Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПРИВІТАННЯ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шановні військовослужбовці, захисники України!
Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України.
Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над ворогами в різні періоди буремної української історії. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх патріотів. Наша армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.
У цей день також згадаймо військовослужбовців, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави! Це кращі сини й доньки України, подвиг яких вічно залишиться у пам’яті нашого народу! Вони – наші герої і водночас наш біль.
Дякую за доблесну службу всім військовослужбовцям, учасникам АТО, ветеранам, воїнам запасу, батькам та матерям військових. Щиро бажаю нашим захисникам віри у перемогу, міцного здоров’я, талану і вдачі, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому!
СЛАВА УКРАЇНІ 
            <div class=

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація