Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ МІСТА ТЕТІЄВА НА 2018 РІК

8 листопада 2017 року в приміщенні актового залу Тетіївської міської ради о 16.00 закінчилось голосування за подані громадські проекти на 2018 календарний рік. Номінаційна комісія відкрила скриньку для голосування  та провела підрахунок голосів. За результатами волевиявлення жителів міста Тететієва перемогу отримали 8-м проектів.

З кількістю 253 голоси  перше місце отримав проект «Здоров’я дитини залежить від шкільної парти», автор Складаний І. І.

Друге місце  з кількістю 128 голосів  зайняв проект ДНЗ «Веселка» «Сходинки здоров’я» автор Міцінська Г.І.

На третьому місці за кількістю голосів у розмірі 124 голоса, зайняв місце проект по забезпеченню освітньо -виховного процесу ДНЗ «Калинка», автор Любаренко О. М.

З кількістю 123 голоса,  на четвертому місці знаходиться проект по поліпшенню матеріально-технічної бази РБК, автор Н. Ф. Паламарчук.

На 5-тому місці з 99 голосами перемогу отримав проект по встановленню спортивно-ігрового майданчика для дошкільнят ДНЗ «Сонечко», автор Яремич Н. В.

95 голосів отримав проект на встановлення спортивного комплексу «Богатир» по вул. Соборна, 32 Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. природно-математичний ліцей» та зайняв 6-е місце, автор Карпович Н. П.

На 7-му місці з кількістю у 89 голосів , опинився проект «Олімпійська надія» Тетіївського НВК «Гімназія – ЗОШ І-ІІІ ст.», автор Балдецький В. В.

І останнє переможне 8-ме місце з кількістю в 78 голосів -  перемогу отримав проект по проведенню багатожанрового молодіжного фестивалю україно - польського мистецтва, автор Молодоженя Н. В.

Вітаємо переможців!

 ​


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація