Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Новини

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ!
Шановні мешканці міста Тетієва!
В зв`язку з проривом на водонапірному колекторі 2 квітня 2021 року в центральній частині міста та в мікрорайоні Плоханівка буде відсутне водопостачання.
Просимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння.
ВУ ВКГ "Тетіївводоканал".
...

ВІДБУЛОСЯ НАВЧАННЯ З ДІЛОВОДСТВА

ВІДБУЛОСЯ НАВЧАННЯ З ДІЛОВОДСТВА
У Тетіївській міській раді відбулося навчання з діловодства для працівників структурних підрозділів виконавчого комітету.
Заняття із зазначеної теми підготувала і провела начальник Тетіївського Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ольга Лях.
Йшлося про вимоги до якості підготовки управлінських документів, ведення документації та організації діловодства загалом.
Нагадаємо, що поштовхом для проведення навчання стали зауваження депутатів міської ради щодо не належно підготовлених матеріалів до сесії.
Як усім відомо, в діловодстві дрібниць немає, тому в міськраді вирішили час від часу організовувати подібні навчання.
 
...

ЗАСІДАННЯ міської територіальної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

31 березня відбулося засідання міської територіальної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку очолив міський голова Богдан Балагура....

Представлення заступника з гуманітарних питань

30 березня у Тетіївській міській раді відбулося представлення нового заступника міського голови з гуманітарних питань. Тепер цю посаду займає Надія Дячук. Її привітав міський голова Богдан Балагура, відрекомендувавши, як висококваліфікованого працівника з великим досвідом та активною життєвою позицією. Надія Анатоліївна подякувала за виявлену їй довіру та пообіцяла самовіддано працювати на благо нашої громади....

Інформація по КНП «Тетіївська ЦЛ» щодо госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2

:exclamation: Інформація по КНП «Тетіївська ЦЛ» щодо госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою
COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2
станом на 30.03.2021 року:exclamation:
:heavy_check_mark:Кількість ліжок, які розгорнуто для прийому хворих – 120;
:heavy_check_mark:Всього госпіталізовано хворих COVID-19 та з підозрою на COVID-19 – 100;
в т.ч. хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19 – 61;
в т.ч. хворих з підозрою COVID-19 – 39;
в.т.ч. хворих кисневозалежних – 51;
:heavy_check_mark:Кількість госпіталізованих: хворих та з підозрою на COVID-19 за добу – 20;
:heavy_check_mark:Кількість пацієнтів, що одужали за добу- 18;
:heavy_check_mark:Кількість померлих пацієнтів за добу – 1....

Клопотання про перепоховання учасника АТО

Клопотання про перепоховання учасника АТО

Днями до голови Тетіївської територіальної громади Богдана Балагури звернулася ініціативна група матерів та родичів загиблих воїнів АТО з проханням надати дозвіл на перепоховання на Алеї слави померлих захисників України у Тетієві Дмитра Володимировича  Кисіля.

Він народився 2 травня 1991 року в місті Запоріжжі, проживав у місті Радомишль на Житомирщині, а з березня 2020 року був зареєстрований у Тетієві, у своєї тітки. Дмитро впродовж семи років ( 2010-2014 та 2016-2020) служив у Збройних силах України за контрактом. Мав військове звання сержанта, займав посаду командира танка 1-го танкового взводу 3-ї танкової роти танкового батальйону військової частини А1008.

Під час служби втратив здоров'я, що стало причиною його передчасної смерті. Помер він 20 листопада 2020 року від гострої серцево-легеневої недостатності. Був похований на центральному кладовищі міста Тетієва. Матері загиблих військовослужбовців Тетіївщини знайшли родичів Дмитра Кисіля та його товаришів по службі, які хочуть приїхати на могилу свого побратима. 

— Було б добре, — кажуть представники ініціативної групи, — якби питання з перепохованням Дмитра на Алеї слави померлих захисників України вирішилося до поминальних днів, щоб усі бажаючі могли  відвідати могилу померлого військовослужбовця та гідно  вшанувати його пам'ять....

З НАСТАННЯМ ВЕСНИ ПОЖЕЖІ ПОЧАСТІШАЛИ

З НАСТАННЯМ ВЕСНИ ПОЖЕЖІ ПОЧАСТІШАЛИ

З 26.03.2021 по 29.03.21 року підрозділом 9- ДПРЧ (м.Тетіїв) для ліквідаціцї пожеж було здійснено 7 виїздів, з яких 5 - пожежі в екосистемах, 2 - житловий будинок та автомобіль.

З поверненням сухої і теплої погоди, частішають випадки виникнення пожеж через спалювання сухої трави. Під час горіння листя та інші рослинні залишки у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які знижують імунітет людини, викликають алергію, захворювання дихальних шляхів, посилюють негативний перебіг хронічних, а також сприяють розвитку онкологічних захворювань. Часто до вогню потрапляє різне сміття, що істотно підсилює рівень забруднення повітря і збільшує шкоду для здоров’я.

Пам’ятайте, спалювання сухої рослинності або її залишків не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й призводить до інших негативних наслідків, загрожуючи життю та здоров’ю людей.

Тому, щоб не сталося лиха, слід бути особливо обережним з вогнем:
- очищати місце, призначене для вогнища, від сухої трави, листя, гілля;
- не розкладати багаття поблизу звисаючих крон дерев, в хвойних молодняках, серед сухого очерету;
- не залишати вогнище без нагляду;
- не залишати місць відпочинку, не переконавшись, що вогонь погашено.

Тож Тетіївський РС ГУ ДСНС закликає громадян Тетіївщини не палити суху рослинність.
Також нагадуємо, що розмір штрафу досягає 6120 грн - для громадян і до 21420 - для посадових осіб....

ЗРІЗАТИМУТЬ АВАРІЙНІ ДЕРЕВА

ЗРІЗАТИМУТЬ АВАРІЙНІ ДЕРЕВА
Комунальним підприємствам "Благоустрій" та "Дібрівка-Обрій" надано дозвіл на розчищення території від дерев, що переросли свою вікову зрілість і є на сьогодні аварійно небезпечними та чагарників-самосіїв. Зокрема, санітарне зрізування відбудеться в межах сіл Ненадиха, Тайниця, Дзвеняче, Михайлівка. Всього видаленню підлягає майже п'ятсот дерев....

Створено міждисциплінарну команду для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Створено міждисциплінарну команду для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

На виконання Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі, дітей, які постраждали від жорстокого поводження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1.06.2020 року №585 "Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах", виконавчий комітет Тетіївської міської ради вирішив утворити міждисциплінарну команду для організації соціального захисту цієї категорії дітей.

Головою команди є начальник служби у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Тетіївської міської ради Л.В. Панченко, також до її складу увійшли працівники відділу освіти, управління соціального захисту населення, відділу поліції №3 Білоцерківського управління поліції, КПКНП "Тетіївський центр ПМСД", Тетіївського районного відділу державної виконавчої служби, Тетіївського центру соціальних служб, центру пробації, інклюзивно-ресурсного центру, бюро правової допомоги, районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

:white_check_mark:Про подальшу роботу цієї міждисциплінарної команди будемо надалі інформувати вас на сайті та офіційній сторінці у Фейсбук міської ради Тетіївської територіальної громади...

25 березня відбулося засідання виконавчого комітету Тетіївської міської ради

25 березня відбулося засідання виконавчого комітету Тетіївської міської ради. Його провів міський голова Б.О. Балагура, у роботі виконкому взяли участь перший заступник міського голови В.Й. Кизимишин та секретар міської ради Н.Ф. Іванюта.

На засіданні виконкому були розглянуті такі питання:

1.     Про затвердження Положення про Тетіївську міську територіальну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і її посадового складу.

Доповідав  в.о. головного спеціаліста з питань цивільного захисту, мобілізації та оборонної роботи відділу ЖКГ та ЦЗ виконавчого комітету Тетіївської міської ради І.А. Шмаркатюк.

 2.     Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

Доповідав  в.о. головного спеціаліста з питань цивільного захисту, мобілізації та оборонної роботи відділу ЖКГ та ЦЗ виконавчого комітету Тетіївської міської ради І. А. Шмаркатюк.

 3.     Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Доповідав спеціаліст відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища виконавчого комітету Тетіївської міської ради В.В. Гудзь.

4.     Про затвердження висновку комісії з питань захисту прав дитини про доцільність позбавлення батьківських прав С.М.  Доскаліцу.

Доповідала начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету Тетіївської міської ради Л.В. Панченко.

5.     Про схвалення Положення про службу у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Тетіївської міської ради у новій редакції.

Доповідала начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету Тетіївської міської ради Л.В. Панченко.

 6.    Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Тетіївської міської  ради № 110 від 23.06.2020 року "Про створення комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи,  придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа при   виконавчому комітеті Тетіївської міської ради та затвердження її   Положення»

Доповідала начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету Тетіївської міської ради Л.В. Панченко.

7.     Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Доповідала  начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету Тетіївської міської ради Л.В. Панченко.

 8.     Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Тетіївської міської ради № 192 від 23.12.2020 року "Про утворення комісії з питань   захисту прав дитини  виконавчого комітету Тетіївської міської ради»

Доповідала  в.о. заступника міського голови з гуманітарних питань І. В. Погоріла.

9.     Про схвалення Положення Про порядок надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у межах норм, передбачених законодавством, членам сімей загиблих (померлих) учасників АТОООС за рахунок коштів місцевого бюджету.

Доповідала  в.о. заступника міського голови з гуманітарних питань І.В. Погоріла.

 10.  Про надання матеріальної допомоги жителям ТГ.

Доповідала в.о. заступника міського голови з гуманітарних питань І.В. Погоріла.

11.   Про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна

Доповідав  начальник відділу ЖКГ, надзвичайних  ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Тетіївської міської ради П. В. Дем'янчук.

 12. Про надання згоди на тимчасове платне користування частини нежитлового приміщення.

Доповідав  перший заступник міського голови В. Й. Кизимишин. 

По завершенні розгляду запланованих питань учасники зібрання обговорили ще ряд актуальних тем, як, наприклад, висвітлення роботи старост у соціальних мережах; впорядкування кладовищ та затвердження тарифів на поховання; проблеми транспортного сполучення між містом і селами; перехід лікарів Тетіївської центральної лікарні на прийом пацієнтів за записом, та ряд інших. Щодо всіх питань були прийняті відповідні рішення.     ...

Відбувся конкурс на заміщення посади провідного спеціаліста загального відділу

25 березня в Тетіївській міській раді відбувся ще один конкурс на заміщення вакантної посади. Цього разу із присутніх кандидатів обирали провідного спеціаліста загального відділу. Всього було п'ятеро претендентів....

Закріплюємо номерні знаки по-новому

Номерні знаки завжди були і є візитівкою кожного транспортного засобу. Вони є необхідною частиною будь-якого авто. В Україні не дозволено їздити без розпізнавальних знаків. Тому кожен власник намагається отримати «красиві» номерні знаки відповідного регіону....

Журнал боротьби з COVID-19

Щодо ситуації, пов’язаної із захворюванням на COVID-19 в Тетіївській міській територіальній громаді:exclamation:
:heavy_check_mark:За інформацією Білоцерківського МРВЛД ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України» в Тетіївській територіальній громаді з станом на 25 березня 2021 року з початку року зареєстровано 249 випадків COVID-19 . Випадки COVID-19 зареєстровані: м. Тетіїв- 128, с.П'ятигори-25, с.Кашперівка-20, с. Дібрівка- 11, с.Бурківці-10, с. Ненадиха, с. Горошків- по 7 випадків, с. Кошів, с. Степове – по 6 випадків , с. Денихівка-5, с. Галайки , с. Теліжинці – по 3 випадки , с. Черепинка, с. Клюки, с. Тайниця, с. Голодьки, с. Високе - по 2 випадки, с. Хмелівка, с. Погреби, с. Росішки, с. Скибинці, с. Софіпіль, с. Михайлівка, с. Одайпіль, с. Черепин - по 1 випадку.
:heavy_check_mark:Померли у 2021 році 3 особи, одужали 133 особи.
Госпіталізовано та перебувають на стаціонарному лікуванні 33 хворих , на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням) в умовах самоізоляції – 100 осіб.
:heavy_check_mark:За період з 17 по 25 березня 2021 року в Тетіївській міській територіальній громаді зареєстровано 58 випадків COVID-19.
За останній тиждень випадки COVID-19 реєструвались: м. Тетіїв – 25, с. Дібрівка- 4, с. Степове, с. Горошків, с. Ненадиха- по 3 випадки, с.Високе, с. Кошів, с. Голодьки, с. Галайки, с. Теліженці, с. Денихівка - по 2 випадки, с.Росішки, с. Черепин, с. Кашперівка, с. Скибенці, с. Софіпіль, с. Михайлівка, с. П'ятигори, с. Одайпіль - по 1 випадку.
:heavy_check_mark:Усього з початку епідемії виявлено 970 осіб, хворих на коронавірус.
:exclamation:Інформація по КНП «Тетіївська ЦЛ» щодо госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою
COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2
станом на 25.03.2021 року:exclamation:
:heavy_check_mark:Кількість ліжок, які розгорнуто для прийому хворих – 120;
:heavy_check_mark:Всього госпіталізовано хворих COVID-19 та з підозрою на COVID-19 – 108;
в т.ч. хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19 – 78;
в т.ч. хворих з підозрою COVID-19 – 30;
в.т.ч. хворих кисневозалежних – 58;
:heavy_check_mark:Кількість госпіталізованих: хворих та з підозрою на COVID-19 за добу – 9;
:heavy_check_mark:Кількість пацієнтів, що одужали за добу- 11;
:heavy_check_mark:Кількість померлих пацієнтів за добу – 3....

Вакцинація від COVID-19

Україну накрила третя хвиля коронавірусу. Запроваджуються нові карантинні обмеження. Маємо діяти на випередження.
Першою, серед посадовців, стала заступник Тетіївського міського голови Надія Дячук, яка вакцинувалася у нашій лікарні від COVID-19 індійською вакциною CoviShield.
- Робити чи не робити щеплення - це вибір кожного, але ми маємо виробити колективний імунітет, - переконана Надія Анатоліївна. У багатьох країнах вже розпочалася масова вакцинація від коронавірусу. Навколо нього багато розмов і суперечливої інформації та переконана, що вакциназабезпечує захист, а також допомагає захистити інших."
Наразі Надія Анатоліївна почувається добре і не має жодних побічних ефектів....

Проведено конкурс на посаду провідного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи

Зараз у міській раді активно проходить формування команди із нових спеціалістів різних відділів. Працювати в органах самоврядування виявляють бажання чимало наших земляків. Ось і
сьогодні в конкурсі на посаду провідного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого комітету Тетіївської міської ради, взяли участь три кандидати.
Екзаменаційний білет складався з п'яти запитань, які визначають обізнаність із Конституцією України та Законами про місцеве самоврядування.
Іспит тривав годину. Оцінювати компетентність кандидатів буде конкурсна комісія. Результати стануть відомі за кілька днів....

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація