Тетіївська міська рада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 28.03.2023

Дата: 05.04.2023 16:54
Кількість переглядів: 114

 

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

28 березня 2023 року                                                                               № 53

 

Про встановлення нових обмежень під час

торгівлі алкогольними напоями на території

Тетіївської міської територіальної громади

 

         Відповідно до Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Протоколу засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області від 13 березня 2023 року №191, наказу Білоцерківської районної військової адміністрації Київської області від 21.03.2023 року № 05-ва «Про встановлення нових обмежень під час торгівлі алкогольними напоями на території Білоцерківського району», виконавчий комітет Тетіївської міської ради

В И Р І Ш И В:

 

         1. Дозволити суб`єктам господарювання торгівлю алкогольними напоями на території Тетіївської міської територіальної громади починаючи з 28 березня 2023 року з установленням додаткових обмежень, а саме:

1.1.   Продаж здійснювати з 10 години 00 хвилин до 21 години 00 хвилин виключно в торгівельних мережах (магазинах), які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями;

1.2.   В закладах громадського харчування, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями продаж здійснювати з 10 години 00 хвилин до 22 години 00 хвилин;

1.3.   Забезпечити продовження заборони на продаж алкогольних напоїв особам у форменому одязі правоохоронних органів, членів добровольчих формувань територіальної громади, які залучені до несення служби, та інших військовослужбовців;

1.4.   У разі встановлення порушень режиму продажу алкогольних напоїв, виявлення негативних наслідків спричинених такими діями, невідкладно повідомляти Тетіївську міську територіальну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації.

2. Відділенню № 3 Білоцерківського районного управління поліції ГУ НП в Київській області спільно з ротою охорони 2-го відділу БЦ РТЦК та СП забезпечити дієвий контроль за здійсненням торгівлі алкогольними напоями на території Тетіївської міської територіальної громади, з встановленими обмеженнями.

2.1. Посилити заходи профілактики щодо вживання спиртних напоїв, здійснення превентивних заходів з перебування в стані алкогольного, наркотичного сп`яніння, в тому числі за кермом транспортного засобу.

3. Тетіївській міській територіальній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації невідкладно реагувати на випадки встановлених порушень режиму продажу алкогольних напоїв, шляхом розгляду питань на засіданнях з прийняттям відповідних рішень по забороні або обмеженню продажу алкогольних напоїв у виявлених порушників.

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Василя Кизимишина.

 

 

           Міський голова                                         Богдан БАЛАГУРА

                                    

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ

 

28 березня 2023 року                                                                            № 54

 

Про затвердження норми споживання

води для абонентів, що не мають

засобів обліку

 

          Розглянувши лист КП «Тетіївводоканал» Тетіївської міської ради №46 від 14.03.2023 року, з метою встановлення необхідних обсягів постачання води, планування господарської діяльності щодо покращення розрахунків за послуги з централізованого водопостачання для абонентів, що не мають засобів обліку води в селах Тетіївської територіальної громади, керуючись статтею 30, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 року №1107                  «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження нормативів питного водопостачання», виконавчий комітет Тетіївської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити норми споживання води споживачами, що не мають засобів обліку холодної води в населених пунктах село Скибинці, село Ненадиха Тетіївської територіальної громади а саме::

- 5м3 води на одну особу в місяць;.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Василя КИЗИМИШИНА.

 

      Міський голова                                                      Богдан БАЛАГУРА

 

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ

 

 

28 березня 2023 року                                                                             № 55

 

Про визначення виробників та виконавців

комунальних послуг з централізованого

водопостачання та водовідведення

 

          З метою удосконалення системи управління житлово-комунальним господарством, підвищення ефективності і надійності його функціювання та забезпечення якісного та безперебійного надання послуг з централізованого холодного водопостачання та водовідведення на виконання Закону України « Про житлово-комунальні послуги» наказу Держжитлокомунгоспу Україну від 25.04.2005 №60 «Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді» керуючись підпунктом 1 пункту а) статті Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », виконавчий комітет Тетіївської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

  1. Визначити суб’єкт господарювання, що проводить господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення в місті Тетіїв та селах Тетіївської Територіальної громади: село Денихівка, Високе, Кашперівка, П’ятигори, Скибинці, Ненадиха – комунальне підприємство «Тетіївводоканал» Тетіївської міської ради:

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Василя КИЗИМИШИНА.

 

         Міський голова                                                      Богдан БАЛАГУРА

 

 

 

 

 

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

28 березня 2023 року                                                                                  № 56

 

Про створення Тетіївської міської

субланки Білоцерківської районної ланки

територіальної підсистеми єдиної

державної системи цивільного захисту

Київської області

 

           З  метою  реалізації  заходів  цивільного  захисту,  визначення  складу органів управління та сил цивільного захисту, планування їх діяльності щодо ефективного захисту населення і територій у разі загрози виникнення або при виникненні надзвичайних ситуацій, порядку виконання завдань з організації взаємодії між органами управління та силами цивільного захисту, відповідно до  пункту 4 статті 10 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11 «Про затвердження положення про  єдину  державну  систему  цивільного  захисту, керуючись  статтею  36¹  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» та на виконання розпорядження Білоцерківської районної державної адміністрації Київської області «Про утворення Білоцерківської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області» від 30 червня 2021 року № 154, зі змінами від 09 березня 2023 року № 48,  виконавчий комітет Тетіївської міської ради

В И Р І Ш И В:

          1.  Створити Тетіївську міську субланку Білоцерківської районної ланки

територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

Київської області.

          2. Затвердити  Положення  про  Тетіївську міську субланку Білоцерківської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області, що додається.

          3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Кизимишина В.Й.

 

Міський голова                                                       Богдан БАЛАГУРА

 

 

 

                                                                          Додаток

до рішення виконавчого комітету                                  

Тетіївської міської ради

                                                                       28.03.03.2023     № 56   

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

про  Тетіївську міську субланку  Білоцерківської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області

 

 

1. Положення  про Тетіївську міську субланку  Білоцерківської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області (далі  –  міська субланка) регулює питання здійснення заходів цивільного захисту  в  громаді,  визначає  склад  органів управління  та  сил  цивільного  захисту,  планування  діяльності  міської субланки, порядок виконання нею завдань та організації взаємодії.

2. У цьому Положенні терміни вживаються у такому значенні:

єдина державна система цивільного захисту - сукупність органів управління, сил і засобів центральних та місцевих органів виконавчої влади, виконавчих органів рад, підприємств, установ та організацій, які забезпечують реалізацію державної політики у сфері цивільного захисту;

міська субланка - сукупність органів управління, сил і засобів, підприємств, установ та організацій, які забезпечують реалізацію державної політики у сфері цивільного захисту на території громади;

сили цивільного захисту аварійно-рятувальні формування, спеціалізовані служби та інші формування цивільного захисту, призначені для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій;

інші терміни вживаються у значенні, вказаному у Кодексі цивільного захисту України, Положенні про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 № 11.

3. Метою створення міської субланки є здійснення заходів щодо захисту населення і території від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період на території територіальної громади.

4. Завданнями міської субланки є:

1) забезпечення готовності органів управління та підпорядкованих їм сил цивільного захисту до дій, спрямованих на запобігання і реагування на надзвичайні ситуації або небезпечні події;

2) організація та здійснення заходів щодо захисту населення і території від надзвичайних ситуацій;

3) планування заходів цивільного захисту;

4) забезпечення оповіщення та інформування органів управління, сил цивільного захисту та населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій;

 

 

 

5) організація та здійснення заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій;

6) проведення рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, організація життєзабезпечення постраждалого населення;

7) ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій або небезпечних подій;

8) здійснення моніторингу і прогнозування виникнення надзвичайних ситуацій та їх розвитку, визначення ризиків їх виникнення на території громади, оцінка соціально-економічних наслідків надзвичайних ситуацій, визначення на основі прогнозних даних обсягу потреби в силах, засобах, матеріальних та фінансових ресурсах;

9) ліквідація медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій та епідемій, надання екстреної медичної допомоги постраждалим, здійснення заходів медичного забезпечення;

10) навчання населення щодо поведінки та дій у разі загрози чи виникнення надзвичайної ситуації;

11) організація і проведення підготовки керівного складу та фахівців  органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту;

12) здійснення заходів щодо створення, використання та підтримання в належному стані наявного фонду захисних споруд цивільного захисту для укриття населення;

13) створення, збереження і раціональне використання резерву матеріальних ресурсів, необхідних для запобігання і реагування на надзвичайні ситуації;

14) забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання і територій в особливий період;

15) здійснення заходів щодо соціального захисту постраждалого населення;

16) інші завдання, визначені чинним законодавством України.

5. Міська субланка утворюється рішенням виконавчого комітету Тетіївської міської ради. Положення про міську ланку затверджується органом, що її утворив.

6. Безпосереднє керівництво  міською субланкою здійснює міський голова.

7. До складу міської субланки входять органи управління та підпорядковані їм сили цивільного захисту, відповідні суб’єкти господарювання.

8. Для координації діяльності місцевих органів виконавчої влади, суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту функціонує міська територіальна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (надалі ‑ ТЕБ та НС).

На об’єктовому рівні ‑ комісії з питань надзвичайних ситуацій суб’єктів господарювання.

Для координації робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на місцевому та об’єктовому рівні у разі потреби  утворюється спеціальна комісія з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Рішення про утворення такої комісії приймає відповідно керівник субланки, або суб’єкта господарювання у разі виникнення надзвичайної ситуації відповідного рівня.

9. Управління  міською субланкою здійснюють:

на місцевому рівні – виконавчий комітет міської ради, підрозділ з питань цивільного захисту (фахівці), які утворюються у їх складі, старости старостинських округів, Білоцерківське РУ ГУ ДСНС України в Київській області;

на об’єктовому рівні ‑ керівники суб’єктів господарювання, а також підрозділи (посадові особи) з питань цивільного захисту, які утворюються (призначаються) відповідно до законодавства.

10. Для забезпечення управління, координації дій органів управління та підпорядкованих їм сил цивільного захисту, здійснення цілодобового чергування і забезпечення збору, обробки, узагальнення та аналізу інформації про обстановку функціонують:

1) на місцевому рівні:

сектор з питань цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи;

чергові (диспетчерські) служби місцевих органів центральних органів виконавчої влади, суб’єктів господарювання, установ і організацій (у разі їх утворення);

2) на об’єктовому рівні – чергові (диспетчерські) служби підприємств, установ та організацій (у разі їх утворення).

11. Для забезпечення сталого управління суб’єктами цивільного захисту та реалізації функцій, передбачених на особливий період міською субланкою використовується пункт управління  міського голови;

12. До складу сил цивільного захисту  міської субланки належать:

 місцевий підрозділ (частина) Головного управління ДСНС України в громаді;

 комунальні, об’єктові аварійно-рятувальні служби;

 об’єктові та місцеві формування цивільного захисту;

 об’єктові та місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту;

 добровільні формування цивільного захисту.

13. До складу  Тетіївської міської субланки входять спеціалізовані служби цивільного захисту, що утворюються органами управління і суб’єктами господарювання відповідно до чинного законодавства України.

14. Режими функціонування.

Залежно від масштабу і особливостей надзвичайної ситуації, що прогнозується або виникла, в межах територіальної громади чи в межах окремої її території встановлюється один із таких режимів функціонування  Тетіївської міської субланки: повсякденного функціонування; підвищеної готовності; надзвичайної ситуації; надзвичайного стану.

В умовах нормальної виробничо - промислової, радіаційної, хімічної, сейсмічної, гідрогеологічної, гідрометеорологічної, техногенної і пожежної обстановки та за відсутності епідемій, епізоотій, епіфітотій міська субланка працює в режимі повсякденного функціонування.

Режим підвищеної готовності тимчасово встановлюється у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації за рішенням Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації у повному обсязі для обласної підсистеми або частково для окремих її ланок, територій, об’єктів, а також рішенням Білоцерківської районної державної адміністрації.

Режим надзвичайної ситуації тимчасово встановлюється у разі виникнення надзвичайної ситуації за рішенням Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації у повному обсязі для обласної підсистеми або частково для окремих її ланок, територій, об’єктів, а також рішенням Білоцерківської районної державної адміністрації.

Режим надзвичайного стану у повному обсязі або частково для окремих  ланок, територій, об’єктів тимчасово встановлюється у межах території, на якій введено правовий режим надзвичайного стану відповідно до Закону України «Про правовий режим надзвичайного стану».

Переведення міської субланки у режим функціонування в умовах особливого періоду здійснюється відповідно до актів Президента України, Кабінету Міністрів України, планів цивільного захисту на особливий період.

 

15. Основними завданнями, що виконуються міською субланкою відповідно до режимів, є:

1) у режимі повсякденного функціонування:

забезпечення спостереження, гідрометеорологічного прогнозування та здійснення контролю за станом навколишнього природного середовища та небезпечних процесів, що можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій на потенційно небезпечних об’єктах, об’єктах підвищеної небезпеки і прилеглих до них територіях, а також на територіях, на яких існує загроза виникнення геологічних та гідрогеологічних явищ і процесів;

забезпечення здійснення планування заходів цивільного захисту;

розроблення і виконання цільових програм запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і зменшення можливих втрат;

здійснення планових заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, забезпечення безпеки та захисту населення і територій від таких ситуацій, а також заходів щодо підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту;

забезпечення готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій за призначенням;

організація підготовки фахівців цивільного захисту, підготовка керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів щодо цивільного захисту, навчання населення діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій;

створення і поновлення матеріальних резервів для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, ліквідації їх наслідків;

організація та проведення моніторингу надзвичайних ситуацій, визначення ризиків їх виникнення;

підтримання у готовності автоматизованих систем централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій;

2) у режимі підвищеної готовності:

здійснення оповіщення органів управління та сил цивільного захисту, а також населення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації та інформування його про дії у можливій зоні надзвичайної ситуації;

формування оперативних груп для виявлення причин погіршення обстановки та підготовки пропозицій щодо її нормалізації;

посилення спостереження та контролю за гідрометеорологічною обстановкою, ситуацією на потенційно небезпечних об’єктах, території об’єкта підвищеної небезпеки та/або за його межами, території, на якій існує загроза виникнення геологічних та гідрогеологічних явищ і процесів, а також здійснення постійного прогнозування можливості виникнення надзвичайних ситуацій та їх масштабів;

уточнення (у разі потреби) планів реагування на надзвичайні ситуації, здійснення заходів щодо запобігання їх виникненню;

уточнення та здійснення заходів щодо захисту населення і територій від можливих надзвичайних ситуацій;

приведення у готовність наявних сил і засобів цивільного захисту, залучення у разі потреби додаткових сил і засобів;

3) у режимі надзвичайної ситуації:

здійснення оповіщення органів управління та сил цивільного захисту, а також населення про виникнення надзвичайної ситуації та інформування його про дії в умовах такої ситуації;

призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та утворення у разі потреби спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації;

визначення зони надзвичайної ситуації;

здійснення постійного прогнозування зони можливого поширення надзвичайної ситуації та масштабів можливих наслідків;

організація робіт з локалізації і ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, залучення для цього необхідних сил і засобів;

організація та здійснення заходів щодо життєзабезпечення постраждалого населення;

організація та здійснення (у разі потреби) евакуаційних заходів;

організація і здійснення радіаційного, хімічного, біологічного, інженерного та медичного захисту населення і територій від наслідків надзвичайної ситуації;

здійснення безперервного контролю за розвитком надзвичайної ситуації та обстановкою на аварійних об’єктах і прилеглих до них територіях;

інформування органів управління цивільного захисту та населення про розвиток надзвичайної ситуації та заходи, що здійснюються;

4) у режимі надзвичайного стану - виконання завдань відповідно до Закону України «Про правовий режим надзвичайного стану».

 

16. З моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях міська субланка в повному обсязі переводиться у режим функціонування в умовах особливого періоду.

Переведення міської субланки у режим функціонування в умовах особливого періоду здійснюється відповідно до актів Президента України, Кабінету Міністрів України, плану цивільного захисту Київської області на особливий період, плану цивільного захисту Білоцерківського району на особливий період.

Підготовка міської субланки до виконання завдань цивільного захисту в умовах особливого періоду здійснюється завчасно у мирний час.

В особливий період міська субланка функціонує відповідно до Кодексу цивільного захисту України та з урахуванням особливостей, що визначаються згідно з вимогами законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», а також інших нормативно-правових актів.

 

17. Планування діяльності міської субланки:

для організації діяльності міської субланки Тетіївською міською радою суб’єктами господарювання розробляються та затверджуються:

  1.       план основних заходів цивільного захисту на рік;
  2. план реагування на надзвичайні ситуації в Тетіївській міській територіальній громаді, а суб’єктами господарювання з чисельністю працюючого персоналу 50 осіб і менше розробляється та затверджується інструкція щодо дій персоналу суб’єкта господарювання у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій;
  3. план локалізації і ліквідації наслідків аварій на об’єктах підвищеної небезпеки;
  4. план проведення цільової мобілізації для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій державного рівня у мирний час або відповідні заходи в мобілізаційних планах щодо проведення такої цільової мобілізації (розробляється на всіх рівнях).

 

18. З метою забезпечення здійснення заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на території Тетіївської міської територіальної громади проводиться постійний моніторинг і прогнозування надзвичайних ситуацій. Суб’єкти моніторингу, спостереження, лабораторного контролю та прогнозування надзвичайних ситуацій на місцевому та об’єктовому рівні визначаються Тетіївською міською радою, суб’єктами господарювання.

19. Організація оповіщення  про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій здійснюється відповідно до Порядку організації оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій та організації зв’язку у сфері цивільного захисту, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

Органи управління цивільного захисту надають населенню через засоби масової інформації оперативну та достовірну інформацію про загрозу виникнення та/або виникнення надзвичайних ситуацій з визначенням меж їх поширення і наслідків, а також про способи та методи захисту від них.

20. Для керівництва аварійно-рятувальними та іншими невідкладними роботами під час виникнення будь-якої надзвичайної ситуації призначається керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Залежно від рівня надзвичайної ситуації керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації призначається виконавчим Тетіївської міської ради у разі виникнення надзвичайної ситуації місцевого рівня - один із заступників міського голови;

На час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у підпорядкування керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації переходять всі аварійно-рятувальні сили, що залучаються до ліквідації таких наслідків.

Залежно від обставин, що склалися у зоні надзвичайної ситуації, керівник робіт з ліквідації надзвичайної ситуації та її наслідків самостійно приймає рішення щодо:

здійснення заходів з евакуації;

зупинення діяльності суб’єктів господарювання (крім об’єктів з безперервним циклом виробництва, припинення діяльності яких може спричинити більш суттєві наслідки, ніж зупинка його роботи у разі виникнення надзвичайної ситуації), розташованих у зоні надзвичайної ситуації, та обмеження доступу населення до такої зони;

залучення в установленому порядку до проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт необхідних транспортних засобів, іншого майна суб’єктів господарювання, розташованих у зоні надзвичайної ситуації, аварійно‑рятувальних служб, а також громадян за їх згодою;

зупинення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, якщо виникла підвищена загроза життю або здоров’ю рятувальників та інших осіб, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;

необхідності прийняття інших рішень для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та забезпечення безпеки постраждалих.

21. Для безпосередньої організації і координації аварійно ‑ рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації керівник робіт з ліквідації надзвичайної ситуації утворює штаб з ліквідації її наслідків, який є його робочим органом керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Рішення про утворення та ліквідацію штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, його склад приймає керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Керівництво роботою штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації здійснює його начальник, який призначається керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, відповідно до характеру надзвичайної ситуації.

Завдання, функції та порядок діяльності штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, види та зразки оперативно-технічної і звітної документації встановлюються у визначеному порядку.

22. Основну частину робіт, пов’язаних з реагуванням на надзвичайну ситуацію або усуненням загрози її виникнення, виконують сили цивільного захисту підприємства, установи чи організації, де виникла така ситуація, з наданням їм необхідної допомоги силами цивільного захисту су бланки, районної ланки, обласної підсистеми, а також відповідних підрозділів функціональних  підсистем.

Залучення сил цивільного захисту до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій здійснюється органами управління, яким підпорядковані такі сили відповідно до планів реагування на надзвичайні ситуації.

У разі потреби до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій за рішенням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучаються додаткові сили цивільного захисту.

Залучення сил цивільного захисту до проведення заходів цивільного захисту в особливий період здійснюється згідно з планами цивільного захисту на особливий період.

23. Фінансування заходів у сфері цивільного захисту здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету, коштів суб’єктів господарювання, інших не заборонених законодавством джерел.

Фінансове забезпечення діяльності сил цивільного захисту здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету, коштів суб’єктів господарювання, інших не заборонених законодавством джерел.

 

24. Матеріальні резерви для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій створюються з метою їх використання у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій:

субланкою - місцевий матеріальний резерв;

суб’єктами господарювання - об’єктові матеріальні резерви.

 

25. Для здійснення непередбачених видатків, що не мають постійного характеру і не могли бути передбачені під час складання проекту бюджету, формується резервний фонд міського бюджету.

Кошти резервного фонду міського бюджету можуть використовуватися, в тому числі, на:

здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального характеру;

здійснення заходів, пов'язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, на основі даних моніторингу, експертизи, досліджень та прогнозів щодо можливого перебігу подій з метою недопущення їх переростання у надзвичайну ситуацію техногенного та природного характеру або пом'якшення її можливих наслідків;

капітальний ремонт або реконструкцію, пов'язаних з ліквідацією надзвичайних ситуацій та проведенням заходів, пов'язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру;

придбання житла у випадку відселення мешканців з аварійних будинків унаслідок надзвичайної ситуації.

 

 

Міський голова                                                          Богдан БАЛАГУРА

 

 

 

  КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ

 

28 березня 2023 року                                                                                № 57

 

Про надання дозволу КП «Тетіївводоканал»

Тетіївської міської ради на застосування

діючого тарифу на централізоване

водопостачання

 

          Розглянувши лист КП «Тетіївводоканал» Тетіївської міської ради

№ 47 від 14.03.2023 року щодо надання дозволу на застосування діючого тарифу на водопостачання для абонентів населених пунктів Тетіївської територіальної громади, керуючись пунктом 2 статті 28, пунктом 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Тетіївської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл КП «Тетіївводоканал» Тетіївської міської ради на застосування діючого тарифу (рішення Тетіївської міської ради № 146 від 17.06.2021 року) на водопостачання для абонентів населених пунктів

     с. Ненадиха, с. Скибинці Тетіївської територіальної громади:

 

- для споживачів І групи – 32 грн за 1м3 води;.

 

- для споживачів ІІ-ІІІ групи – 33 грн за 1м3 води;..

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Василя КИЗИМИШИНА.

 

       Міський голова                                                      Богдан БАЛАГУРА

 

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ

 

28 березня 2023 року                                                                           № 58

 

Про передачу з балансу

КП «КНП «Тетіївський ЦПМСД»

на баланс КНП «Тетіївська центральна

лікарня» автомобіля ЗАЗ «Славута»

 

          Розглянувши лист КП «КНП «Тетіївський ЦПМСД» №215 від 15.03.2023 року щодо передачі автомобіля ЗАЗ модель «Славута», державний реєстраційний номер АІ 13-49 СМ, кузов № VIN Y6D11030750083796, рік випуску 2005 з балансу КНП «Тетіївська центральна лікарня», керуючись статтею 26, 30, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Тетіївської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

  1. Передати безоплатно з балансу КНП « Тетіївська центральна лікарня» на баланс КП «КНП «Тетіївський ЦПМСД» автомобіль ЗАЗ модель «Славута», державний реєстраційний номер АІ 13-49 СМ, кузов № VIN Y6D11030750083796, рік випуску 2005.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Василя  КИЗИМИШИНА.

 

       Міський голова                                                      Богдан БАЛАГУРА

 

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 28 березня 2023 року                                                                             № 61

 

Про створення ради з питань

внутрішньо переміщених осіб

 

           Керуючись частиною восьмою статті 11 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вирішення проблемних питань, пов’язаних із реалізацією державної політики у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО), сприяння інтеграції ВПО на території Тетіївської міської територіальної громади та їх залучення до процесів прийняття рішень,  виконавчий комітет Тетіївської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Створити Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при

     виконавчому комітеті Тетіївської міської ради.

  1. Затвердити положення про раду з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Тетіївської міської ради (додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Дячук Н.А.

 

 

 

       Міський голова                                                             Богдан БАЛАГУРА

 

                                                                          Додаток

до рішення виконавчого комітету                                  

Тетіївської міської ради

                                                                      28.03.03.2023     № 61   

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Тетіївської міської ради

 

І. Загальні положення

1.1. Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Тетіївської міської ради (далі – Рада) є тимчасовим консультативно -дорадчим органом, утвореним для сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) на території Тетіївської міської територіальної громади..

1.2. Рада у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України, постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, міністерств, іншими актами законодавства,  керівними принципами ООН з питань внутрішнього переміщення, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами у сфері захисту прав ВПО та цивільного населення, яке постраждало від збройної агресії Російської Федерації  проти України, та рішенням  виконавчого комітету Тетіївської міської ради про її створення.

1.3. Діяльність Ради ґрунтується на принципах верховенства права, законності, гласності, прозорості, колегіальності, народовладдя, підзвітності і відповідальності перед громадами, інклюзивності та рівності.

1.4. Рада не бере участь у діяльності політичних партій та релігійних об’єднань.

ІІ. Завдання Ради

2.1. Основними завданнями Ради є:

2.1.1. Сприяння виконавчого комітету Тетіївської міської ради в реалізації громадянських та політичних прав внутрішньо переміщених осіб, у тому числі прав на самостійне вирішення питань місцевого значення в межах Конституції і законів України, участь в управлінні справами, включно з процесом розроблення, видання локальних нормативних актів, а також контроль за їх виконанням.

2.1.2. Організаційна, методична, консультативна підтримка суб’єктам господарювання, які у зв’язку зі збройною агресією РФ проти України, в установленому Законом порядку, перемістилися на територію Тетіївської міської територіальної громади та перемістили свої виробничі потужності, працівників та інші активи; надання виконавчим комітетом пропозицій та рекомендацій щодо створення місцевих програм підтримки внутрішньо переміщеного бізнесу.

2.1.3. Сприяння залученню внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали від військової агресії РФ проти України до вирішення місцевих питань, зокрема, шляхом залучення членів Ради до участі у робочих групах, комісіях тощо до розробки та виконання місцевих програм у сфері захисту прав ВПО та розбудови миру, у сфері соціального захисту, зайнятості населення, забезпечення житлових, майнових та політичних прав тощо.

2.1.4. Сприяння реалізації Керівних принципів ООН з питань внутрішнього переміщення, а саме щодо забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб на свободу зборів, участі на рівних засадах у справах громади, а також пошуку довготривалих рішень.

2.1.5. Налагодження та сприяння співпраці Тетіївської міської ради (далі-міська рада), виконавчого комітету Тетіївської міської ради (далі-виконком), інших виконавчих органів міської ради та їх посадових осіб, представників громадських організацій та їх об’єднань, міжнародних та наукових організацій, засобів масової інформації, інших інститутів громадянського суспільства з питань захисту ВПО.

2.1.6. Сприяння залученню вразливих груп з-поміж ВПО та інших осіб, які постраждало внаслідок військової агресії РФ проти України (жінок, національних меншин, осіб з інвалідністю тощо), до процесу ухвалення рішень.

2.1.7. Сприяння в застосуванні принципів конфліктної та ґендерної чутливості в процесі розробки та реалізації політик на регіональному та місцевому рівнях задля розвитку соціальної згуртованості, зменшення напруги та ризиків виникнення конфліктів між приймаючою громадою та внутрішньо переміщеними особами.

2.1.8. Проведення, відповідно до законодавства, громадського моніторингу.

2.1.9. Підготовку пропозицій, висновків, аналітичних матеріалів з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у сфері захисту прав ВПО.

ІІІ. Повноваження Ради

3.1. Рада відповідно до покладених на неї завдань:

3.1.1. Розглядає будь-які питання, що мають важливе суспільне значення і належать до сфери захисту прав ВПО та інших осіб,  які постраждали внаслідок військової агресії РФ проти України.

3.1.2. Бере участь у розробці місцевих програм підтримки внутрішньо переміщеного бізнесу або розробляє їх самостійно та пропонує до  розгляду міській раді.

3.1.3. Не рідше ніж раз на рік готує та подає міській раді орієнтовний план своєї діяльності та власні пропозиції.

3.1.4. Проводить аналіз ефективності реалізації місцевої політики у сфері захисту прав ВПО, у тому числі шляхом проведення громадського моніторингу.

3.1.5. Готує та подає міській раді обов’язкові для їх розгляду пропозиції, висновки, аналітичні матеріали та проєкти актів щодо розв'язання питань у сфері захисту прав ВПО та цивільного населення, яке постраждало внаслідок військової агресії РФ проти України.

3.1.6. В рамках чинного законодавства інформує громадськість про свою діяльність, ухвалені рішення та стан їх виконання.

3.1.7. Не рідше ніж раз на рік готує звіт про свою діяльність.

3.1.8. Співпрацює з благодійними та громадськими організаціями щодо захисту прав внутрішньо переміщених осіб та розбудови миру.

3.1.9. Розглядає проєкти актів та вносить свої пропозиції, що стосуються захисту прав ВПО та цивільного населення, яке постраждало внаслідок військової агресії РФ проти України.

3.1.10. Сприяє залученню фінансування на виконання програм та заходів, що стосуються питань ВПО  та населення, яке постраждало внаслідок військової агресії РФ проти України.

3.1.11. Підтримує та організовує заходи, спрямовані на виконання завдань Ради (семінари, конференції, засідання, круглі столи тощо).

3.2. Рада має право:

3.2.1. Створювати постійні та тимчасові робочі органи (комісії, експертні та робочі групи тощо).

3.2.2. Отримувати в установленому порядку від центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань.

3.2.3. Залучати (за  згодою) до своєї роботи працівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, а також окремих фахівців (науковців, представників інститутів громадянського суспільства, міжнародних організацій тощо),  які мають підтверджену експертизу у сфері захисту прав ВПО та населення, яке постраждало внаслідок військової агресії РФ проти України та/або імплементують проєкти в цьому контексті.

3.2.4. Організовувати і проводити публічні заходи (семінари, конференції, засідання, круглі столи тощо).

3.2.5. Отримувати в установленому порядку від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування інформацію, необхідну для забезпечення діяльності Ради.

3.2.6. Розглядати пропозиції інститутів громадянського суспільства та звернення громадян з питань, що належать до її компетенції.

3.2.7. Отримувати від міської ради, виконкому, інших виконавчих органів  міської ради проєкти актів з питань, що належать до її компетенції та потребують проведення консультацій із громадськістю.

3.3. Члени Ради мають право доступу в установленому порядку до приміщень, в яких розміщена міська рада, виконком, а також право участі в їх засіданнях та засіданнях їхніх органів з розгляду питань, що належать до компетенції Ради.

 

  ІV. Склад та формування Ради

 

4.1. Склад Ради може формуватися шляхом:

а) рейтингового голосування на установчих зборах;

б) затвердження персонального складу Раду рішенням виконавчого комітету Тетіївської міської ради з числа осіб, що відповідають вимогам до члена Ради та виявили бажання брати участь у діяльності Ради;

в) поєднання способів формування Ради, визначених в абзацах а) та б) цього підпункту.

4.2. Рішення про спосіб формування складу Ради приймається виконавчим комітетом Тетіївської міської ради одночасно з прийняттям рішення про утворення Ради.

4.3. Кількісний склад Ради не може становити більше 20 осіб. Рішення про кількість членів Ради приймається виконавчим комітетом одночасно з прийняттям рішення про утворення Ради.

4.4. Якщо кількість кандидатів до складу Ради дорівнює або менше її кількісного складу, визначеного виконавчим комітетом, рейтингове голосування на установчих зборах не проводиться. У такому разі всі кандидати, документи яких відповідають установленим вимогам, вважаються обраними до складу Ради.

4.5. Строк повноважень складу Ради становить два роки з дня затвердження міскою радою її складу.

4.6. Членство в Раді є індивідуальним. Склад Ради формується без дискримінації за будь-якою ознакою, зокрема за ознакою раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії або віросповідання, політичних чи інших переконань, національного, етнічного або соціального походження, правового або соціального статусу, віку, інвалідності, майнового стану, народження, або за будь-яким іншим критерієм.

4.7. Для формування складу Ради виконавчий комітет не пізніше ніж за 10 днів після прийняття рішення про її створення призначає установче засідання, на якому шляхом рейтингового голосування обираються всі або частина її членів.

4.8. У разі затвердження персонального складу Ради рішенням виконавчого комітету про це зазначається в рішенні про створення Ради. В даному рішенні також призначається дата установчого засідання, на якому обираються органи управління Радою.

 

V. Обрання членів Ради, їх повноваження, припинення повноважень Ради та її членів

5.1. До складу Ради можуть входити громадяни України, яким виповнилось 18 років і які проживають на території Тетіївської міської територіальної громади, які є внутрішньо переміщеними особами, що обліковані на території Тетіївської міської територіальної громади, та/або є постраждалими внаслідок військової агресії РФ проти України*, та/або є представниками суб’єктів господарювання, що перемістилися Тетіївської міської територіальної громади внаслідок військової агресії РФ проти України**, та/або є представниками місцевих, регіональних, національних чи міжнародних організацій, які реалізують проєкти у сфері захисту прав ВПО та цивільного населення, яке постраждало внаслідок військової агресії РФ проти України на території Тетіївської міської територіальної громади та/або є посадовими особами/співробітниками міської ради.

* Прим. 1:

Під особами, які постраждали внаслідок військової агресії РФ проти України розуміються цивільні особи, які не приймали безпосередньої участі у будь-яких бойових (військових) діях, але постраждали внаслідок військової агресії РФ України. Такими особами, в розумінні цього положення є:

1) особи, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних в результаті бойових дій і пов’язаних із ними нещасних випадків;

2) особи, які отримали поранення чи інші ушкодження здоров'я у районах проведення бойових дій, але не отримали інвалідність;

3) члени сімей громадян, які загинули або померли внаслідок поранення чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних у районах проведення бойових дій на території України;

4) особи, нерухоме майно яких знищене чи пошкоджене внаслідок військової агресії Російської Федерації та які подали відповідне повідомлення до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації..

** Прим. 2:

Під суб’єктами господарювання, що перемістилися до [назва територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження органу] внаслідок військової агресії РФ проти України розуміються юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які до 24 лютого 2022 здійснювали підприємницьку діяльність за межами [назва територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження органу], однак внаслідок окупації, обстрілів або безпосередньої близькості до зони бойових дій, перемістили виробничі потужності, працівників та інші активи до [назва територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження органу] та сплачують податки до місцевого бюджету.

5.2. До заяви про обрання до складу Ради, яка складається у довільній формі, особа-кандидат долучає  такі документи:

  1. Мотиваційний лист кандидата;
  2. Резюме та автобіографія кандидата;
  3. Згода на обробку персональних даних;
  4. Затверджена керівником або іншою уповноваженою особою інформація за останні 6 місяців про діяльність інституту громадянського суспільства у відповідності до цільового спрямування діяльності Ради, який делегує свого представника до складу ради (для кандидатів від громадських та благодійних організацій);
  5. Відомості з ЄДР про зміну місцезнаходження суб’єкта господарювання до Тетіївської міської територіальної громади після 24.02.2022 року та документальне підтвердження сплати податків до бюджету Тетіївської міської територіальної громади (для представників переміщеного бізнесу в Раді);
  6. Рішення про делегування кандидата до складу Ради (для кандидатів від суб’єктів господарювання або громадських та благодійних організацій).
  7. Інші документи, які підтверджують відповідність кандидата до складу Ради критеріям, зазначеним в п. 5.1 цього положення.

5.3. До складу Ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу Ради.

5.4. Чисельність внутрішньо переміщених осіб у складі Ради становить не менше як 25 відсотків від кількісного складу членів Ради. 

5.5. Чисельність представників органів державної влади та місцевого самоврядування не може перевищувати половини від кількісного складу членів Ради.

5.6. Дострокове припинення діяльності Ради здійснюється відповідним органом, при якому вона утворена, у разі:

  1. коли засідання Ради не проводяться протягом двох кварталів поспіль. 
  2. невиконання Радою без об’єктивних причин більшості заходів, передбачених річним планом її роботи;
  3. ухвалення відповідного рішення на її засіданні;
  4. реорганізації або ліквідації міської ради.

5.7. Рішення про дострокове припинення діяльності Ради оформляється відповідним актом міської ради.

5.8. Раду очолює голова, який обирається з числа членів ради на її першому (установчому) засіданні шляхом окремого рейтингового голосування.

5.9. Голова Ради має заступника, який обирається з числа членів ради шляхом рейтингового голосування на засіданні Ради.

5.10. Повноваження голови Ради припиняються за рішенням Ради у разі подання ним відповідної заяви, припинення його членства у Раді, висловлення йому недовіри Радою, а також у випадках, передбачених положенням про Раду.

5.11. У разі припинення повноважень голови Ради до обрання нового голови його обов’язки виконує заступник голови Ради, якщо інше не передбачено її рішенням.

5.12. Голова Ради:

  1. організовує діяльність  Ради;
  2. організовує підготовку і проведення її засідань, голову під час їх проведення;
  3. підписує документи від імені  Ради;
  4. представляє Раду у відносинах із центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, засобами масової інформації;
  5. може бути  радником міського голови у тому числі на громадських засадах;
  6. вносить пропозиції щодо створення тимчасових органів Ради

 

5.13. Заступник голови Ради:

1) забезпечує виконання закріплених за ним напрямів роботи Ради;

2) здійснює організаційно-методичну підтримку роботи відповідних комітетів (комісій, секцій, робочих груп) Ради;

3) контролює виконання плану роботи Ради в межах повноважень;

4) розглядає, за дорученням голови Ради, питання, що належать до їхньої компетенції;

5) вносить пропозиції щодо створення тимчасових органів Ради;

6) організовує  вивчення та дослідження громадської думки;

7) виконує  інші функції відповідно до покладених на Раду завдань;

8) у разі відсутності голови на засіданні Ради, головує на її засіданні.

 

5.14. Секретар Ради призначається рішенням Голови Ради з-поміж членів Ради.

5.15.  Секретар Ради, відповідно до покладених на нього завдань:

1) відповідно до затвердженого плану роботи забезпечує підготовку порядку денного засідань Ради з урахуванням пропозицій її членів;

2) забезпечує ведення протоколів засідання Ради, у триденний строк подає їх на підпис голови Ради;

3) контролює підготовку питань на засідання Ради відповідно до проекту порядку денного;

4) забезпечує оприлюднення рішень Ради та направлення їх на адресу міської ради;

5) забезпечує контроль за виконанням рішень Ради;

6) опрацьовує внесені в установленому порядку пропозиції з вирішення кадрових питань, зокрема, щодо припинення членства у Раді;

7) за погодженням з головою Ради залучає до виконання окремих робіт і завдань членів Ради та інших осіб;

8) забезпечує інформування про діяльність Ради, створює умови для доступу громадськості до інформації про діяльність Ради, виконання її рішень;

9) забезпечує ведення діловодства у Раді;

10) забезпечує взаємодію та листування Ради з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями;

11) вирішує питання матеріально-технічного та інформаційного забезпечення роботи Ради;

12) виконує інші функції для забезпечення здійснення Радою своїх повноважень

 

5.16. Членство в Раді припиняється на підставі рішення Ради в разі систематичної відсутності члена Ради на її засіданнях без поважних причин (більше ніж двічі поспіль).

5.17. Пропозицію щодо припинення членства в Раді вносить голова Ради.

5.18. Членство в Раді припиняється без прийняття рішення Ради в разі:

1) подання членом Ради відповідної заяви – з дня надходження відповідної заяви;

2) надходження від інституту громадянського суспільства за підписом керівника, якщо інше не передбачено його установчими документами, повідомлення про відкликання свого представника та припинення його членства в Раді – з дня надходження відповідного повідомлення;

3) державної реєстрації рішення про припинення інституту громадянського суспільства, представника якого обрано/призначено до складу Ради, – з дня внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відповідного запису;

4) державної реєстрації припинення юридичної особи або фізичної особи - підприємця, представника яких було обрано/призначено до складу Раду як представника переміщеного бізнесу;

5) набрання законної сили обвинувальним вироком щодо члена Ради, а також у разі визнання його в судовому порядку недієздатним або обмежено дієздатним – з дня набрання законної сили рішенням суду;

6) у разі надання членом Ради завідомо недостовірної інформації про себе, встановлення обставин, що свідчать про недоброчесність члена Ради чи здійснення ним дій, що суперечать меті створення Ради;

7) смерті члена Ради – з дня смерті, засвідченої свідоцтвом про смерть.

 

VІ. Організація роботи Ради

6.1. Основною формою роботи Ради є засідання, що проводяться у разі потреби, але не рідше одного разу на місяць.

6.2.  Засідання можуть проводитись у наступних форматах:

  1. засідання, які потребують фізичної присутності членів Ради та запрошених осіб, із дотриманням протиепідеміологічних заходів;
  2. онлайн засідання в режимі відеоконференції або аудіоконференції (дистанційне засідання);
  3. присутності частини членів Ради фізично, а частини – в  онлайн форматі.

6.3. Позачергові засідання Ради можуть скликатися за ініціативою голови Ради, міського голови або однієї третини загального складу членів Ради.

6.4. Повідомлення про скликання засідання Ради, у тому числі позачергового, доводиться до відома кожного її члена не пізніше як за два робочих дні до його початку, а також оприлюднюється на офіційному веб-сайті міської ради в рубриці «Рада з питань ВПО».

6.5. Головуючим на засіданні Ради є голова Ради або за його відсутності заступник голови Ради, а в разі відсутності заступника голови Ради – член Ради, уповноважений Радою.

6.6. Засідання Ради є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як половина членів її загального складу. За неможливості проведення засідання Ради з причини відсутності кворуму, її засідання переноситься на триденний термін, про що повідомляються усі члени Ради. В такому випадку засідання Ради є правомірним при відсутності кворуму.

6.7. Засідання Ради  проводяться відкрито.

6.8. За запрошенням Ради в її засіданнях можуть брати участь представники центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськості.

6.9. Пропозиції щодо розгляду питань на засіданні Ради вносять голова Ради, заступник голови Ради та члени Ради.

6.10. Підготовку порядку денного засідання Ради з урахуванням пропозицій її членів та матеріалів для розгляду на засіданні забезпечує секретар Ради.

6.11. Рішення Ради ухвалюються відкритим голосуванням простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів рішення вважається таким, що не ухвалене.

6.12. Рішення, ухвалене на засіданні Ради, у п’ятиденний строк оформляється протоколом, який підписується головуючим на засіданні та секретарем Ради.

6.13. Член Ради, який не підтримує рішення, може викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання.

6.14. Рішення Ради мають рекомендаційний характер і є обов’язковими для розгляду міською радою.

6.15. Акт міської ради, що прийнятий за результатами розгляду пропозицій Ради, не пізніше ніж у десятиденний строк після ухвалення в обов’язковому порядку доводиться до відома членів Ради та громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради та на офіційному веб-сайті Ради (рубриці міської ради «Рада з питань ВПО», сторінці в соціальній мережі), та/або в інший прийнятний спосіб.

6.16. Інформація про ухвалене рішення повинна містити інформацію про врахування пропозицій Ради або причини їх відхилення.

6.17. На засіданні Ради, яке проводиться за участю представників міської ради в I кварталі кожного року, обговорюється звіт про виконання плану її роботи за минулий рік, який схвалюється разом із підготовленим планом на поточний рік.

6.18. Річний план роботи Ради та звіт про його виконання оприлюднюються на офіційному веб-сайті міської ради та на офіційному веб-сайті Ради (рубриці міської ради «Рада з питань ВПО», сторінці в соціальній мережі), та/або в інший прийнятний спосіб.

6.19. Установчі документи, склад Ради, протоколи засідань, ухвалені рішення та інформація про хід їх виконання, а також інші відомості про діяльність Ради в оприлюднюються  на офіційному веб-сайті міської ради та на офіційному веб-сайті Ради (рубриці міської ради «Рада з питань ВПО», сторінці в соціальній мережі), та/або в інший прийнятний спосіб.

6.20. Міська рада здійснює організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Ради, створює належні умови для її роботи, у тому числі забезпечує Раду приміщенням, засобами зв’язку (телефон, факс, електронна адреса) необхідними для проведення засідань та організації роботи Ради.

6.21. Рада має бланк зі своїм найменуванням.

6.22. Документи та рішення Ради є чинними за умови підписання їх  головою Ради, або особою, яка виконує її повноваження, та секретарем Ради.

 

 

     Секретар засідання                                               Наталія ІВАНЮТА

 

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

28 березня 2023 року                                                                                 № 62

Про створення робочої групи з

визначення потреб населення

Тетіївської міської територіальної 

громади у соціальних послугах

 

           Заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення Франчук Л.А., з метою реалізації положень щодо забезпечення надання соціальних послуг об’єднаними територіальними громадами відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні « від 21.05.1997 року 3 280/97-вр, зі змінами, що вносяться Законом України «Про соціальні послуги» №  2671- VІІІ від 17.01.2019,  а також положень Порядку визначення потреб населення адмістративно-територіальної одиниці у соціальних послугах затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України № 28 від 20.01.2014, Методичних рекомендацій  визначення потреб населення адмістративно-територіальної одиниці у соціальних послугах затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України № 648 від 15.10.2012, Методичних рекомендацій  щодо впровадження інтегрованої системи соціального захисту, затверджених Наказом Міністерства соціальної політики  України № 282 від 25.02.2019, задля організації та проведення роботи з визначення потреб населення Тетіївської міської територіальної громади у соціальних послугах із подальшою розробкою соціального паспорта громади, виконавчий комітет  Тетіївської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Створити робочу групу, з визначення потреб населення Тетіївської

міської територіальної  громади у соціальних послугах та затвердити її склад згідно додатку 1.

 

  1. Затвердити Положення про робочу групу з визначення потреб населення у соціальних послугах  згідно додатку 2.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Надію ДЯЧУК. 

 

 

    Міський голова                                                      Богдан  БАЛАГУРА

 

 

                                                                          Додаток 1

до рішення виконавчого комітету                                  

Тетіївської міської ради

                                                                           28.03.03.2023     № 62   

 

 

Склад

робочої групи з визначення потреб населення Тетіївської міської територіальної громади у соціальних послугах.

 

Голова робочої групи:

ДЯЧУК Надія Анатоліївна –   заступник міського голови з гуманітарних  

                                                  Питань

 

Заступник голови робочої групи:

ФРАНЧУК Лариса Андріївна -  начальник управління  соціального                               

                                                      захисту населення

Секретар робочої групи:

 

ПЕРЕВАЛОВА Тетяна Василівна - головний спеціаліст відділу 

                                                         соціальних послуг та допомог

Члени робочої групи:

 

ПОГОРІЛА Ірина Володимирівна -   начальник відділу соціальних                      

                                                              послуг та допомог

 

СУХАЦЬКА Наталія Борисівна -    головний спеціаліст відділу 

                                                          соціальних послуг та допомог

 

ПОБІРАЙКО Галина Броніславівна -     директор КУ «Тетіївський Центр

                            соціальних служб» Тетіївської міської ради

 

ПАНЧЕНКО Лариса Володимирівна -  начальник служби у справах  

              дітей та сім'ї виконавчого  комітетуТетіївської міської ради

 

КОРЧАК  Галина Василівна -         директор КУ "Територіальний

                   центр" Тетіївської міської ради

 

ГОРКОВЛЮК Сергій Михайлович -    в.о. заступника головного лікаря

                      Тетіївської ЦПМСД Тетіївської  міської ради (за згодою)

 

ПРИСЯЖНЮК Юлія Миколаївна -    директор КУ «Інклюзивно-

                         ресурсний центр» Тетіївської  міської ради (за згодою)

 

ПАЗЮК Марія Миколаївна -   голова Тетіївської районної

                       організації Товариства Червоного  Хреста України (за згодою)

 

СКРИПНИК Володимир Степанович -   староста Кашперівського

                            старостинського округу (за  згодою)

 

РОЇК Олег Іванович -     староста П'ятигірського   старостинського округу

                                        (за згодою)

 

СЛІПЕНЧУК Людмила Володимирівна -  староста П'ятигірського

                    старостинського округу (за згодою)

 

                                                                          Додаток 2

до рішення виконавчого комітету                                  

Тетіївської міської ради

                                                                           28.03.03.2023     № 62   

 

ПОЛОЖЕННЯ

про Робочу групу з питань визначення потреб населення Тетіївської міської  територіальної громади у соціальних послугах.

 

         1. Робоча група з питань визначення потреб населення у соціальних   послугах (далі - Робоча група) та розробці соціального паспорта є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, який утворюється при Тетіївській міській  раді, і основними завданнями якого є планування, узгодження та реалізація заходів, пов’язаних із визначенням потреб населення Тетіївської міської територіальної громади у соціальних послугах.

         2. Робоча група у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України,іншими актами законодавства України та цим Положенням.

3. Робоча група утворюється за рішенням виконавчого комітету Тетіївської міської ради.

4. Робочу групу очолює заступник міського голови з гуманітарних питань.

            5. Персональний склад робочої групи затверджується рішенням виконавчого комітету Тетіївської міської ради.

         6. Основними завданнями Робочої групи є:

         6.1. підготовка пропозицій та подання на затвердження виконавчому комітету плану заходів для визначення потреб населення громади у соціальних послугах, і визначення відповідальних осіб за збір, обробку, узагальнення та аналіз даних, зібраних для визначення потреб населення громади у соціальних послугах;

6.2. забезпечення аналізу соціально-демографічної ситуації, даних про осіб /сімей, які належать до вразливих груп населення або перебувають під впливом чинників, що можуть зумовити потрапляння у складні життєві обставини (далі - вразливі групи населення), які проживають на  території Тетіївської міської територіальної громади, та визначення вразливих груп населення для визначення їхніх потреб;

6.3. проведення аналізу стану розвитку системи забезпечення населення соціальними послугами та фінансової спроможності територіальної громади у забезпеченні населення соціальними послугами;

6.4. визначення пріоритетних соціальних послуг для жителів територіальної громади та заходи щодо розвитку та забезпечення їх надання на короткостроковий і середньостроковий періоди;

6.5. погодження звіту за результатами визначення потреб населення громади у соціальних послугах;

6.6. розробка пропозицій до прогнозних та програмних документів економічного і соціального розвитку територіальної громади (стратегії розвитку територіальної громади, місцевих цільових програм, плану (програми) соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади) щодо розвитку та забезпечення надання соціальних послуг.

            7. Визначення потреб населення Тетіївської міської територіальної громади у соціальних послугах здійснюється на короткостроковий (щорічно) та середньостроковий (один раз на три роки) періоди.

8. Для організації та забезпечення визначення потреб населення громади у соціальних послугах Робоча група:

         8.1. Залучає до своєї роботи представників управління соціального захисту населення, відділ освіти, відділ культури, молоді та спорту, службу у справах дітей та сім'ї, надавачів та/або отримувачів соціальних послуг та їх об’єднань, інклюзивно-ресурсного центру, громадських об’єднань, благодійних, релігійних організацій, жінок і чоловіків із числа вразливих груп населення що проживають в Тетіївській міській територіальній громаді, депутатів місцевої ради, старост, фахівців із соціальної роботи та інших фахівців соціальної сфери тощо.

         8.2. Одержує в установленому законодавством порядку від структурних підрозділів виконавчого комітету Тетіївської міської ради, органів державної влади, підприємств і організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців тощо статистичних соціально-демографічних та адміністративних даних, аналітичних матеріалів, необхідні для провадження діяльності Робочої групи.

         9. Робоча група відповідно до покладених на неї завдань:

9.1. готує пропозиції та подає на затвердження голові або заступнику голови план заходів щодо організації та забезпечення визначення потреб населення територіальної громади у соціальних послугах із зазначенням відповідальних осіб, строків проведення заходів;

9.2. забезпечує проведення аналізу соціально-демографічної ситуації у Тетіївській міській територіальній громаді, даних про осіб / сім’ї, які належать до вразливих груп населення, перебувають у складних життєвих обставинах,та визначає вразливі групи населення, представників органу місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг / послуг в соціальній сфері для опитувань та поглибленого соціологічного дослідження для визначення потреб на середньостроковий період;

9.3. забезпечує проведення аналізу стану розвитку системи надання соціальних послуг та фінансової спроможності територіальної громади у забезпеченні населення соціальними послугами;

9.4. визначає пріоритетні соціальні послуги для жителів територіальної громади та заходи щодо розвитку та забезпечення їх надання;

9.5. погоджує звіт за результатами визначення потреб населення громади у соціальних послугах;

9.6. розробляє пропозиції до прогнозних та програмних документів економічного і соціального розвитку територіальної громади (стратегії розвитку територіальної громади, місцевої цільової програми, плану (програми) соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади) щодо забезпечення потреб населення територіальної громади у соціальних послугах.

10. Управління соціального захисту населення (далі - Управління) відповідно до вимог законодавства забезпечує збір, узагальнення та аналіз соціально-демографічних, статистичних та адміністративних даних і результатів опитувань, забезпечує підготовку проекту звіту за результатами визначення потреб, за встановленою Мінсоцполітики формою, який виноситься для обговорення на засіданні Робочої групи.

10.1. Збір та узагальнення даних для визначення потреб населення громади у соціальних послугах проводяться із залученням соціальних менеджерів, фахівців із соціальної роботи, представників об’єднань працівників системи надання соціальних послуг, об’єднань надавачів та отримувачів соціальних послуг, закладів освіти, охорони здоров’я, інклюзивно-ресурсного центру, громадських об’єднань, благодійних організацій, наукових установ та інших суб’єктів господарювання, які провадять незалежну професійну діяльність із соціальної роботи, соціології, соціальних послуг, та / або окремих фахівців.

10.2. Під час розгляду проекту звіту члени робочої групи визначають пріоритетні соціальні послуги щодо організації та розвитку соціальних послуг середньостроковий період, формують пропозиції щодо необхідності розроблення або внесенні змін допрогнозних і програмних документів соціального розвитку територіальної громади, зокрема, стратегії розвитку Тетіївської міської територіальної громади, місцевих цільових програм з питань організації надання та розвитку соціальних послуг, плану (програми) соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади.

10.3. Після розгляду проекту звіту на засіданні робочої групи місцевий орган соціального захисту населення за потреби доопрацьовує звіт до 15 травня забезпечує його оприлюднення на сайті Тетіївської міської ради для подальшого громадського обговорення. Після громадського обговорення звіт затверджується виконавчим комітетом Тетіївської міської ради.

10.4. Робоча група розглядає та погоджує внесені Управлінням пропозиції щодо коригування прогнозних та програмних документів соціального розвитку територіальної громади розроблені за результатами визначення потреб населення у соціальних послугах (на короткостроковий період).

10.5. Робоча група розробляє «Соціальний паспорт Тетіївської міської територіальної громади» на основі звіту за результатами визначення потреб.

         11. Засідання Робочої групи веде голова Робочої групи.

         12. Засідання Робочої групи провадяться за потребою, але не рідше двох разів на місяць до завершення визначення потреб на відповідний період.

12.1. Засідання є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як половина членів Робочої групи.

         12.2. Рішення  приймається більшістю голосів від загального складу Робочої групи.

         13. Організаційне забезпечення роботи Робочої групи покладається на Управління соціального захисту населення Тетіївської міської ради.

         14. Рішення Робочої групи оформлюється протоколом, який підписує голова та секретар Робочої групи, що зберігається у відповідального працівника Управління соціального захисту населення Тетіївської міської ради.

 

            Секретар засідання                                            Наталія  ІВАНЮТА

 

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

28 березня  2023 року                                                                              № 66

 

Про  внесення змін до рішення

виконавчого комітету Тетіївської

міської ради № 69 від 25.03.2021 

«Про утворення міждисциплінарної

команди для організації соціального

захисту дітей, які перебувають у

складних життєвих обставинах»

 

Керуючись  Законом  України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах», виконавчий комітет Тетіївської міської ради

 

                                                      В И Р І Ш И В:

1.Внести зміни  у додаток до рішення виконавчого комітету Тетіївської міської ради № 69 від 25.03.2021 «Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах», а саме:

  1. Вивести із складу міждисциплінарної команди Шевчук Ольгу Олександрівну – начальника Тетіївського відділу реєстрації актів цивільного стану у ВДРАЦС у Білоцерківському район  ЦМУМЮ      (м. Київ);
  2. Ввести до складу міждисциплінарної команди  Яцковську Юлію Петрівну – в.о. начальника Тетіївського відділу реєстрації актів цивільного стану у ВДРАЦС у Білоцерківському район  ЦМУМЮ      (м. Київ);
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Надію Дячук.

 

 

  Міський голова                                                              Богдан  БАЛАГУРА

                                                               

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

28 лютого 2023 року                                                                               № 68

 

Про  внесення змін до рішення

виконавчого комітету Тетіївської

міської ради № 113 від 26.05.2022 

«Про затвердження нового складу комісії

з питань захисту прав дитини при

виконавчому комітеті Тетіївської

міської ради»

 

     Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні». «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. № 866 «Про діяльність органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», в зв'язку з вибуттям окремих членів комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тетіївської міської ради, з метою ефективного правового та соціального захисту дітей, виконавчий комітет Тетіївської міської ради 

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни  у додаток до рішення виконавчого комітету Тетіївської міської ради № 113 від 26.05.2022 «Про затвердження нового складу комісії із питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тетіївської міської ради», а саме:

  1. Вивести із складу комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тетіївської міської ради Шевчук Ольгу Олександрівну – начальника Тетіївського районного відділу реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції (м. Київ)
  2. Ввести до складу комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тетіївської міської ради  Яцковську Юлію Петрівну, в.о. начальника Тетіївського районного відділу реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції (м. Київ)
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Надію Дячук.

 

          Міський голова                                            Богдан  БАЛАГУРА

                                         

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

28 березня 2023 року                                                                            77

 

Про внесення змін у Порядок функціонування

та утримання кладовищ  міста Тетієва та

населених пунктів Тетіївської міської ради

 

    На  підставі частини 6 статті 8, статті 23 Закону України «Про поховання та похоронну справу» керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статей 26, 28, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Тетіївської міської ради

В И Р І Ш И В:

 

1. Внести зміни в рішення виконавчого комітету Тетіївської міської ради від 22.04.2021 року № 95 «Про винесення на громадське обговорення

Порядку функціонування та утримання  кладовищ  Тетіївської  територіальної громади»  та викласти дане Положення в новій редакції (додається).

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови В.Й.Кизимишина.

 

Міський голова                                                                                      Богдан БАЛАГУРА

 

 

                                                                                   Додаток

                                                                     до рішення виконавчого комітету    

                                                                     Тетіївської міської ради

                                                                     28.03.2023    № 77

 

ПОРЯДОК

функціонування та утримання кладовищ

м. Тетієва та населених пунктів

Тетіївської міської ради

 

Порядок розроблено з метою реалізації положень Закону України «Про поховання та похоронну справу» та відповідно до Порядку утримання кладовищ та інших місць поховань, затвердженого наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003 № 193 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.09.2004 за № 1113/9712.

 

  1. Вимоги до розміщення та облаштування кладовищ

1.1. Для  розміщення кладовищ,  здійснення поховань, надання ритуальних та похоронних послуг, комунальним підприємствам «Благоустрій» та «Дібрівка-Обрій» надаються в м. Тетієві та старостинських округах земельні ділянки у постійне користування відповідно до вимог земельного законодавства та гігієнічних вимог щодо облаштування і утримання кладовищ у населених пунктах України (ДсанПІН 2.2.2.028.99).

1.2. Місця поховань повинні мати сплановану і впорядковану територію, упорядковані під'їзні шляхи, бути забезпеченими транспортним зв'язком з населеним пунктом.

1.3. Функціонування кладовищ м. Тетієва забезпечує комунальне підприємство «Благоустрій»,  в старостинських округах Тетіївської громади -  КП «Дібрівка-Обрій».

1.4. Територія кладовищ повинна бути обов'язково огороджена, поділена на ділянки-сектори, що відокремлюються поміж собою дорогами шириною 3,5 м з розрахунку одностороннього руху. Місця для роз'їзду автотранспорту повинні розташовуватися на перехресті доріг і мати радіус повороту. Проїжджа частина центральної дороги повинна бути шириною від 6,5 м до 9 м.

1.5. Сектори поділяються на ряди та місця, відстань між рядами повинна бути один метр, між ділянками поховань в ряду - 0,5м.

1.6. Сектори можуть мати розміри 30x30, 30x40, 40x40, 40x50 метрів з розташуванням від 200 до 500 могил для забезпечення перенесення труни на руках від катафалка до місця поховання.

1.7. Згідно зі схемою планування кладовища визначається нумерація секторів, яка наноситься на показник у кутку сектора поблизу дороги.

1.8. На території кладовищ може бути розміщено:

господарський двір, на якому розташовують допоміжні будівлі, ритуальні майданчики тощо;

водопостачання    для    поливання    зелених    насаджень, колодязі,  вода в яких передбачена для технічних потреб відвідувачів та персоналу, а в разі їх відсутності використовують ємності для води;

освітлення (біля входу, на головних алеях, доріжках, що поділяють кладовища на окремі сектори);

спеціальні місця для розміщення контейнерів зі сміттям, тощо;

громадські туалети з водонепроникним вигрібом, до якого забезпечено вільний під'їзд асенізаційного транспорту.

1.9. На території місць поховань не можуть бути розміщені об'єкти іншої форми власності, крім комунальної. Винятки становлять намогильні споруди, склепи та колумбарні ніші, які є власністю осіб, що придбали їх за власні кошти.

 

  1. Вимоги щодо експлуатації кладовищ, реєстрації поховань та перепоховань, обліку намогильних споруд на місці поховань

 

 2.1. На вході до кладовища на спеціальному щиті вивішуються для населення основні положення Закону України «Про поховання та похоронну справу», інші нормативно-правові акти та режим роботи кладовища. Установлюється щит із зображенням схематичного плану кладовища, зазначенням секторів з номерами, місць почесного поховання, напрямку головної алеї та основних доріг, розташування будівельних споруд, допоміжних будівель, громадського туалету тощо.

2.2. Поховання померлих чи їх праху після кремації здійснюється лише на підставі свідоцтва про смерть та оформленого в установленому порядку договору-замовлення на організацію та проведення поховання (далі договір-замовлення). 

2.3. Доставка труни з тілом померлого на кладовищах здійснюється спеціальним автотранспортом з дотриманням вимог санітарно-епідеміологічного законодавства.

2.4. Оформлення договору-замовлення та здійснення поховання проводиться відповідно до необхідного мінімального переліку вимог щодо порядку організації поховання і ритуального обслуговування населення, затвердженого наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003 № 193 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.09.2004 за № 1112/9711.

2.5. За зверненням Виконавця волевиявлення чи особи, яка взяла на себе зобов'язання поховати померлого, на території кладовища безоплатно виділяється місце для поховання померлого.

2.6. На бажання Виконавця волевиявлення чи особи, яка взяла на себе зобов'язання   поховати   померлого, для поховання   двох  чи   більше померлих безоплатно виділяється місце для родинного поховання.

2.7. Виконання волевиявлення померлого на поховання його тіла (останків) або праху на вказаному місці поховання, поряд з раніше померлими гарантується за наявності на вказаному місці поховання вільної ділянки землі   або   могили раніше   померлого   близького   родича.   У   інших випадках    можливість    виконання    волевиявлення    померлого    про поховання його тіла на вказаному ним місці поховання визначається з урахуванням заслуг померлого перед суспільством, державою.

 2.8. Кожне поховання померлого здійснюється в окремій могилі.

2.9. Довжина могили для дорослого повинна бути не менш двох метрів, ширина – 1 м, глибина не менш 1,5 м від поверхні землі до кришки труни, з урахуванням місцевих ґрунтових кліматичних умов.

У разі поховання померлих дітей розміри могили можуть бути відповідно зменшені.

2.10. Відстань від дна могили до рівня стояння ґрунтових вод повинна бути не менш 0,5 м, висота намогильного горбка – 0,5 м.

У разі поховання тіла померлого в сидячому положенні, товщина ґрунту над тілом померлого від поверхні землі має бути не меншою за 1 метр.

2.11. Поховання урн з прахом здійснюється в спеціально побудованих
колумбаріях чи пристосованих для цього огороджувальних стінах
кладовищ, конструкція яких повинна передбачати не більш трьох
рядів ніш по вертикалі та забезпечувати вільний доступ до них.

2.12. Для поховання урни з прахом у землю виділяється місце розміром 0,8 м х 0,8 м, де можливе розташування декількох урн, виходячи з розрахунку встановлення їх по вертикалі. Глибина поховання не нормується.

2.13. На території кладовищ допускається улаштування, в межах місця поховання, відведеного у встановленому порядку, сімейних склепів. Виділення ділянок під будівництво, архітектурно-планувальні рішення та умови поховання в кожному конкретному випадку узгоджується із закладами санепідемслужби. Поховання померлих у сімейних склепах повинно здійснюватись у металевих, герметично запаяних трунах.

 

2.14. Під кожну могилу надається ділянка таких розмірів:

 

Назва поховання

Розмір земельної ділянки

Розмір могили

Площа, кв. м

Довжина, м

Ширина, м

Довжина, м

Ширина, м

Родинне

6,6

2,2

3,0

2,0

1,0

Подвійне

4,8

2,2

2,2

2,0

1,0

Одинарне

3,3

2,2

1,5

2,2

1,0

Урна з прахом

0,64

0,8

0,8

0,8

0,8

 

Примітка: у разі поховання померлого в нестандартній труні виконується могила залежно від довжини труни.

2.15. Рішенням виконавчого комітету Тетіївської міської ради у місцях поховань відведені сектори для почесних поховань, поховання померлих (загиблих) військовослужбовців (сектори військових поховань).

2.16. Рішення про почесне поховання приймається в кожному конкретному випадку окремо.

2.17. Для поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян від поховання яких відмовилися рідні, невпізнаних трупів надається земельна ділянка під одинарне поховання.

  2.18. Кожне поховання та перепоховання реєструється в спеціальній Книзі реєстрації поховань та перепоховань померлих громадян (далі - Книга реєстрації), форма якої затверджена Наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003 № 193.

 2.19. Запис до Книги реєстрації здійснюється за роками, у цілому по кладовищу чи, де це необхідно, окремо за кожним сектором. Усі графи Книги реєстрації обов'язково заповнюються чорним або фіолетовим чорнилом. Виправлення написаного в Книзі реєстрації не допускається. Книга реєстрації має бути прошнурованою, пронумерованою та скріпленою печаткою. Книга реєстрації зберігається на кладовищі постійно, в разі ліквідації кладовища, передається на зберігання до міського архіву.

2.20. Після здійснення поховання Виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого, як користувачу місця поховання видається відповідне свідоцтво про поховання, яке дає право на встановлення намогильної споруди в межах могили, вирішення питання про проведення під поховання, облаштування місця поховання, здійснення інших дій, які не суперечать чинному законодавству.

2.21. Перепоховання останків померлих допускається у виняткових випадках при наявності обґрунтованої причини. Для прийняття рішення щодо здійснення перепоховання останків померлого користувач місця поховання подає  такі документи:

заяву користувача з обґрунтованими причинами перепоховання;

висновок місцевого закладу санепідемслужби про можливість ексгумації;

лікарське свідоцтво про смерть;

дозвіл виконавчого комітету Тетіївської міської ради  на  поховання  останків  на іншому кладовищі.

За результатами розгляду поданих документів  виноситься рішення про перепоховання останків померлого на інше місце поховання чи, у разі відсутності підстав, надається користувачу обґрунтована письмова відмова.

 2.22. Ексгумація здійснюється, як правило, у зимовий період, через рік після поховання в піщаних ґрунтах і через три роки – при похованні у зволожених ґрунтах важкого механічного складу та глиняних ґрунтах.

 Ексгумація проводиться в присутності медичного працівника, участь якого при проведенні перепоховання забезпечує користувач.

Винятком з правил є перепоховання урни з прахом, а також ексгумація трупа, яка здійснюється згідно із статтею 192 Кримінально-процесуального кодексу України.

2.23. Після ексгумації могила повинна бути засипана, поверхня ґрунту розрівняна та засіяна травою.

2.24. Про виймання останків із могили робиться запис у Книзі реєстрації, а при похованні в іншому місці робиться новий запис до Книги реєстрації.

2.25. На могилах (місцях родинного поховання), у межах наданої земельної ділянки, можуть установлюватися намогильні споруди та елементи благоустрою могили.

2.26. Для установлення намогильної споруди користувач місця поховання в м. Тетієві звертається до КП «Благоустрій», а в старостинських округах  - старост, про установлення намогильної споруди та пред’являє такі документи:

оригінал свідоцтва про смерть похованого;

свідоцтво про поховання або в разі його відсутності письмову згоду користувача місця поховання (користувача місця родинного поховання) на встановлення намогильної споруди;

документи, що підтверджують придбання намогильної споруди;

реквізити виконавця намогильної споруди.

2.27. Одразу після звернення про установлення намогильної споруди забезпечується безперешкодний доступ на територію кладовища транспортного засобу, на якому перевозиться намогильна споруда, визначена у документі.

2.28. Після виконання робіт з облаштування могили користувач зобов'язаний забезпечити прибирання території біля могили та винесення сміття до спеціально відведених місць на кладовищі.

2.29. Установлені намогильні споруди в м. Тетієві реєструються КП «Благоустрій», а в старостинських округах - старостами в Книзі обліку намогильних споруд (далі - Книга обліку).

Форма Книги обліку затверджена Наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003 № 193.

Термін зберігання Книги обліку намогильних споруд постійний. Заповнюється Книга обліку в одному примірнику.

2.30. Усі намогильні споруди, що встановлюються на могилі, повинні відповідати стандартам та технологіям.

 

3. Утримання місць поховань

3.1. Утримання кладовищ, військових братських та одиночних могил, земельних ділянок для почесних поховань, братських могил, а також могил померлих одиноких громадян, померлих осіб без певного місця проживання, померлих, від поховання яких відмовилися рідні, місць поховань знайдених невпізнаних трупів забезпечується підприємствами, визначеними виконавчим комітетом Тетіївської міської ради, за рахунок коштів міського бюджету.

3.2. Утримання місць поховань, що перебувають на державному обліку як об'єкти культурної спадщини, забезпечується спеціалізованим підприємством визначеним виконавчим комітетом Тетіївської міської ради, із залученням органів охорони культурної спадщини відповідно до їх повноважень.

3.3. Утримання в належному естетичному та санітарному стані могил, місць родинного поховання, намогильних споруд і склепів здійснюється відповідно їх користувачами (власниками) за рахунок власних коштів.

3.4. КП «Благоустрій» та КП  «Дібрівка-Обрій»  забезпечують:

на підставі договору-замовлення безперешкодний проїзд на територію кладовища транспорту, який організовує та здійснює поховання померлого;

прибирання алей, проїздів, доріжок та вивезення сміття;

видалення зелених насаджень (дерев та кущів із густою кроною) на території кладовищ;

справність водопроводу, дотримання чистоти та порядку в місцях загального користування;

проведення поточного та капітального ремонтів зовнішньої огорожі, будівель і споруд, замощення алей, доріг, доріжок та інших елементів благоустрою;

покіс трави;

охорону території кладовища, за рахунок коштів місцевого бюджету здійснює спецслужба, яка має дозвіл на охорону об'єктів.

3.5. На території кладовища забороняється:

порушувати тишу і порядок;

кататися на санках, ковзанах і лижах;

садити дерева та кущі із густою кроною;

проводити обрізування дерев без погодження з адміністрацією кладовища;

вигулювати та випасати тварин;

накопичувати сміття у невстановленому місці для його збирання;

встановлювати столи на виділених місцях для поховання та за їх межами;

встановлювати лави за межами виділених місць для поховань.

3.6. Озеленення проводиться комунальними підприємствами навколо території кладовищ, всередині секторів поховання, в місцях, які не пов'язані з наступним порушенням ґрунтів, створюються зелені групи.

3.7. У разі осквернення могил, місць родинного поховання, навмисного руйнування чи викрадення намогильних споруд та склепів, орган місцевого самоврядування або визначені комунальні підприємства повідомляють правоохоронні органи.

3.8. У разі природного руйнування намогильних споруд, їх відновлення здійснюється за рахунок користувача.

 

 Міський голова                                                                                         Богдан БАЛАГУРА

 

                                                                                          Додаток

                                                                        до рішення виконавчого комітету

                                                                        Тетіївської міської ради 

                                                                        28.03.2023   № 77

 

                                                                      

                     НЕОБХІДНИЙ МІНІМАЛЬНИЙ ПЕРЕЛІК  ОКРЕМИХ ВИДІВ РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ      

 

Оформлення договору – замовлення на організацію та проведення поховання.

Оформлення свідоцтва про поховання.

Копання могили (викопування могили ручним або механічним способом, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування намогильного насипу) в літній та зимовий періоди.

Монтаж та демонтаж надмогильної споруди при організації підпоховання в існуючу могилу.

Надання автотранспорту для перевезення померлих до кладовища.

Надання дозволу на поховання громадян з іншої місцевості.

 

 

 

Міський голова                                                                   Богдан БАЛАГУРА

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

28 березня 2023 року                                                                                № 78

 

Про передачу дров’яної деревини

для опалення адміністративних

приміщень Тетіївської міської ради

 

          Розглянувши лист КП «Дібрівка-Обрій» №46 від 08.03.2023 року щодо надання дозволу на безкоштовну передачу дров’яної деревини для забезпечення фельдшерсько-акушерських пунктів Денихівського старостинського округу в період опалювального сезону 2022-2023, керуючись статтею 28, 29, 30, 40 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Тетіївської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

  1. Надати дозвіл КП «Дібрівка-Обрій» Тетіївської міської ради на безкоштовну передачу дров’яної деревини для забезпечення фельдшерсько-акушерських пунктів Денихівського старостинського округу в період опалювального сезону 2022-2023 років в кількості 4,8 м3 на суму 2880,00 (дві тисячі вісімсот вісімдесят) гривень, а саме:

ФАП с. Клюки

- дров’яна деревина НВ ІІІ група 3м3 на суму 1800 грн.

ФАП с. Хмелівка

- дров’яна деревина НВ ІІІ група 1.8м3 на суму 1080грн.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови В. Кизимишина.

 

         Міський голова                                                      Богдан БАЛАГУРА

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ

 

28 березня 2023 року                                                                             № 79

 

Про передачу дров’яної деревини

для опалення адміністративних

приміщень Тетіївської міської ради

 

          Розглянувши лист КП «Дібрівка-Обрій» №45 від 08.03.2023 року щодо надання дозволу на безкоштовну передачу дров’яної деревини для забезпечення КУ «Територіальний центр» Тетіївської міської ради в період опалювального сезону 2022-2023, керуючись статтею 28, 29, 30, 40 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Тетіївської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

  1. Надати дозвіл КП «Дібрівка-Обрій» Тетіївської міської ради на безкоштовну передачу дров’яної деревини для забезпечення КУ «Територіальний центр» Тетіївської міської ради в період опалювального сезону 2022-2023 років в кількості 3,6 м3 на суму 2610,00 (дві тисячі шістсот десять) гривень, а саме:

- дров’яна деревина НВ І група 1.8м3 на суму 1530грн.

- дров’яна деревина НВ ІІІ група 1.8м3 на суму 1080грн.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови В. Кизимишина.

 

     Міський голова                                                      Богдан БАЛАГУРА

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

ТЕТІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ рада

виконавчий комітет

 

Рішення

28 березня 2023 року                                                                                 №  80

 

Про надання дозволу КП «Тетіївтепломережа»

Тетіївської міської ради на укладання додаткової

угоди до договору на постачання природного газу

на квітень 2023 року


 

Розглянувши лист КП «Тетіївтепломережа» Тетіївської міської ради № 26 від 27.03.2023 року щодо надання дозволу КП «Тетіївтепломережа» Тетіївської міської ради на укладання додаткової угоди до договору на постачання природного газу на квітень 2023 року між КП «Тетіївтепломережа» Тетіївської міської ради та ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»», керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Тетіївської міської ради

                                                 В И Р І Ш И В :

 

  1. Надати дозвіл КП «Тетіївтепломережа» Тетіївської міської ради на укладання додаткової угоди до договору на постачання природного газу на квітень 2023 року між КП «Тетіївтепломережа» Тетіївської міської ради та ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Василя Кизимишина.

 

        Міський голова                                                         Богдан БАЛАГУРА

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь