ЗАСІДАННЯ міської територіальної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Дата: 01.04.2021 11:24
Кількість переглядів: 51
31 березня відбулося засідання міської територіальної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку очолив міський голова Богдан Балагура.
Члени комісії і запрошені розглянули наступні питання:
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
З доповідями виступили: в.о. головного спеціаліста з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи відділу ЖКГ, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Тетіївської міської ради Іван Шмаркатюк, завідувач Білоцерківським міськрайонним відділом лабораторних досліджень ДУ "Київський ОЛЦ МОЗ України" Андрій Воєводін.
Додаткову інформацію щодо розглянутих питань надали: в.о. начальника районного сектору ГУ ДСНС в Київській області Богдан Філозоф, головний лікар КНП "Тетіївська ЦЛ" Анатолій Крохмальний, заступник головного лікаря КП "КНП ТЦПМСД" Василь Кузьмик.