Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Новини

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ
3 грудня відбудеться чин освячення нового кладовища в м. Тетієві. О 14.00 розпочнеться офіційна частина. О 14.10 відбудеться освячення хреста і території кладовища священниками Православної Церкви України (ПЦУ). О 14.40 відбудеться освячення священниками Української Православної Церкви ( УПЦ).
...

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ
1 грудня 2021 року в період з 14.00 до 16.00 буде здійснено контрольну перевірку спрацювання діючих електросирен та сигнально-гучномовних пристроїв ( гучномовців).
Перевірку планується провести в два етапи:
— в період з 14.00 до 15.00 — подачею сигналу на ввімкнення електросирен для відтворення звукового сигналу “Увага всім!”;
— в період з 15.05 до 16.00 — передачею на гучномовні пристрої БО-FM-05 голосового повідомлення про технічну перевірку системи оповіщення.
Інформуємо, що передбачається кілька спрацювань зазначених пристроїв із довільними інтервалами часу.
...

ПІДСУМКИ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ТЕТІЇВСЬКОЇ ОБЇЗНОЇ

Лише 2,5 місяців знадобилося для капітального ремонту Тетіївської об'їзної дороги!
Капітальний ремонт дав можливість вирішити ряд важливих проблем:
- укласти щебеневу подушку, а потім 2 шари асфальту, який відповідає всім стандартам;
- зробити водовідведення, щоб не руйнувалася дорога;
- побудувати тротуар, якого досі не було;
- зробити нове освітлення, замінивши та переставивши старі стовпи;
- прокласти під дорогою нову водопровідну трубу протяжністю 300 метрів, яка згодом повинна вирішити проблему нестачі тиску в водопровідній системі мікрорайону Плоханівка
Окремо хочемо подякувати депутату обласної ради Олегу Балагурі за всебічну підтримку та сприяння у виділенні коштів із обласного бюджету на будівництво об'їзної дороги.
Це був справді масштабний проєкт, якого так чекали жителі міста та всієї громади. Знаємо точно, що це далеко не останній проєкт, який ми плануємо реалізувати в Тетіївській громаді‼️
...

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛЯМИ ТЕТІЇВЩИНИ

29 листопада відбулася конструктивна зустріч міського голови Богдана Балагури та заступника міського голови з гуманітарних питань Надії Дячук з священнослужителями та представниками різних релігійних конфесій, які діють на території Тетіївської територіальної громади.
На цій зустрічі було обумовлено питання відкриття та освячення нового кладовища у місті Тетієві.
Представники релігійних громад запропонували, щоб на новому кладовищі було виділено окремі сектори (у пропорції до кількості жителів, які сповідують ту чи іншу релігію) для прихожан православної та римсько - католицької церкви.
Також учасники зібрання обговорили чин відкриття нового кладовища, що відбудеться 2 грудня.
14:00 - розпочнеться офіційна частина.
14:10 - відбудеться освячення хреста і території кладовища священниками Православної Церкви України (ПЦУ).
14:40 - відбудеться освячення священниками Української Православної Церкви (УПЦ).
Дуже радує те, що вдалося досягти спільної думки між очільниками різних релігійних конфесій Тетіївщини.
...

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Пропонується для громадського обговорення ( для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до даного проєкту)  рішення Тетіївської міської ради щодо розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 3,58 га для стрілецького клубу "Зелений гай" Білоцерківського району Київської області. ...

МІСЬКИЙ ГОЛОВА - ПРО ВШАНУВАННЯ ПАМЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Сьогодні вся Україна вшановує пам’ять наших земляків, які стали жертвами голодоморів.
Страшно навіть собі уявити ці цифри — за різними оцінками, від 4,5 до 10 мільйонів українців померли від штучно організованого голоду. 26 листопада біля пам’ятника жертвам Голодомору 1932-33 років на центральному кладовищі Тетієва відбувся жалобний мітинг. Після спільної молитви учасники меморіального заходу вшанували пам’ять померлих земляків хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятника, а також встановили лампадки та свічки.
На превеликий жаль, і зараз багато хто заперечує, що Голодомор – геноцид української нації, скоєний керівництвом Радянського Союзу на чолі з Йосифом Сталіним шляхом штучно створеного масового голоду з метою знищення українців, остаточної ліквідації українського спротиву тоталітарному режиму та намагань українців збудувати самостійну, незалежну від Москви Українську державу. У наші дні “сусіди”-агресори теж зазіхають на незалежність України. Тому маємо бути згуртованими і сильними духом.
Низько вклоняємося всім загиблим і пам’ятаємо уроки історії, аби не допустити їхнього повторення!
...

ВШАНУВАЛИ ПАМЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Щорічно в четверту суботу листопада вся Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932 -1933 років.
Серед усіх людських доріг та історичних сторінок народу є незабутні і особливо болючі дороги й сторінки через події, сповнені трагедій і людських втрат. Кажуть, можна переписати історію, на десятиліття закреслити архіви, приховати викривальні документи, замести сліди злочинів, але з пам'яттю народу нічого не вдієш. І тому з року в рік, з роду в рід передається від старшого покоління - прийдеш нім жорстока правда про жахливі роки масового геноциду українського народу 1932 - 1933 років.
26 листопада біля пам'ятника жертв Голодомору відбулась година - реквієм "Запалимо свічку пам'яті". Присутні вшанували пам’ять безвинно загиблих хвилиною мовчання. Керівники органів місцевого самоврядування та усі присутні поклали квіти в пам'ять про численні жертви. Священнослужителі Тетіївського благочиння української православної церкви відслужили поминальну панахиду за тими, кого забрав Голод тих далеких тридцятих років ХХ століття.
Запалімо свічу пам'яті не лише на кладовищах, а й у своїх серцях. Нехай у кожного українця нині і завжди буде хліб і до хліба.
Здоров'я та миру усім нам!
...

ДОРОЖНІ РОБОТИ ТРИВАЮТЬ

Сьогодні об'їзну дорогу почали укладати асфальтом‼️
8-сантиметровий вирівнювальний шар із крупнозернистого асфальтобетону забезпечить міцність основи майбутньої дороги, а відтак, і довготривалість її експлуатації.
Після цього дорожнє полотно вкриють ще одним, щільнішим шаром асфальту, щоб створити на цій ділянці якісний, зручний і безпечний проїзд.
...

ВИСЛОВЛЮЄМО СПІВЧУТТЯ З ПРИВОДУ ПЕРЕДЧАСНОЇ СМЕРТІ

Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати — передчасної смерті жителя села Черепин, воїна АТО Едуарда Григоровича Зануди. Йому було всього 49...
У цей важкий час приносимо щирі співчуття рідним та близьким покійного, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі.
Нехай Всемилостивий Господь прийме світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають. Царство Небесне! Вічна і світла пам'ять!
Міський голова Богдан Балагура, депутати Тетіївської міської ради, колектив виконавчого комітету міської ради.
...

Про стан вакцинації від COVID-19 у Тетївській територіальній громаді ( станом на 25 листопада 2021 року).

 
Вакцина covishield - 1100 осіб.
Вакцина covishield повторно - 0.
Вакцина AstraZeneca - 1733 особи.
Вакцина AstraZeneca повторно - 1410 осіб.
Вакцина pfizer - 6642 особи.
Вакцина pfizer повторно - 2963 особи.
Вакцина CoronaVac - 5760 осіб.
Вакцина CoronaVac повторно - 2001 особа.
Вакцина Moderna - 1360 осіб.
Вакцина Moderna повторно - 630 осіб.
Усього вакциновано - 16595 осіб.
Усього вакциновано повторно - 7004 особи.
...

Щодо ситуації із захворюванням на COVID-19 в Тетіївській міській територіальній громаді станом на 25.11.2021

 
За інформацією Білоцерківського районного відділу Державної установи “Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” в Тетіївській територіальній громаді станом на 25 листопада 2021 року з початку року зареєстровано 1273 випадки COVID-19.
Померли у 2021 році 68 осіб, одужала 971 особа.
Перебувають на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням) в умовах самоізоляції – 212 осіб, на стаціонарному лікуванні (КНП БМР БЦМЛ №3, КПН БМР БЦМЛ №1, КЗ КНПКМР Кагарлицька РЛ, КНП “Тетіївська лікарня” ) — 22 особи.
За період з 18.11.2021 по 25.11.2021 року в Тетіївській міській територіальній громаді зареєстровано 52 випадки захворювання на COVID-19. Випадки COVID-19 зареєстровані в м.Тетіїв — 24, с. Пятигори — 5, Ненадиха — 4, Кошів та Денихівка – по 3 випадки, Дібрівка, Клюки, Голодьки — по 2 випадки, Кашперівка , Бурківці, Скибинці, Теліжинці, Дзвеняче, Степове Тайниця — по 1 випадку.
Всього за період епідемії в Тетіївській громаді зареєстровано 2085 підтверджених випадків коронавірусної хвороби.
...

ТРИВАЄ РЕМОНТ ДОРОГИ НА ВУЛИЦІ ЗЛАГОДИ

Сьогодні, на вулиці Злагоди (Тетіївська об'їзна), підрядна організація ТОВ " Дорбудсервіс" розпочала укладання асфальтом нового тротуару.
Попередньо тут встановили нові бордюри, зробили щебеневу основу, а тепер встеляють чотирьохсантиметровим шаром дрібнозернистого асфальту.
Підрядник обіцяє завершити роботу за день.
...

НОВИНИ ПРО "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

1. «Велике будівництво». Триває розбудова доріг Київщини - http://koda.gov.ua/news/velike-budivnictvo-trivaie-rozbudo/
2. На Фастівщині проклали 6 км нового асфальту - http://koda.gov.ua/news/na-fastivshhini-proklali-6-km-novogo-asfa/
3. Новий асфальт почали прокладати на Північно-Східному обході Києва в рамках «Великого будівництва» - http://koda.gov.ua/news/noviy-asfalt-pochali-prokladati-na-pi-2/
4. У селі Велика Каратуль в рамках президентської програми оновлюють вулиці - http://koda.gov.ua/news/u-seli-velika-karatul-v-ramkakh-prezid/
5. В Київській області реконструюють і будують басейни - http://koda.gov.ua/news/v-kiivskiy-oblasti-rekonstruyuyut-i-b/
...

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ З КЕРІВНИКАМИ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

На черговому засіданні у першого заступника міського голови Василя Кизимишина, керівники комунальних підприємств Тетіївської громади звітували про проведену роботу за тиждень.
КП "ТЕТІЇВТЕПЛОМЕРЕЖА":
✔️ліквідували прориви теплопостачальної системи в місті по вулиці Княгині Ольги, у приміщеннях музею та санстанції;
✔️здійснили промивання системи теплопостачання у Черепинській школі;
✔️ вивезли сміття з ДНЗ"Оленка" та "Берізка";
✔️ готують пакет документів щодо підвищення тарифу на теплопостачання для бюджетних установ.
КП "ТЕТІЇВВОДОКАНАЛ":
✔️ ліквідували прориви водопровідних мереж в Тетієві по вулицях Нова та Добровольського, в Кашперівці - по вулиці Центральна;
✔️ замінено автоматику на свердловині у П'ятигорах;
✔️ проведено роботи з вивозу мулу з КНС №1 та №4.
КП "БЛАГОУСТРІЙ":
✔️ продовжують укладання договорів на вивіз ТПВ;
✔️ працівники задіяні на благоустрої об'їзної дороги;
✔️ проводять будівництво вбиральні та встановлення воріт на новому кладовищі;
✔️ готують спецтехніку до роботи у зимовий період.
КП " ДІБРІВКА ОБРІЙ":
✔️уклали 15 нових договорів на вивіз ТПВ;
✔️ проводили благоустрій територій, зокрема косили, прибирали сміття, опале листя та зрізане гілля у П'ятигорах, Тайниці, Дібрівці, Денихівці, Черепині, Високому;
✔️прибирали на кладовищах у Горошкові, Клюках, Ненадисі, Тайниці.
...

НОВИНИ ПРО "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

1. Серед усіх проєктів «Великого будівництва» школи на Київщині мають найвищий відсоток будівельної готовності - http://koda.gov.ua/news/sered-usikh-proiektiv-velikogo-budivn/
2. На Білоцерківщині продовжують з’єднувати два села якісною дорогою - http://koda.gov.ua/news/na-bilocerkivshhini-prodovzhuyut-ziedn/
...

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація