Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "СКАРБНИЧКА ДОБРИХ СПРАВ"

Початок лютого - ідеальний час для добрих справ!
Літня людина припиняє вести активну соціальну діяльність, коло її спілкування звужується, з`являється відчуття фізичної слабкості та непотрібності. Такі психологічні, ціннісні, мотиваційні зміни визначають новий життєвий ритм. Проте, це відчуття спустошеності можна подолати, якщо пенсіонер знайде нові інтереси, хобі, де зможе реалізовувати свій потенціал.
КП «Соціальний центр» Тетіївської міської ради запускає акцію «Скарбничка добрих справ » і запрошує тебе долучитись та робити добро разом.
У відділеннях стаціонарного догляду КП «Соціальний центр» проживають бабусі та дідусі, котрі: одні виявляють інтерес та цікавість до різних видів рукодільних занять, таких як: в’язання, вишивання, малювання « картин за номерами чи картин-антистрес», інші мають досвід та неаби які результати в цих сферах та готові ділитись з іншими жителями у їх починаннях. Тому головним завданням є допомогти їм у цьому та забезпечити відповідними матеріалами.
Мета акції: збір благодійних коштів на закупівлю матеріалів для рукоділля та творчості , а саме: шпиці для в’язання, гачки, нитки , тканина для вишивання, бісер, олівці, фарби, фломастери для малювання та інше.
Також не є виключенням допомога у закупівлі даних матеріалів самотужки та передача за адресою вказаною нижче.
Акція триватиме впродовж місяця (02.02.-28.02.2022).
Реквізити та адрес організації:
Директор: Корчак Галина Василівна
Діє на підставі Статуту.
Адреса: 09800, Київська обл. м.Тетіїв
Вул. Януша Острозького, буд. 5
ЄДРПОУ 42736959
Р/р UA 663226690000026008300888745 в ТВБВ №10026/0805 філії Головного управління по м. Києва та Київській області АТ «Ощадбанк»
МФО 322669
Звіт про використання благодійних коштів буде опубліковано на офіційній сторінці КП «Соціальний центр» в мережі Facebook.

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація