Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Новини

Нова електротехнічна лабораторія допоможе ДТЕК Київські регіональні електромережі швидше повертати світло клієнтам

ДТЕК Київські регіональні електромережі зможе швидше виявляти та ліквідовувати аварії на обладнанні підстанцій та кабельних лініях електропередачі напругою 0,4-110 кВ завдяки новій електротехнічній лабораторії ЕТЛ-35К. Нова пересувна техніка дозволить підвищити якість та стабільність електропостачання мешканців та підприємств Київщини.  ...

УВАГА! ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Чи обов’язково всі громадяни мають стати учасником добровільного декларування активів?

У період з 1 вересня поточного року до 1 вересня 2022 року громадяни мають нагоду добровільно задекларувати свої активи та сплатити відповідні податки. Це означає, що фізична особа декларує належні їй активи, розміщені на території України та/або за її межами. Зокрема, це стосується тих випадків, коли активи були одержані (набуті) за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 1 січня 2021 року....

30 липня відбулося засідання конкурсної комісії

30 липня відбулося засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної форми власності. Головуючим на ньому був перший заступник міського голови Василь  Кизимишин. На участь у конкурсі щодо відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна подав документацію, що відповідає умовам конкурсу, один претендент — ФОП Голодний В.І. Поскільки участь у конкурсі взяв лише один претендент, комісія вирішила визнати конкурс таким, що не відбувся. А також рекомендувала голові Тетіївської міської ради Богдану Балагурі  укласти договір на здійснення грошової експертної оцінки на об’єкти комунального майна з ФОП Голодним В’ячеславом Івановичем....

ІВАН МОРГУН ВІДДАВ ЖИТТЯ, ЗАХИЩАЮЧИ УКРАЇНУ

Вже шість років минуло від дня смерті наймолодшого нашого бійця Івана Моргуна, який захищав волю України на Сході, у складі 11-го батальйону територіальної оборони "Київська Русь".
   Час не гоїть біль втрати.
Спочивай з Богом, наш земляче. Нехай твоя душа віднайде спокій на небесах, а людська вдячність буде підтримкою твоїм рідним тут, на землі....

УВАГА! ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Якими документами ФО підтверджує право на пільгу зі сплати земельного податку

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що фізичні особи, які мають право на  отримання пільг щодо сплати земельного податку (незалежно від кількості земельних ділянок у їх власності), повинні  подати до податкового  органу за місцем знаходження земельної ділянки або за місцем знаходження будь-якої з земельних ділянок, що знаходяться у власності такої особи (якщо у власності є декілька земельних ділянок) заяву довільної форми про застосування пільги та документи, що посвідчують її право на пільгу (посвідчення особи з інвалідністю першої або другої групи, пенсійне посвідчення (за віком), посвідчення батьків багатодітної сім’ї (які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років), посвідчення «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», посвідчення особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», посвідчення «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи» (1-3 категорія): договір оренди землі,оформлений та зареєстрований відповідно до законодавства:...

Корисна ініціатива для дітей з особливими потребами та їхніх батьків

Відділ соціального захисту населення Тетіївської міської ради разом з КП "Соціальний центр" виступають з ініціативою створення денного відділення для дітей з особливими потребами.
Це місце, де протягом дня з 9.00 до 17.00 можуть перебувати діти з особливими потребами як дошкільного, так і шкільного віку, які не відвідують дошкільні заклади чи школу.
У цей час батьки дітей зможуть зайнятися вирішенням своїх справ чи просто декілька годин відпочити. Також є можливість за потреби підвозити дітей та їхніх батьків до відділення за допомогою “Соціального таксі”, яке діє в нашій громаді. Перебування дітей у відділенні буде безкоштовним.
Зветраємось до жителів Тетіївської територіальної громади з проханням оцінити дану ініціативу і проголосувати, чи потрібне таке відділення. Це можна зробити на сторінці міської ради у мережі Фейсбук або в групі "Тетіївська міська територіальна громада" у Фейсбук чи Телеграм.
...

Укомплектування вакантних посад для НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ у форматі on-line.

Тетіївською районною філією Київського обласного центру зайнятості 28 липня 2021 року проведено міні-ярмарок вакансій за участю НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ у форматі on-line за допомогою Skype-звязку....

УВАГА! ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Термін подання скарги зупиняється на період карантину

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що у разі, якщо платником податків податкове повідомлення-рішення або інше рішення контролюючого органу було отримано в період проведення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби, то :...

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад фахівців Інклюзивно-ресурсного центру №2 Тетіївської міської ради

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад фахівців Інклюзивно-ресурсного центру №2 Тетіївської міської ради.
Для проходження конкурсу було подано 14 заяв, безпосередньо на іспит прибуло 8 кандидатів.
Після проходження іспиту та співбесіди, рішенням компетентної комісії на вакантні посади було обрано троє претендентів. Так, дефектологом в ІРЦ працюватиме Наталія Бухал, психологом - Іван Чайковський, логопедом - Дарія Орданова.
До речі, посада реабілітолога так і лишилася вакантною. Здається дивним, що на фоні такого безробіття, як на Тетіївщині, претендентів на цю посаду так і не знайшлося.
...

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Чергова нарада з керівниками комунальних підприємств Тетіївської громади відбулася за головування першого заступника міського голови Василя Кизимишина.
Керівники прозвітували про роботу, озвучили поточні проблеми.
✅ КП"Тетіївтепломережа".
Промивають внутрішньобудинкові теплові мережі будівлі колишньої санстанції. Відзавтра приступають до промивання системи опалення приміщення третьої школи в Тетієві. У найближчих планах - заміна аварійної ділянки теплотраси на території центральної лікарні.
✅КП"Тетіївводоканал"
Займаються плановим ремонтом водонапірних башт у селах громади. Вже налагодили роботу вежі в Кашперівці. Наразі відновлюють роботу водонапірних об'єктів у П'ятигорах і Високому, на черзі ремонт башти і водогону в Клюках.
✅КП"Благоустрій"
Проводять щоденне обкошування вулиць і громадських місць в Тетієві та селах.
В Теліжинцях та Скибинцях обрізали порослі дерев, зараз вирізають від чагарників пагорб по вулиці Соборна ( біля ПТУ), чистять бордюри по вулиці Шевченка.
Приступили до ремонту покрівлі з переобладнанням системи водовідведення у п'ятиповерхівці по вулиці Злагоди, 18.
✅КП"Дібрівка-Обрій"
Зрізають дерева, обкошують вулиці, кладовище в Дородці, Дубині. Проведено зрізання аварійних дерев у П'ятигорах. Відновили вуличне освітлення в Галайках після буревію. Приступили до ремонту трактора та автовишки.
Працівники обох підприємств старанно працюють над укладанням договорів на видалення сміття від приватного сектору. Цього місяця додали 30 абонентів із сіл, 15 - із Тетієва.
...

27 липня відбулося засідання Тетіївської міської територіальної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

27 липня відбулося засідання Тетіївської міської територіальної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій....

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація