ЗАСІДАННЯ НОМІНАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ
Дата: 11.10.2018 16:33
Кількість переглядів: 33
11 жовтня відбулось засідання номінаційного комітету громадського бюджету участі на 2019 рік.
В ході засідання заслухали інформацію секретаря номінаційного комітету Віталія Карповича щодо зареєстрованих проектів, які реалізовуватимуться за рахунок коштів громадського бюджету та визначення проектів, які допускаються до голосування. Також обговорили проекти щодо відповідності їх положенню про громадський бюджет Тетіївської ОТГ.
Мінімальний прохідний поріг для проектів, які допущені до голосування - 15 голосів. Початок голосування призначили на 5 листопада і триватиме воно до 14 листопада.