Тетіївська міська рада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВІД 12.05.2022

Дата: 03.06.2022 13:57
Кількість переглядів: 30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

12 травня 2022 року                                                                               № 97

 

Про підготовку підприємств житлово –

комунального господарства та об'єктів

соціально – культурного призначення

Тетіївської міської ради до роботи в  

осінньо – зимовий період 2022 – 2023 рр.

 

       З метою забезпечення на території Тетіївської міської ради своєчасного початку опалювального сезону,  стабільної роботи підприємств житлово – комунального господарства та об’єктів соціальної сфери в умовах осінньо – зимового періоду 2022 – 2023 рр.,  керуючись статтями 30, 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий  комітет  Тетіївської міської  ради 

 

                                               В И Р І Ш И В:

1. Затвердити план заходів з підготовки підприємств житлово – комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Тетіївської міської ради до роботи в осінньо – зимовий період 2022 – 2023 років згідно додатку 1.

2. Утворити оперативний штаб з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально – культурного призначення Тетіївської міської ради до роботи в осінньо – зимовий період 2022 – 2023 років  згідно додатку 2.

3. Покласти персональну відповідальність на керівників підприємств, установ, організацій на безумовне здійснення комплексу заходів до роботи в осінньо – зимовий період 2022 – 2023 рр..

4. Про хід виконання даного рішення інформувати відділ житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Тетіївської міської ради щомісячно до

01 жовтня 2022р.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови В.Й.Кизимишина.

 

Перший заступник міського голови                                             Василь КИЗИМИШИН

 

 

 

Додаток 1

до рішення виконкому 

12.05.2022   № 97

 

План заходів з підготовки підприємств, установ та організацій до роботи

 в осінньо – зимовий період 2022 - 2023 років на території

Тетіївської міської ради

 

№ пп

Заходи

Відповідальний

Термін виконання

1

Керівникам установ, організацій, які знаходяться на території Тетіївської міської ради додержуватись режиму енергозбереження та вжити заходів з метою забезпеченя приміщень для безперебійної роботи в осінньо – зимовий період.

Керівники закладів культури, освіти, медицини, дошкільних навчальних закладів, начальник відділу освіти, відділу культури молоді та спорту.

01.10.2022р.

2

Установам та організаціям, незалежно від форм власності, що розташовані на території Тетіївської міської ради вживати заходів щодо економного витрачання електроенергії, газу, твердого палива.

Керівники установ та організацій.

01.10.2022р

3

Передбачити проведення профілактичних, протиаварійних та протипожежних заходів з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій у зимовий період.

Керівники установ та організацій.

01.10.2022р

4

Забезпечити підготовку спеціалізованої механіки для прибирання снігу та посипання вулично – дорожньої мережі протиожеледними сумішами і необхідну кількість посипаного матеріалу

Керівник

КП "Благоустрій"

Тетіївської міської ради

01.10.2022р

5

Забезпечити приведення в належний стан димових і вентиляційних каналів та внутрішньо будинкових інженерних мереж. Оформити кати готовності багатоквартирних житлових будинків до опалювального сезону.

Керівник

КП "Благоустрій"

Тетіївської міської ради

01.10.2022р

 

 

         Секретар міської ради                                             Наталія ІВАНЮТА

 

 

 

 

Додаток 2

до рішення виконкому 

12.05.2022 № 97

 

Склад оперативного штабу з координації дій по підготовці підприємств, установ, організацій до роботи в осінньо – зимовий період 2022/2023 рр.

 

Голова штабу: Кизимишин В.Й. –  перший заступник міського голови;

Заступник голови штабу:  – Дячук Н.А. – заступник міського голови;

Члени штабу:

Дем'янчук П.В. – начальник відділу житлово – комунального господарства, надзвичайних ситуацій  та цивільного захисту населення виконавчого комітету Тетіївської міської ради;

Лавренюк Я.М. – начальник КП "Тетіївтепломережа" Тетіївської міської ради;

Паламарчук А.Г. – начальник КП "Багоустрій" Тетіївської міської ради;

Оржехівський Я.В. – начальник КП "Тетіївводоканал" Тетіївської міської ради;

Затишний С.В. –  начальник КП "Дібрівка - Обрій" Тетіївської міської ради;

Васютинський В.В. – начальник відділу освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради;

Гавюк Я.В. – начальник відділу культури, молоді та спорту виконавчого комітету Тетіївської міської ради;

Потієнко Д.В. – головний лікар КП "Комунальне некомерційне підприємство Тетіївська центральна лікарня" Тетіївської міської ради;

Думанський В.П. – головний лікар КП "Комунальне некомерційне підприємство Тетіївський центр первинної медико – санітарної допомоги" Тетіївської міської ради;

Франчук Л.А.– в.о.начальника управління соціального захисту населення Тетіївської міської ради.

 

 

       Секретар міської ради                                             Наталія ІВАНЮТА

 

                                                                                                                                            

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

12 травня 2022 року                                                                 №  100

 

Про внесення змін до рішення виконавчого

комітету від 28.04.2022 р. № 91«Про затвердження

Порядку  найменування, перейменування,

унормування назв географічних об’єктів та

об’єктів топоніміки населених пунктів на

території Тетіївської міської територіальної

громади»

 

      З метою впорядкування розгляду питань стосовно найменування перейменування, унормування назв географічних об’єктів та об’єктів топоніміки розташованих на території Тетіївської міської територіальної громади,  у зв’язку з забороною використання та пропаганди символіки комуністичного тоталітарного режиму, відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», керуючись рекомендаціями Уповноваженого із захисту державної мови щодо окремих питань застосування української мови як державної у діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування (в частині найменування, перейменування, унормування назв географічних об’єктів та об’єктів топоніміки населених пунктів), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист Київської обласної державної адміністрації від 29.04.2022 № 1700/04/41-2922, виконавчий комітет Тетіївської міської ради

 

                                                  В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити в новій редакції додаток № 1 до рішення виконавчого комітету від 28.04.2022р. № 91 «Про затвердження Порядку  найменування, перейменування, унормування назв географічних об’єктів та  об’єктів топоніміки населених пунктів на території Тетіївської міської територіальної громади»  (додаток 1).

2. Затвердити в новій редакції  склад комісії з питань  найменування, перейменування, унормування назв географічних об’єктів та об’єктів топоніміки населених пунктів на території Тетіївської міської територіальної громади та затвердити її склад (додаток 2).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Дячук Н.А.

 

          Перший заступник міського голови                                                 Василь КИЗИМИШИН

 

     

 

 

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

Тетіївської міської ради від

12.05.2022  № 100

 

 

ПОРЯДОК

найменування,  перейменування, унормування назв географічних

об’єктів та об’єктів топоніміки населених пунктів на території

Тетіївської міської територіальної громади

 

1. Загальні положення

1.1. Порядок найменування, перейменування, унормування назв географічних  об’єктів та об’єктів топоніміки населених пунктів на території Тетіївської міської територіальної громади, в тому числі у зв’язку з російською агресією та забороною використання та пропаганди символіки комуністичного тоталітарного режиму  (далі – Порядок) розроблений з метою впорядкування механізму розгляду питань щодо найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів, інших об’єктів топоніміки та  географічних об’єктів (надалі – Об’єкти топоніміки) в Тетіївській громаді.

1.2. Цей Порядок визначає умови і порядок найменування та перейменування об’єктів топоніміки на території населених пунктів Тетіївської міської територіальної громади (далі – Територіальна громада).

1.3. У цьому Порядку наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:

Географí́чні об'є́кти — природні або штучні, цілісні і відносно стабільні географічні утворення, що характеризуються певним місцем розташування на поверхні Землі та участю у формуванні й зміні ландшафту (материки, океани, моря, затоки, протоки, лимани, річки, канали, озера, болота, водосховища, острови, коси, гори, ...

 

об’єкти топоніміки – вулиці, провулки, площі, парки, сквери та інші об’єкти (пам’ятники, споруди, тощо),   які знаходиться на території територіальної громади;

 

вулиця населених пунктів (далі - Вулиця) – смуга міської або сільської території, обмежена геодезично фіксованими червоними лініями, яка призначена для руху транспортних засобів та/або пішоходів, з усіма розташованими в її межах спорудами та інженерними мережами – складовими елементами вулиці;

 

провулок – незначна за шириною вулиця, визначена габаритом та обмежена двома вулицями або однією із вулиць, для обслуговування забудови шляхом забезпечення транспортного проїзду та пішохідного проходу;

 

площа – велика спеціально незабудована територія в населеному пункті, визначена містобудівною документацією для виконання спеціалізованих функцій містобудівної діяльності, в тому числі для організації проведення масових заходів культурного призначення громади;

 

парк – упорядкована й озеленена територія площею, що є самостійним архітектурно-організаційним комплексом, в межах якого забезпечується короткочасний відпочинок населення;

 

сквер – упорядкована й озеленена територія площею, яка є елементом архітектурно-художнього оформлення міста, відповідно до Генплану населеного пункту визначена червоними лініями із закріпленням їх на місці геодезичними фіксованими знаками, в межах якої забезпечується короткочасний відпочинок населення;

 

ініціатива про найменування/перейменування об’єкту топоніміки – письмовий документ, що є підставою для початку розгляду питання про присвоєння назви конкретно визначеному об’єкту топоніміки на території Тетіївської міської територіальної громади;

 

пропозиція щодо найменування/перейменування об’єкту топоніміки (далі пропозиція) – звернення з питання найменування/перейменування об’єкту топоніміки, в якому викладено один або декілька варіантів найменування/перейменування цього об’єкту, чи запропоновано залишити існуючу назву.

 

2. Найменування, перейменування або унормування об’єктів топоніміки

2.1. Найменування, перейменування або унормування об’єктів топоніміки на території територіальної громади здійснюється з метою задоволення потреб територіальної громади в однаковому розумінні і використанні назв вулиць, провулків, площ, скверів та інших об'єктів розташованих на території територіальної громади, а також з метою закріплення місцевих топонімів, увічнення пам'яті городян, інших фізичних осіб, назв ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, пов'язаних з історією України та територіальної громади у відповідності до вимог Законів України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», «Про забезпечення функціонування української мови як державної», «Про географічні назви», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 “Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій” та інші.

2.2. Найменування, перейменування або унормування об’єктів топоніміки проводиться з обов’язковим врахуванням загальних інтересів територіальної громади, а також географічних, історичних, топонімічних, культурних та інших особливостей об’єктів топоніміки, які планується найменувати та перейменувати.

2.3. При найменуванні, перейменуванні або унормуванні об’єктів топоніміки не допускається повторення вже існуючих назв інших об’єктів топоніміки, які знаходяться у межах територіальної громади.

2.4. Імена фізичних осіб присвоюються з метою увічнення пам’яті про осіб, які:

2.4.1. Внесли вагомий вклад у боротьбу за незалежність, розбудову Української держави, підтримання міжнародного миру і безпеки, зміцнення міжнародного авторитету України.

2.4.2. Здійснили героїчний вчинок, звершення в ім’я Батьківщини.

2.4.3. Зробили значний особистий внесок у розвиток науки, освіти, культури та інших сфер суспільного життя.

2.5. Об’єктам топоніміки ім’я фізичної особи присвоюється лише після її смерті та за умови, що з цього часу пройшло 5 років.

2.6. У разі якщо у фізичної особи, ім’я якої пропонується присвоїти об’єкту топоніміки, є родичі (діти, вдова, вдівець, а у разі якщо їх немає – батьки, рідні брати та сестри), додається також їх письмова згода на присвоєння імені.

2.7. Назви ювілейних та святкових дат, назви і дати історичних подій присвоюються з метою:

2.7.1. Популяризації видатних фактів історії України, що відображають звершення та надбання в ім’я України.

2.7.2. Формування історичної свідомості українського народу.

2.7.3. Сприяння розвитку науки, літератури, архітектури, мистецтва та інших сфер суспільного життя.

2.8. Об’єктам топоніміки присвоюються імена тих фізичних осіб, назв ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, які пов’язані з об’єктами топоніміки, яким ці імена та назви присвоюються.

2.9. Імена фізичних осіб, назви ювілейних та святкових дат, назви і дати історичних подій присвоюються об’єктам топоніміки лише після проведення громадського обговорення.

2.10. У назвах об’єктів топоніміки не можуть згадуватися діячі тоталітарної доби, терористичних операцій та антидержавних спрямувань.

2.11. Ініціаторами найменування або перейменування об’єкту топоніміки можуть бути:

2.11.1. міська рада;

2.11.2. міський голова;

2.11.3. постійна депутатська комісія міської ради;

2.11.4. громадські організації, установи, організації, підприємства, органи самоорганізації населення;

2.11.5. жителі Тетіївської міської територіальної громади (громадяни України).

2.12. Якщо ініціатором найменування, перейменування або унормування об’єкту топоніміки виступає міська рада, то ініціатива оформлюється рішенням сесії міської ради.

2.13. Якщо ініціатором найменування, перейменування або унормування об’єкту топоніміки виступає міський голова, то ініціатива оформлюється розпорядженням міського голови.

2.14. Якщо ініціатором найменування, перейменування або унормування об’єкту топоніміки виступає постійна депутатська комісія міської ради, то ініціатива оформлюється протоколом постійної депутатської комісії, який підписується членами постійної комісії, які були присутні на засіданні, де прийнято відповідне рішення.

2.15. Якщо ініціатором найменування, перейменування або унормування об’єкту топоніміки виступає громадська організація, установа, організація, підприємство, орган самоорганізації населення, то ініціатива оформлюється листом за підписом керівника та скріплюється печаткою (за наявності).

2.16. Якщо ініціатором найменування, перейменування або унормування об’єкту топоніміки виступають жителі Тетіївської міської територіальної громади, то ініціатива оформлюється листом за підписом не менше ніж 10 членів територіальної громади із зазначення адрес їх проживання та особистих підписів.

2.17. Ініціатива про найменування, перейменування або унормування об’єкту топоніміки повинна містити:

2.17.1. Найменування суб’єкта, який підготував звернення із зазначенням адреси та контактних даних;

2.17.2. Протокол засідання (зборів) громадської організації, установи, організації, підприємства, органу самоорганізації населення про ініціювання звернення щодо перейменування, найменування або унормування об’єкту топоніміки.

2.17.3. Пояснювальну записку з обґрунтуванням необхідності та доцільності найменування або перейменування об’єкту топоніміки.

2.17.4. Інформаційну довідку з іменами фізичних осіб що присвоюються з метою увічнення пам’яті про осіб, назви ювілейних та святкових дат, назви і дати історичних подій визначених у пункті 2.4 та 2.7 Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.

2.17.5. Перелік документів, що додаються до ініціативи про найменування та перейменування.

2.18. Ініціатива про найменування, перейменування або унормування об’єкту топоніміки може одночасно містити пропозицію щодо варіанту нової назви цього об’єкту.

2.19. Врахування громадської думки населення, та  глибокого фахового вивчення і підготовки питань з найменування, перейменування або унормування об'єктів  топоніміки здійснюється шляхом проведення громадського обговорення та засідання комісії з питань  найменування, перейменування, унормування назв географічних об’єктів та об’єктів топоніміки на території Тетіївської міської територіальної громади відповідно до вимог розділу 4 та 5 Порядку.

 

3. Порядок проведення громадського обговорення під час розгляду питань найменування або перейменування об’єкти топоніміки

3.1. Громадське обговорення під час розгляду питань про найменування,  перейменування або унормування об’єктів топоніміки на території Тетіївської міської територіальної громади (далі – громадське обговорення) проводиться з метою залучення мешканців Тетіївської громади до розгляду поданих пропозицій та отримання нових пропозицій від представників громадськості з питання найменування або перейменування об’єктів топоніміки.

3.2. Рішення про проведення громадського обговорення приймається його організатором з урахуванням вимог, установлених Законом України              «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій затвердженого Постновою кабінету міністрів від 24 жовтня 2012 р. № 989 і повинно містити питання, що виноситься на громадське обговорення, строк його проведення, перелік заходів, які планується здійснити у рамках такого обговорення, та відповідальних осіб.

3.3. Організатором громадського обговорення є виконавчий комітет Тетіївської міської ради.

3.4. На громадське обговорення подаються всі звернення, що надійшли до  міської ради, та відповідають вимогам п. 2.11, 2.12, 2.13, 2.14, 2.15, 2.16, 2.17 цього положення.

 

4. Комісія з питань  найменування, перейменування, унормування назв географічних об’єктів та об’єктів топоніміки на території Тетіївської міської територіальної громади

4.1. Комісія з питань  найменування, перейменування, унормування назв географічних об’єктів та об’єктів топоніміки населених пунктів на території Тетіївської міської територіальної громади, в тому числі у зв’язку з забороною використання та пропаганди символіки комуністичного тоталітарного режиму (далі – Комісія) утворюється з метою глибокого фахового вивчення і підготовки до розгляду на засіданні Тетіївської міської ради (виконавчого комітету) питань з найменування, перейменування або унормування об'єктів  топоніміки.

4.2. Комісія створюється виконавчим комітетом Тетіївської міської ради.

4.3. Голова комісії керує роботою комісії та головує на її засіданнях.

4.4. Голова, секретар і члени комісії працюють на громадських засадах.

4.5. До складу Комісії входять: посадові особи міської ради, громадські діячі, представники відповідних депутатських комісій та структурних підрозділів Тетіївської міської ради.

4.6. Склад, голову та секретаря Комісії затверджує виконавчий комітет Тетіївської міської ради.

4.7. Голова Комісії керує роботою Комісії та головує на її засіданнях.

4.8. Робота Комісії проводиться гласно.

4.9. Організаційне забезпечення роботи Комісії здійснює виконавчий комітет Тетіївської міської ради.

4.10. Засідання Комісії проводиться не пізніше 10 робочих днів з моменту проведення громадського обговорення.

4.11. У засіданнях Комісії за запрошенням можуть брати участь представники засобів масової інформації та громадськості територіальної громади; голови відповідних постійних депутатських комісій, а також інші депутати міської ради з правом дорадчого голосу.

4.12. Комісія у своїй діяльності керується цим Порядком, розпорядженнями Тетіївського міського голови, рішеннями виконавчого комітету, рішеннями міської ради та іншими чинними законодавчими та підзаконними нормативно-правовими актами України.

4.13. Засідання Комісії вважаються правочинними за умови присутності більше 1/2 її членів.

4.14. До обов’язків комісії входить:

4.14.1. Збирати, узагальнювати та опрацьовувати всі письмові, електронні та усні пропозиції з питання найменування або перейменування об’єкту топоніміки;

4.14.2. Оцінювати подані пропозиції на предмет відповідності п. 2.11, 2.12, 2.13, 2.14, 2.15, 2.16, 2.17 цього положення;

4.14.3. Оцінювати подані пропозиції на предмет наявності в них варіантів назв, які передбачають присвоєння об’єкту топоніміки імені фізичної особи, ювілейної та святкової дати, назви і дати історичної події;

4.14.4.Визначати обґрунтованість найменувань нових та доцільності перейменування існуючих назв об’єктів топоніміки.

4.14.5. Готувати звіти про результати роботи комісії та надати їх на розгляд виконавчого комітету не пізніше ніж через три робочі дні з моменту проведення громадського обговорення.

4.15. Комісія має право:

4.15.1. Отримувати додаткові документи, які необхідні для повного і всебічного вивчення питання щодо найменування або перейменування об’єкта топоніміки;

4.15.2. Проводити історико-краєзнавчу, наукову та інші види експертиз та досліджень;

4.15.3. З метою попереднього поглибленого вивчення окремих питань Комісія може збиратися позачергово.

4.16. Комісія приймає рішення у вигляді рекомендації, і воно вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менше 2/3 членів Комісії, що присутні на засіданні. У разі якщо голоси членів комісії розділилися порівну, голос голови комісії є вирішальним. Комісія оформлює рішення у вигляді протоколу.

4.17. Протокол засідання Комісії підписують її голова та секретар, або особи, що тимчасово виконують їх обов’язки.

4.18. Звіт про результати роботи комісії затверджується на засіданні комісії шляхом голосування. Звіт вважається затвердженим, якщо за нього проголосувала більшість від загального складу комісії.

 

5. Узагальнення пропозицій, які надійшли під час розгляду питань найменування, перейменування або унормування об’єкту топоніміки на території Тетіївської міської територіальної громади.

5.1. Узагальнення всіх поданих усних, письмових, електронних пропозицій з питання найменування, перейменування або унормування об’єкту топоніміки, які надійшли до міської ради під час громадського обговорення та відповідають вимогам цього Порядку, здійснює комісія шляхом підготовки звіту про результати роботи комісії.

5.2. Варіанти назв найменування або перейменування об’єктів топоніміки, які надійшли до міської ради, але не відповідають вимогам цього Порядку, вносяться в окремий розділ звіту про результати роботи комісії.

5.3. Звіт про результати роботи комісії виноситься на розгляд виконавчого комітету міської ради, який готує та вносить на розгляд ради (виконавчого комітету) питання щодо найменування/перейменування об’єкту топоніміки з урахуванням усіх пропозицій, які відповідають вимогам цього Порядку.

5.4. На розгляд засідання ради (виконавчого комітету) готуються проекти рішень, кількість яких дорівнює всім варіантам найменування/перейменування, які були включені до звіту про результати роботи комісії як такі, що відповідають вимогам цього Порядку.

5.5. Найменування та перейменування об’єктів топоніміки на території Тетіївської міської територіальної громади здійснюється виключно шляхом прийняття рішення міською радою (виконавчим комітетом).

5.6. Рішення міської ради (виконавчого комітету) про найменування, перейменування або унормування об’єктів топоніміки доводяться до відома громадськості через засоби масової інформації та через офіційний веб-сайт міської ради.

5.7. Найменовані, перейменовані або унормовані об’єкти топоніміки підлягають обов’язковому внесенню до Реєстру вулиць та інших поіменованих об'єктів у Тетіївській міській територіальній громаді.

5.8. Фінансування заходів, пов’язаних із найменуванням або перейменуванням об’єктів топоніміки проводиться за рахунок коштів міського бюджету, або інших не заборонених законодавством джерел фінансування.

5.9. Процедура розгляду ініціативи  найменування або перейменування об’єкту топоніміки вважається завершеною після винесення на розгляд сесії міської ради (виконавчого комітету) підготовлених відповідно до вимог Порядку проєктів рішень незалежно від результатів голосування депутатів міської ради (членів виконкому).

 

6. Повторний розгляд ініціативи найменування, перейменування або унормування об’єктів топоніміки на території Тетіївської міської територіальної громади.

6.1. Повторний розгляд ініціативи  найменування об’єкту топоніміки на території Тетіївської міської територіальної громади, щодо якої здійснювався прийом пропозицій та проводилися громадські обговорення, можливий не раніше ніж через 1 місяць з дня проведення громадського обговорення незалежно від результатів розгляду попередньої ініціативи.

6.2. Повторний розгляд ініціативи про перейменування або унормування об’єкту топоніміки на території Тетіївської міської територіальної громади, щодо якої здійснювався прийом пропозицій та проводилися громадські обговорення, можливий не раніше ніж через 1 рік з дня проведення громадського обговорення незалежно від результатів розгляду попередньої ініціативи.

 

7. Прикінцеві положення

8.1. Зміни та доповнення до Порядку про найменування, перейменування або унормування назв географічних  об’єктів та об’єктів топоніміки населених пунктів на території Тетіївської міської територіальної громади вносяться рішенням міської ради (виконавчого комітету).

 

    Секретар міської ради                                             Наталія ІВАНЮТА         

 


Додаток 2 

до рішення виконавчого комітету

Тетіївської міської ради від

12.05.2022  №  100

                                               

 

СКЛАД

комісії з питань найменування, перейменування, унормування назв географічних об’єктів та об’єктів топоніміки населених пунктів на

              території Тетіївської міської територіальної громади

 

 

    Дячук Надія Анатоліївна

 

              - заступник Тетіївського міського 

                голови з гуманітарних питань ,
                голова комісії

 

     Лях Ольга Михайлівна

 

 

     -   директор КУ «Тетіївський

        центр професійного розвитку            

        педагогічних працівників» Тетіївської     

        міської ради, заступник голови комісії   

  Заборська Оксана Вікторівна

             

 

 • головний спеціаліст відділу містобудування

та архітектури, секретар комісії

    Складена Наталія Михайлівна      

 

 • начальник відділу правового забезпечення

Добровольська

         Наталія Григорівна

 

 • головний спеціаліст відділу культури

Ободзінська Валентина

         Миколаївна

 

     -  вчитель української мови і літератури  

        Кашперівського ліцею

Колосовський Іван

         Михайлович    

 

-  вчитель історії і географії Дзвеняцької

        філії Тетіївського ЗЗСО №1 І-ІІІ ступенів

Черепинчук Лідія

         Кирилівна 

 

директор КЗ «Тетіївський історико-

        краєзнавчий музей»

Стахова Любов

         Василівна  

 

- директор Тетіївської ЦБС

Майструк

Руслан Володимирович

 

 • депутат міської ради VIII скликання

Дем’янчук

Петро Володимирович

 

 • начальник відділу ЖКГ, надзвичайних

ситуацій та цивільного  захисту.

Вівденко

Володимир Петрович

 

 • начальник КП «Тетіївське БТІ»

Скрипник

Володимир Степанович

 

 • в.о. провідного спеціаліста Кашперівського

старостату (відокремлене робоче місце)

Роїк

Олег Іванович

 

 • в.о. провідного спеціаліста П’ятигівського

старостату (відокремлене робоче місце

Сліпенчук

ЛюдмилаВолодимирівна

 

 • в.о. головного спеціаліста (помічник

         старости) с. Ненадихи Денихівського

старостату

Секретар міської ради

 

Наталія ІВАНЮТА

                                                                     

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

12 травня 2022 року                                                                           №  101

 

Про внесення змін до Положення про Управління соціального захисту  населення Тетіївської міської ради

 

     З метою приведення діяльності управління соціального захисту населення Тетіївської міської ради у відповідність до чинного законодавства України та вимог наказів Міністерства соціальної  політики України, відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», рішення 14 сесії Тетіївської міської ради 8 скликання №604-14-VIII від 01.02.2022 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2022 рік», керуючись частиною 4 статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Тетіївської  міської ради 

 

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до Положення Управління соціального захисту населення Тетіївської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету № 63 від 14 квітня 2022 року, а саме:

1.1. Розділ 4, п.4.4. начальники відділів, завідувачі секторів, інші працівники Управління є посадовими особами місцевого самоврядування, начальники відділів, завідувачі секторів, інші працівники Управління є посадовими особами місцевого самоврядування,

1.2. Розділ 5, п.5.2.14. начальник відділу управління соціального захисту населення, замінити на

1.3. Розділ 6,п.6.2. діловодство в Управлінні ведеться згідно з номенклатурою справ виконавчого комітету міської ради, на діловодство в Управлінні ведеться згідно з номенклатурою справ Тетіївського архівного сектору архівного відділу Білоцерківської райдержадміністрації.

2. Викласти Положення Управління соціального захисту населення Тетіївської міської ради в новій редакції (додається).

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань  Дячук Н.А.

 

Перший заступник міського голови                                             Василь КИЗИМИШИН

 

 

Додаток

до рішення  виконавчого комітету    

Тетіївської міської ради 

12.05.2022  № 101

ПОЛОЖЕННЯ

про Управління соціального захисту населення

Тетіївської міської ради 

 

1. Загальні положення

1.1. Управління соціального захисту населення Тетіївської міської ради (надалі – Управління) є виконавчим органом Тетіївської міської ради, має статус юридичної особи,  має самостійний баланс, рахунки в установах банків, печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням,       є неприбутковою організацією.

1.2. Управління утворюється Тетіївською міською  радою і в межах Тетіївської міської територіальної громади забезпечує виконання визначених повноважень. 

1.3. Управління є підзвітним та підконтрольним Тетіївській міській раді, підпорядковується виконавчому комітету, міському голові, заступнику міського голови з гуманітарних питань.

1.4. Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Бюджетним Кодексом України, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями голів обласної та районної державних адміністрацій, розпорядженнями міського  голови, а також цим Положенням.

1.5. Повна назва: Управління соціального захисту населення  Тетіївської міської ради.

Скорочена назва:  УСЗН ТМР або УСЗН Тетіївської міської ради.

1.6. Юридична адреса: 09801, Київська область, Білоцерківський район, місто Тетіїв, вул. Януша Острозького, 5.

1.7. Положення про Управління затверджується виконавчим комітетом Тетіївської міської ради.

 

2. Основні завдання та функції Управління

Основними завданнями та функціями Управління є:

2.1. Забезпечення реалізації на території громади державної політики у сфері соціального захисту населення, організації надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати.

2.2. Визначення та реалізація соціальних пріоритетів розвитку громади, розробка місцевих програм соціального спрямування, проектів, програм та заходів щодо підтримки вразливих категорій населення.

2.3. Запровадження та надання місцевих гарантій соціального захисту, соціальної підтримки мешканців громади.

2.4. Забезпечення  виконання законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань, що віднесенні до його відання.

2.5. Участь у стратегічному плануванні розвитку соціальної сфери громади, здійснення підготовки пропозицій до проектів місцевих програм соціального розвитку, проекту бюджету громади.

2.6. Організація здійснення соціальної роботи в громаді та надання соціальних послуг.

2.7. Організація роботи з визначення потреб жителів громади у соціальних послугах, забезпечення їх планування та визначення обсягів видатків з відповідного місцевого бюджету на надання таких послуг.

2.8. Здійснення моніторингу, контролю та оцінювання якості надання соціальних послуг, інформування  населення про соціальні послуги.

2.9. Здійснення  заходів щодо надання соціальної допомоги та компенсацій вразливим верствам населення громади, що фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету. 

2.10. Здійснення  заходів щодо усунення дискримінації за ознакою статі відповідно до законодавства про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та протидії дискримінації.

2.11. Здійснення консультування мешканців територіальної громади з питань застосування законодавства щодо соціальної підтримки населення, надання соціальних послуг, захисту соціальних прав, інших питань віднесених до його відання.

2.12. Проведення  інформаційно-просвітницької роботи серед населення спрямованої на підвищення обізнаності з питань прав та гарантій у сфері соціального захисту.

2.13. Забезпечення захисту прав і законних інтересів повнолітніх осіб, які потребують встановлення опіки або піклування, недієздатних осіб та осіб цивільна дієздатність яких обмежена.

2.14. Ведення бази даних суб’єктів що надають соціальні послуги, які проводять діяльність на території громади та соціальних послуг, які вони можуть надавати.

2.15. Ведення реєстру отримувачів соціальних послуг.  

        2.16. Забезпечує у межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом.

2.17. Реагування на звернення та повідомлення про вчинення домашнього насильства у тому числі організація надання тимчасового притулку особам, які постраждали від домашнього насильства і торгівлі людьми.

2.18. Здійснення профілактичних та інших заходів з питань попередження бездомності, реінтеграції бездомних осіб, соціального патронажу осіб, звільнених з місць позбавлення волі інших негативних явищ в соціальному середовищі територіальної громади.

       2.19. Здійснює координацію роботи комунальних установ: «Центр соціальних служб» Тетіївської міської ради, «Територіальний центр надання соціальних послуг (соціального обслуговування)»Тетіївської міської ради.

        2.20. Забезпечує формування документів для соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та приймає рішення про необхідність або відмову в соціальному обслуговуванні Територіальним центром надання соціальних послуг (соціального обслуговування) Тетіївської міської ради.

2.21. Сприяння та забезпечення контролю за своєчасним підвищенням кваліфікації працівників сфери соціального захисту територіальної громади.

2.22. Здійснення повідомної реєстрації колективних договорів і угод підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

2.23. Ведення реєстру колективних договорів та угод.

2.24. Складання актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї для призначення (відновлення) державної соціальної допомоги/соціальних виплат.

2.25. Виконання функцій головного розпорядника коштів місцевого бюджету на здійснення заходів  з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету.

       2.26. Виступає головним розпорядником бюджетних коштів для комунальної установи «Територіальний центр надання соціальних послуг (соціального обслуговування)»  та комунальної установи «Центр соціальних служб» Тетіївської міської ради.

      2.27. Забезпечення цільового використання бюджетних коштів, передбачених на соціальний захист населення та соціальне обслуговування.  

      2.28. Здійснення інших повноважень, покладених на Управління відповідно до законодавства України.

 

3. Управління має право

3.1. Вносити в установленому порядку пропозиції щодо удосконалення роботи міській раді та його виконавчому комітету у сфері соціального захисту населення.

3.2. За дорученням керівництва міської ради брати участь у засіданнях, семінарах, нарадах та інших заходах з питань, що належать до компетенції Управління.

3.3. Своєчасно та належним чином виконувати покладені на Управління завдання і функції.

3.4. Дотримуватись вимог чинного законодавства та внутрішніх організаційно-нормативних документів при здійсненні функцій, покладених на Управління.

3.5. Надавати достовірну звітність та інформацію з питань, що належать до компетенції Управління

3.6. Одержувати в установленому порядку від інших структурних підрозділів міської ради, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

3.7. Користуватись в установленому порядку інформаційними базами органів виконавчої влади, системами зв’язку і комунікацій, мережами спеціального зв’язку та іншими технічними засобами.

3.8. Скликати в установленому порядку наради, проводити семінари та конференції з питань, що належать до їх компетенції.

3.9. Дотримуватись правил внутрішнього трудового розпорядку. 

 

4. Структура Управління

4.1. До складу Управління можуть входити відділи та сектори, які очолюють начальники відділів і завідуючі секторів.

4.2. Відділи та сектори у своїй діяльності керуються Положеннями про них, які розробляються начальниками структурних підрозділів та затверджуються наказом начальника Управління.

4.3. Штатний розпис Управління затверджується виконавчим комітетом міської ради у межах граничної чисельності та фонду оплати праці працівників, затверджених міською радою.

4.4. Начальники відділів, завідувачі секторів, інші працівники Управління є посадовими особами місцевого самоврядування, призначаються на посаду і звільняються з посади начальником управління соціального захисту населення, відповідно до чинного законодавства.

4.5. Посадові обов’язки працівників  Управління визначаються посадовими інструкціями, які затверджуються начальником Управління. 

 

5. Керівництво Управлінням

5.1. Управління очолює начальник, який призначається на посаду на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України і звільняється з посади міським  головою.

5.2. Начальник Управління:

5.2.1. Здійснює керівництво діяльністю Управління, несе персональну відповідальність за невиконання або неналежне виконання покладених на Управління завдань, реалізацію його повноважень, дотримання трудової дисципліни, визначає ступінь відповідальності керівників структурних підрозділів.

5.2.2. Подає на затвердження міському голові проекти кошторису, штатний розпис та структуру Управління в межах визначеної граничної чисельності та фонду оплати праці його працівників.

5.2.3. Затверджує положення про структурні підрозділи Управління, посадові інструкції працівників Управління та розподіляє функціональні обов’язки між ними.

5.2.4. Видає у межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання.

5.2.5. Проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень Управління.

5.2.6. Організовує та проводить консультації, технічні навчання та семінари із спеціалістами Управління з метою підвищення професійних знань, вмінь та навичок та вжиття відповідних заходів для усунення причин, які викликають скарги від громадян.

         5.2.7. Готує проекти розпоряджень міського голови, рішень виконавчого комітету, рішень сесії міської ради з питань, віднесених до компетенції управління.

        5.2.8. Бере участь у підготовці звітів міського голови  для їх розгляду на сесії міської ради.

        5.2.9. Готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами виконавчого комітету  інформаційні, аналітичні та статистичні матеріали, адміністративну, оперативну звітність з питань, що належать  до його компетенції.

        5.2.10. Здійснює інші повноваження, покладені на нього відповідно до діючого законодавства.

        5.2.11. Вживає заходів для своєчасної виплати заробітної плати в повному обсязі, а також передбачених законодавством податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

        5.2.12. Забезпечує дотримання працівниками Управління правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни.

        5.2.13. Погоджує кошториси витрат та штатні розписи комунальної   установи «Територіальний центр надання соціальних послуг (соціального обслуговування)» Тетіївської міської ради  та комунальної установи «Центр соціальних служб» Тетіївської міської ради.

       5.2.14. На період відсутності начальника Управління (відпустка, відрядження, хвороба, тощо) його обов’язки виконує начальник відділу соціальних послуг та допомог.

 

6. Організація роботи.

6.1. Управління здійснює свою діяльність в межах, визначених цим Положенням та посадовими інструкціями, зміни і доповнення до цього Положення вносяться міською  радою.

6.2. Діловодство в Управлінні ведеться згідно з номенклатурою справ Тетіївського архівного сектору архівного відділу Білоцерківської райдержадміністрації.

7. Фінансування діяльності Управління

7.1. Управління фінансується за рахунок коштів міського бюджету, які виділенні на його утримання.

7.2. Джерелами фінансування Управління є:

- кошти міського бюджету;

- інші кошти, передані Управлінню згідно з чинним законодавством.

 

8. Взаємодія

8.1. Управління, під час виконання покладених на нього функцій та завдань, взаємодіє з іншими структурними підрозділами виконавчого комітету Тетіївської міської  ради, органами місцевого самоврядування, управлінням соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації, суб’єктами надання соціальних послуг, управлінням Пенсійного фонду України, робочими органами Фонду соціального страхування України,  органами державної служби зайнятості та Тетіївською ДПІ ГУДПС у Київській області.

9. Заключні положення

 

9.1. Ліквідація і реорганізація  Управління здійснюється за рішенням сесії Тетіївської міської ради у встановленому законом порядку.

9.2.    Ліквідація здійснюється ліквідаційною комісією, призначеною рішенням міської ради.

9.3.    При реорганізації чи ліквідації Управління працівникам, які вивільняються, гарантується додержання їх прав та інтересів, відповідно до законодавства України про працю.

9.4.    У разі припинення юридичної особи (в результаті її ліквідації, злиття поділу, приєднання або перетворення) передбачається передача актів одній чи кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету.

9.5.    Управління вважається реорганізованим або ліквідованим з моменту виключення його з Єдиного державного реєстру підприємств та

 організацій України.

 

       Секретар міської ради                                            Наталія ІВАНЮТА 

  КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

12 травня 2022 року                                                                          № 102

 

Про відновлення роботи закладів дошкільної освіти  Тетіївської міської ради  на час воєнного стану

 

       Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», Указу Президента України від 18 квітня 2022 року № 259/2022, з метою створення рівних умов для забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти, забезпечення безпечного освітнього середовища і належних умов для організації та проведення освітнього процесу під час воєнного стану,  за погодженням з Білоцерківською військовою адміністрацією, виконавчий комітет Тетіївська міська рада

 

                                                  В И Р І Ш И Л А:

 1. Припинити простій і відновити роботу у  закладах дошкільної освіти Тетіївської міської ради в яких  дотримані усі умови для здійснення освітнього процесу з врахуванням вимог воєнного часу.
 2. Створити у закладах дошкільної освіти чергові групи  для дітей працівників критичної інфраструктури (надзвичайники, правоохоронні органи, силові структури, військові, медики) та батьки/один з батьків дітей, які працюють позмінно та цілодобово.
 3.  Забезпечити тимчасове зарахування дітей дошкільного віку, що належать до категорії внутрішньо переміщених осіб.
 4. Зарахування дітей до чергових груп здійснювати з обмеженням вікової категорії (станом на 1 травня 2022 року дитині має виповнитися 4 роки).
 5. Режим роботи закладів дошкільної освіти, на період воєнного стану, встановлюється у форматі неповного робочого дня (з 8.00 год  до 13.00).
 6. Начальнику відділу освіти тетіївської міської ради (Васютинському В.В.) забезпечити виконання даного рішення.
 7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Дячук Н.А.

 

        Перший заступник міського головиВасиль КИЗИМИШИН

                                                                                                                                            

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

12 травня 2022 року                                                                           № 103

 

Про надання дозволу на здійснення закупівель відділом освіти Тетіївської міської ради в умовах  воєнного стану

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету Тетіївської міської ради  №58 від  14.04.2022р., постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану», виконавчий комітет Тетіївської міської ради

В И Р І Ш И В:

 

1. Надати дозвіл на здійснення закупівель код ДК 021:2015 (CPV): 09320000-8 «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція» (постачання теплової енергії для потреб закладів освіти Тетіївської міської ради) в кількості:

- 222,512 Гкал (для котелень, які отоплюються на пелетах паливних – 2400 грн. за 1Гкал) на суму 534 029,00 грн.;

- 900,429 Гкал (для котелень, які отоплюються на дровах – 2100 грн. за 1Гкал) на суму 1 890 901,00 грн.;

Загальна сума закупівлі становитиме 2 424 930,00 грн.

2.Відділу освіти Тетіївської міської ради забезпечити виконання даного рішення.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Кизимишина В.Й.

 

Перший заступник міського голови                                                             Василь КИЗИМИШИН

 

 

                                                                                                                                            

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

12 травня 2022 року                                                                          № 104

 

Про надання дозволу Православній

Церкві України на проведення

богослужінь в приміщенні Церкви

Єлени і Костянтина села Галайки

 

     Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення дев’ятнадцятої сесії Галайківської сільської ради двадцять третього скликання від 13 березня 2001 року, враховуючи колективне звернення жителів села Галайки та рішення  зборів членів релігійної громади села Галайки від 03 травня 2022 року, виконавчий комітет Тетіївської міської ради

                                                  В И Р І Ш И В:

 

 1. Взяти до уваги рішення  зборів членів релігійної громади села Галайки від 03.05.2022 року (про зміну підлеглості релігійної громади) Церкви Єлени і Костянтина.
 2. Надати дозвіл Православній Церкві України на проведення богослужінь в приміщенні Церкви Єлени і Костянтина, за адресою село Галайки, вулиця Центральна.
 3. Утворити комісію по прийому/передачі приміщення Церкви Єлени і Костянтина в селі Галайки у складі згідно з додатком.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Кизимишина В.Й.

 

 

Перший заступник міського голови                                                                                   Василь КИЗИМИШИН

                                                                                                                                                 

ДОДАТОК

до рішення виконавчого комітету

Тетіївської міської ради

12.05.2022 №104

 

 •  

По передачі приміщення Церкви Єлени і Костянтина в селі Галайки

 

Голова комісії:

 • Кизимишин  В.Й. - перший заступник міського голови

 

Секретар комісії:

 • Дячук Н.А. – заступник міського голови з гуманітарних питань

 Члени комісії:

 

 • Лях О.М.- голова депутатської комісії з питань соціального захисту, 

      охорони здоров"я, освіти,  культури, молоді і спорту

 • Казаматова О.П. – депутат міської ради

             -   Лісовенко П.І. – в.о. начальника управління Управління правового

              забезпечення, комунального майна, закупівель та  кадрової політики

              виконавчого  комітету Тетіївської міської ради

 • Дем’янчук П.В. -  начальник відділу ЖКГ, надзвичайних   ситуацій та цивільного  захисту.
 • Анцупова Л.В.- начальник відділу- головний бухгалтер відділу обліку та звітності
 • Король М.О.-  головний спеціаліст відділу по роботі в старостинських округах управління адміністративних послуг
 • Іванов О.М.-  Благочинний ПЦУ  (за згодою)
 • Волянюк В.В. - Благочинний УПЦ  (за згодою)
 • Сватко І.О. - директор клубу с.Галайки
 • Мельник В.К. -  завідуючий Галайківської філії П’ятигірського ліцею

 

    Секретар міської ради                                                  Наталія ІВАНЮТА

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТЕТІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ рада

виконавчий комітет

Рішення

12  травня 2022 року                                                                             № 107

Про включення до Переліку першого

типу з метою передачі в оренду на

аукціоні обєкта нерухомого майна –

нежитлового приміщення першого поверху

лікувального корпусу № 1 КНП

«Тетіївська центральна лікарня» за адресою:

м. Тетіїв, вул. Цвіткова, 26Е

      Розглянувши заяву від 11 травня 2022 року за вх. № 996/02-32 директора Малого підприємства «Тетіївська аптека № 22» Щербатюк Любові Максимівни, керуючись частиною 5 статті 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03 жовтня 2019 року № 157-IX, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 № 483, підпунктом 1 пункту «а» статті 29, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР, з метою підвищення ефективності використання об’єктів нерухомого майна комунальної власності Тетіївської міської територіальної громади, виконавчий комітет Тетіївської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

 1. Включити до Переліку першого типу об’єкт нерухомого майна комунальної власності Тетіївської міської територіальної громади – нежитлове приміщення першого поверху лікувального корпусу № 1, що обліковується на балансі КНП «Тетіївська центральна лікарня» Тетіївської міської ради (далі – Балансоутримувач) , площею 18,2 м. кв., та знаходиться за адресою: вул. Цвіткова, 26Е в місті Тетієві Білоцерківського району Київської області.
 2. Виконавчому комітету Тетіївської міської ради здійснити дії щодо передачі в оренду на аукціоні об’єкта нерухомого майна, вказаного в пункті 1 даного рішення, строком оренди на 5 років для розміщення цілодобового аптечного пункту.
 3. Встановити, що орендна плата, що підлягає сплаті за результатами проведеного аукціону, перераховується орендарем на користь Балансоутримувача.

     4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Кизимишина В.Й.

 

 

         Перший заступник міського голови                                            Василь КИЗИМИШИН

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь