злом, майбутнього над минулим, життя над смертю.
У ці травневі дні ми згадуємо і вшановуємо пам’ять всіх чиї життя забрала війна, уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, низько вклоняємося ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.
Дорогі наші ветерани!
З почуттям глибокої поваги дякуємо вам за героїзм, мужність, витримку, які ви проявили у тяжкі роки війни, захищаючи Батьківщину.
Пройшовши крізь спалахи вогняних років, ви зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Низький уклін вам за подвиги, пам’ять про них назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь.
Хай ваші серця будуть зігріті словами подяки за проявлені стійкість духу, терпіння, самовідданість.
Добра вам, міцного здоров’я, бадьорості і довгих-довгих років життя, уваги та любові близьких та рідних людей, мирного неба над головою!
З повагою, міський голова Богдан Балагура.
...

8 ТРАВНЯ 2021 РОКУ - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ І ПРИМИРЕННЯ

Шановні жителі Тетіївщини!
Щиро вітаю вас із Днем пам’яті та примирення!
8 травня разом із усією європейською спільнотою ми відзначаємо День пам’яті та примирення. У цей день ми згадуємо тих, хто не повернувся з війни, чиї імена назавжди вписані в історію Другої світової, історію миротворчих операцій на території різних держав світу та в історію сучасної війни за незалежність та територіальну цілісність України.
Це нове свято, започатковане Президентом України, лише посилює святкування 9 травня – Дня перемоги над нацизмом, дня нашої перемоги, що так дорого коштувала українському народу.
Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. І останні роки продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. І сучасні українські воїни - гідні сини та онуки героїв Другої світової.
Від щирого серця бажаю всім здоров’я, довголіття, миру і родинного тепла, а нинішнім захисникам Батьківщини – незламного духу і відданості своїй державі.
З повагою міський голова Богдан Балагура.
...

УВАГА! ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ 20-21 ТА 24-25 ТРАВНЯ

УВАГА! ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В МІСТІ ТЕТІЇВ!
Згідно телефонограми ПАТ «Київобленерго» Тетіївського РП, Тетіївська міська рада повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 20-21 травня 2021 року з 9.00 до 20.00 буде припинено електропостачання по вул. Соборна, Януша Острозького, Княгині Ольги, Р. Зорге.
24-25 травня 2021 року з 9.00 до 20.00 буде припинено електропостачання по вул. Березна, Героїв Бреста.
...

АТ «Київоблгаз» вітає з Днем Великої Перемоги!

У житті кожного народу є особливі дати, які ніким і ніколи не будуть забуті. Скільки б років не минуло з 9 травня 1945 року, всі ми будемо пам'ятати про день, що змінив історію та подарував нам мирне небо! Товариство щороку вшановує ветеранів Великої Вітчизняної війни та пам‘ятає про тих, хто залишився на полі бою навічно!...

ДЯКУЄМО ОДНООСІБНИКАМ, ЩО ЗАДЕКЛАРУВАЛИ СВОЇ ДОХОДИ

Кілька місяців поспіль міська влада вела кропітку роботу з легалізації діяльності одноосібників, що обробляють 2 і більше гектарів землі на полях Тетіївщини. До цього часу ніхто такої діяльності не проводив, тому, запевняємо: було складно....

Відбулася зустріч зі священнослужителями з приводу проведення поминальних днів

6 травня в кабінеті заступника міського голови Надії Дячук відбулася зустріч зі священнослужителями з приводу проведення поминальних днів.
Йшлося про те, щоб відвідини кладовищ пройшли на максимально безпечному рівні з дотриманням дистанції та масковим режимом. Особливу увагу слід буде приділити контролю за дотриманням дистанції серед людей під час читання священиками заупокійних молитв і зробити все, щоб вберегти здоров'я жителів громади.
...

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Житлова субсидія з травня 2021 року.
З 1 травня 2021 року усім, хто бажає отримувати субсидію, потрібно подати нову заяву та пакет супровідних документів для її подальшого призначення. Автоматичного продовження субсидії не буде.
Зокрема, постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 №420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій.
Відтак, на наступний термін житлова субсидія буде призначатися з травня 2021 року по квітень 2022 року лише в готівковій формі та після подання нової заяви про надання житлової субсидії. Крім заяви, потрібно подати декларацію про доходи та витрати, договір найму (оренди) житла (за наявності), копію договору про реструктуризацію заборгованості з оплати ЖКП (за наявності).
Житлова субсидія особам, які звернулися на її отримання у травні-вересні 2021 року, буде призначатися, починаючи з травня 2021 року.
Відтепер субсидія не призначається, якщо :
✅будь –хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства має у власності транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації, з року випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда і причепа);
✅більше ніж один транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років (крім мопеда і причепа);
✅має заборгованість із аліментів;
✅будь-хто зі складу домогосподарства або член сім’ї протягом 12 місяців перед зверненням здійснив купівлю земельної ділянки, квартири, транспортного засобу, цінних паперів, віртуальні активи, іноземну валюту, банківські метали, будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку на суму, що перевищує 50 тис.грн.;
✅ будь-хто зі складу домогосподарства або член сім’ї має у володінні більше ніж одне житлове приміщення, крім житла, яке розташоване на тимчасово окупованій території;
✅будь-хто зі складу домогосподарства або член сім’ї на дату призначення житлової субсидії має на банківському рахунку кошти в сумі, що перевищують 25-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 1 січня року, в якому призначається субсидія (наразі ця сума становить 56 750 грн.);
✅будь-хто зі складу домогосподарства або член сім’ї не навчався, не працював і не мав офіційного статусу безробітного за інформацією ДПС та Пенсійного фонду, не мав жодних доходів, що враховуються при призначенні субсидій або ж мав середньомісячний сукупний дохід, що не перевищував розміру мінімальної заробітної плати; Також субсидію не призначать, якщо за таку особу не сплачено бодай мінімальну суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
✅будь-хто зі складу домогосподарства або член сім’ї перебував за кордоном безперервно понад 60 днів (без урахування відрядження, лікування, навчання або догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);
✅будь-хто зі складу домогосподарства або член сім’ї має заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів;
✅площа житла становить більше 130 кв. метрів для квартири і більше 230 квадратів для будинку. За винятком дитячих будинків сімейного типу, багатодітних родин, прийомних сімей, житлових приміщень для осіб з інвалідністю, що пересуваються на візках;
✅родина не повернула надмірно перераховану (виплачену) суму житлової субсидії за попередні періоди;
✅родина має заборгованість, яка перевищує 340 грн. за всі житлово-комунальні послуги.
У разі наявності заборгованості передбачена можливість до 1 липня 2021 року погасити борги або укласти договір реструктуризації й отримати субсидію з початку неопалювального сезону, в інших випадках з місяця, що настає за місяцем сплати заборгованості.
Житлові субсидії непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі, будуть призначатися на понаднормову площу житла (збільшення соціальної норми на 30%), про що необхідно буде зазначити в заяві.
Заяву та декларацію з травня 2021 року можна подати особисто (або уповноваженою особою), надіслати поштою або надіслати в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики з накладанням кваліфікованого електронного підпису або через Єдиний державний веб-портал електронних послуг.
Заяви будуть прийматися у приміщенні Тетіївської міської ради (1-ий поверх ЦНАП) щоденно, крім вихідних, впродовж травня-вересня 2021 року.
У сільській місцевості документи, необхідні для отримання субсидії, будуть прийматися працівниками віддалених робочих місць управління адміністративних послуг (ЦНАП).
‼️З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, у ЦНАПі буде здійснюватися попередній запис на прийом документів у зручний для громадян час починаючи з 17.05.2021 року, в зв’язку з тим, що Міністерство соціальної політики підготували зміни до форм Заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.
Прийом нових звернень буде проводитись лише після затвердження нових бланків ЗАЯВИ та ДЕКЛАРАЦІЇ, які на теперішній час знаходяться на погодженні в Мінсоцполітики.
...

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ КИЗИМИШИНА

Від щирого серця вітаємо з ювілеєм першого заступника міського голови Василя Йосиповича Кизимишина! 
Василь Йосипович працював інженером-конструктором у НПО “Мікропроцесор” ( м. Київ), електромеханіком у Київському радіотелевізійному передавальному центрі. Згодом був обраний головою спостережної ради ВАТ “Калушавтотранс”, працював комерційним директором ПП “Автобан” (м. Калуш), заступником директора ПП “Трек” (м. Калуш). директором ПП “Агроекопродукт” (с. Довгалівка на Вінниччині), виконавчим директором ПП “Бікор” (м. Калуш).
З 2014 по 2016 рік був головою Тетіївської районної державної адміністрації. З 2020 року займає посаду першого заступника голови Тетіївської територіальної громади.
Зарекомендував себе як відповідальний, небайдужий керівник, доброзичлива, чесна та працелюбна людина, що завжди дбає про інтереси громади та її жителів.
Шановний Василю Йосиповичу, зичимо Вам у цей святковий день міцного здоров’я, родинного благополуччя, здійснення Ваших мрій та задумів і усіляких життєвих гараздів!
З повагою, міський голова Богдан Балагура, депутати міської ради та колектив виконавчого комітету Тетіївської міської ради.
...

Відійшов у Вічність ветеран війни та праці Андрій Маркович Братко

4 травня 2021 року, на 98-му році життя перестало битися серце ветерана війни й праці, учасника бойових дій Великої Вітчизняної війни Братка Андрія Марковича. Лише кілька днів він не дожив до 76-ї річниці Великої Перемоги......

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація