ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ (500 РОКІВ МІСТУ ТЕТІЄВУ)
Дата: 14.01.2017 23:00
Кількість переглядів: 55
У суботу, 21 вересня на базі Тетіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, в рамках 500-річчя від Дня заснування міста Тетієва відбулися змагання з волейболу. Участь у змаганні прийняли три команди: ДП ДГ Шевченківське (Денихівка), Тетіївська міська рада, Тетііїв РДА.
Переможцем стала команда ДП ДГ Шевченківське (Денихівка). ІІ місце - Тетіївська міська рада, ІІІ - Тетііїв РДА.
Усі команди були нагороджені грамотами міського голови, подарунками та грошовими преміями від спонсорів даного змагання, а саме: депутата Київської обласної ради Голуба Р.Т. та підприємця Світовенка В.В..