Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Новини

21 КВІТНЯ ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В МІСТІ ТЕТІЇВ

УВАГА! ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В МІСТІ ТЕТІЇВ!
Згідно телефонограми ПАТ «Київобленерго» Тетіївського РП, Тетіївська міська рада повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 21 квітня 2021 року з 9.00 до 18.00 год. буде припинено електропостачання по вул. Януша Острозького, Соборна, Княгині Ольги, Ріхарда Зорге, адмінбудинки та установи ( міська рада, відділення поліції, офіс ТОВ “ТАК-Агро”, автостанція, природничо-математичний ліцей, Будинок культури Тетіївської ТГ, Центр позашкільної освіти, музична школа, “Гриль-бар”, ветаптека, редакція газети “Тетіївська земля”, “Ощадбанк”, аптека №22, магазин “Фора” та торгові заклади поблизу нього).
21 квітня 2021 року з 8.00 до 20.00 буде припинено електропостачання по вул. Райдужна, 8-го Березня, Жмаченка, Сонячногірська. Заводська.
...

Позачергове засідання міської територіальної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

9 квітня відбулося позачергове засідання міської територіальної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій....

Представили новообраного начальника відділу освіти

8 квітня заступник міського голови з гуманітарних питань Надія Дячук представила освітянам новообраного начальника відділу освіти Вадима Васютинського, який переміг у конкурсі на цю посаду та очолюватиме провідну галузь громади.
Надія Дячук привітала його з призначенням та побажала конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях.
...

Військовий комісар повідомив про призовників, що ухиляються від проходження строкової служби

Військовий комісар Тетіївського територіального центру комплектації та соціальної підтримки Руслан Гібелінда на зустрічі зі старостами громади оприлюднив інформацію про призовників, що ухиляються від проходження строкової служби. ...

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ПОДАТКІВЦІВ ІЗ СТАРОСТАМИ ТЕТІЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Сьогодні, 7 квітня, за ініціативи голови Тетіївської міської ради Богдана Балагури, відбулася зустріч начальника Тетіївської державної податкової інспекції Віталія Голодняка та його заступника Олексія Чехіркіна із старостами Тетіївської територіальної громади.
 
Розпочали з того, що зараз в Україні проходить кампанія декларування громадянами доходів за минулий рік. Декларацію про майновий стан і доходи мають подавати всі та сьогодні мова йшла про одноосібників, які самостійно обробляють земельні ділянки (паї) загальною площею понад 2 гектари, що знаходяться на території Тетіївської громади.
 
⚡️Податківці нагадали, що згідно Конституції України такі одноосібники зобов’язані щорічно подавати до контролюючих органів за місцем реєстрації декларацію про свій дохід у порядку, встановленому законом. Для цього є граничні строки, а саме, до 1 травня 2021 року.
 
Було наголошено, що в умовах пандемії, вкрай важливо, щоб саме старости донесли їм про необхідність вчасного декларування, адже від активної позиції кожного старости залежатиме розмір додаткових надходжень до місцевого бюджету.
 
✅Це питання зараз стоїть на особливому контролі керівництва міської ради, адже наповнення бюджету є пріоритетним завданням влади на місцях.
 
‼️Важливо: розмір оподаткування одноосібників вирішили розрахувати не від 12 тисяч (вартість паю у агроформуваннях), а від 6 тисяч гривень‼️
 
...

УВАГА! 19 КВІТНЯ ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В МІСТІ ТЕТІЇВ!

 
Згідно телефонограми ПАТ «Київобленерго» Тетіївського РП, Тетіївська міська рада повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 19 квітня 2021 року з 8.00 до 18.00 год. буде припинено електропостачання по вул. Садова, Герцена, Зарічна.
...

Що варто знати майбутнім пенсіонерам

Вимоги до стажу – 2021.

Що варто знати майбутнім пенсіонерам.

 

За нормами статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» право на призначення пенсії за віком мають особи після досягнення віку 60 років та за наявності необхідного страхового стажу.

Хто може вийти на пенсію в 60?

Для того, щоб 2021- го стати пенсіонером у 60 років, потрібно мати щонайменше 28 років страхового стажу.

Проте варто зважити, що наявність страхового стажу, який дає право на призначення пенсії за віком, визначається на дату досягнення відповідного віку і не залежить від наявності стажу на дату звернення за пенсією. Наприклад, якщо пенсійний вік людини (60 років) настав, скажімо, 2017 року, то право на пенсію за віком визначається за наявності страхового стажу не менше як 15 років по 31.12.2017, якщо 2018 року – за наявності 25 років по 31.12.2018 тощо.

Кому доведеться працювати до 63?

Тим, особам, які мають від 18 до 28 років страхового стажу, доведеться працювати до 63.

Коли право настане в 65?

Особам, які мають від 15 до 18 років стажу, потрібно буде трудитися до 65 років.

Що робити…?

Якщо необхідного стажу для виходу на пенсію не вистачає, можна запропонувати такі варіанти виходу із ситуації.

БАНАЛЬНИЙ: влаштуватися працювати офіційно, доки набудете право на пенсійну виплату.

ФІНАНСОВО ЗАТРАТНИЙ: докупити стаж.

Проте варто знати: якщо купувати стаж у 60 років, тобто тоді, коли настане встановлений державою пенсійний вік, то вартість кожного місяця рахуватимуть за формою: дві мінімальні зарплати, помножені на 22%. Із січня 2021-го це – 2640 грн.

Інша ситуація, якщо вам, наприклад, 55, пенсійний вік ще попереду, ви не працюєте й вам не вистачає п’ять років стажу. Тоді можна укласти договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування й самому сплачувати внесок до Пенсійного фонду. Розмір такого внеску становитиме 22% від мінімальної зарплати. Із січня 2021-го це – 1320 грн.

...

Порівняльний аналіз фактичних доходів бюджетів Тетіївська ОТГ, Районний бюджет за 1 квартал 2020 року/ Тетіївська міська територіальна громада за 1 квартал 2021 року.

Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) належить до основних бюджетоутворюючих джерел надходжень у структурі доходів місцевого бюджету. Тому особлива увага з боку місцевих органів влади зосереджена саме на пошуку можливостей щодо розширення бази оподаткування, шляхом виявлення та реалізації наявних резервів, легалізації трудових відносин та залучення іногородніх платників стати на облік як платник окремих видів податків та перераховувати ПДФО із доходів у вигляді заробітної плати до бюджету Тетіївської міської територіальної громади. Тому з початку 2021 року органами місцевого самоврядування було проведено ряд заходів, спрямованих на досягнення визначених цілей, зокрема перелічені нижче платники, які зареєстровані на іншій території, але мають підрозділи, розміщені у Тетіївській МТГ, вже почали в 2021 році перераховувати суми податків до місцевого бюджету:
- Головне управління ПФУ у Київській області,
- ДП «Білоцерківський лісгосп».
Також проведена роз’яснювальна робота про необхідність сплати до бюджету нашої громади таких платників, як:
- ФОП Лисенко Ольга Василівна (СУУ ТОВ «Гулівер Інтернешнл»),
- ДП «СЛП «Київоблагроліс»
Легалізовано 108 найманих працівників, стали на облік фізичних осіб – підприємців у контролюючих органах – 22 особи.

...

НА ЗАСІДАННІ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ ОБГОВОРИЛИ РОБОТУ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Депутатська комісія з питань торгівлі, житлово-комунального господарства та побутового обслуговування громадян, харчування, управління комунальною власністю, благоустрою, транспорту і зв'язку на чолі з головою Володимиром Фармагеєм, зібралися разом, щоб обговорити роботу комунальних підприємств, визначити їх першочергові проблеми, щоб потім винести питання щодо фінансування даних підприємств на розгляд сесії міської ради, щоб забезпечити їм належну роботу у весняно-літній період.
 
Обговорили проблемні питання, які в основному стосувалися КП "Благоустрій" та КП "Дібрівка-Обрій" . На сьогодні в обох підприємствах досить багато проблем що стосуються технічного забезпечення і не лише... Гостро стоїть питання щодо придбання мотокіс, косарки і вантажівки для вивезення сміття від приватного сектору сіл територіальної громади.
 
Члени комісії взяли до уваги всі проблемні питання, які й будуть озвучені на сесії задля прийняття відповідних рішень. 
...

6 КВІТНЯ ВІДБУЛИСЯ ДВА КОНКУРСИ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

6 квітня в Тетіївській міськраді відбулися два конкурсні відбори на вакантні посади спеціаліста у новостворений відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Тетіївської міської ради та головного спеціаліста з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. На дві посади працівників соцзахисту було аж сім претендентів....

ВІКТОР ГУМЕНЮК ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ

Віктор Олександрович Гуменюк народився 16 січня 1990 року в місті Тетіїв. У 2007 році закінчив Тетіївську загальноосвітню школу №4 (нині – комунальний заклад “Тетіївський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»Тетіївської міської ради Київської області), у 2008 році – професійно-технічне училище №8 міста Тетіїв (нині – ДНЗ “Тетіївське професійно-технічне училище”) за спеціальностями «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та «бухгалтер».
У 2008-2013 роках проходив військову службу за контрактом у 93-му окремому лінійно-вузловому полку зв’язку.
15 травня 2014 року Тетіївським районним військовим комісаріатом Київської області мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив стрільцем 11-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь» (з листопада 2014 року – 11-го окремого мотопіхотного батальйону) Збройних Сил України.
З 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.
Загинув 7 квітня 2015 р. внаслідок артилерійського обстрілу російськими збройними формуваннями селища Опитне (Ясинуватський район) під Донецьком, на лінії розмежування з окупованою територією.
Похований на кладовищі міста Тетіїв Київської області.
У Віктора Гуменюка залишились дружина та двоє дітей.
17 липня 2015 року на будівлі Тетіївського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», де навчався Віктор Гуменюк, йому відкрито меморіальну дошку.
Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).
...

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Перший заступник міського голови Василь Кизимишин провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств Тетіївської територіальної громади.
Обговорили роботу комунальників за минулий тиждень.
Вирішили:
1⃣ КП "Благоустрій" продовжити укладати договори на видалення твердих побутових відходів від приватного сектору із сіл громади; розробити і представити графіки вивезення; визначити місця для встановлення лавочок у місті і селах; визначити місця встановлення контейнерів для сміття в мікрорайоні "Плоханівка"; провести моніторинг вуличного освітлення підпорядкованих сіл...
2⃣ КП " Тетіївтепломережа" промоніторити ситуацію щодо сільських котелень для того, щоб взяти їх на обслуговування; розглянути питання встановлення теплового лічильника на будинок культури.
3⃣ КП "Дібрівка-Обрій" продовжити роботу з видалення твердих побутових відходів від новоприєднаних сіл; надати пропозиції щодо автомобіля для вивезення сміття; вийти на тендер для придбання сміттєвих баків.
4⃣ КП "Тетіївводоканал" продовжити інвентаризацію водоканалізаційного майна в Денихівці та Кашперівці; розробити методику ремонту пожежного гідранту на території Тетіївської гімназії; з'ясувати чому є розбіжності в показниках водяних лічильників у Денихівці; встановити запірну арматуру на водонапірну вежу в Кашперівці; розпочати пробні розкопки для прокладання трубопроводу на Слободі; підготуватися до закільцювання водопроводу на Плоханівці.
...

АТ «Київоблгаз» будує газові мережі та встановлює газове обладнання «під ключ»

Компанія надає повний спектр послуг від проектування до пуску газу: видача технічних умов, розробка проектно-кошторисної документації, будівельні роботи, монтаж газового обладнання та пуск газу....

ПОЖЕЖ В ЕКОСИСТЕМАХ ТЕТІЇВЩИНИ НЕ МЕНШАЄ

Впродовж 01.04.21 р. - 04.04.21 р. пожежним підрозділом 9-ДПРЧ ( м. Тетіїв) було здійснено 3 бойових виїзди на екосистеми та житловий будинок.
За добове чергування з 08.00 05.04.21 р. по 08.00 06.04.21р. було здійснено 2 виїзди: о 17год. 21 хв. 5 квітня у с. Дібрівка ( горів 1 га сухої трави), о 20 год. 02 хв. у м. Тетіїв (в березі за магазином " Фора" горіло 300 м кв трави).
...

УВАГА! ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В МІСТІ ТЕТІЇВ!

Згідно телефонограми ПАТ «Київобленерго» Тетіївського РП, Тетіївська міська рада повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 17 квітня 2021 року з 8.00 до 18.00 год. буде припинено електропостачання по вул. Нова, М. Грушевського, пров. Щиголя, Незалежності, І. Стогнійчука, Космонавтів, Матросова, Волошкова, Визволителів, Центральна, Толстого, дитячий садок мікрорайону "Слобода", Ю. Марценюка, Добровольського, Суворова, Сухомлинського, Шкільна.
...

5 КВІТНЯ ВІДБУЛИСЯ ДВА КОНКУРСИ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

5 квітня в Тетіївській міській раді відбулося два конкурси на заміщення вакантних посад. Цього разу конкурсні роботи писали кандидати на керівні посади начальників відділу соціального захисту населення та відділу освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради....

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація