ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА ОТГ ПРЕЗЕНТУВАЛА ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ АВТОМОБІЛЬНИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР
На розгляд засідання колегії виносилися такі питання :
1. Про підсумки діяльності системи освіти Київської області у 2017 р.
2. Стратегічні напрями роботи у 2018 р.
Директор департаменту освіти КОДА Рогова В.Б. у своєму виступі підсумувала роботу закладів освіти за 2017 р. і ознайомила із завданнями, які стоять перед освітянами у 2018 р. Основною вимогою сьогодення є нова українська школа та інклюзивна освіта. В зв'язку з цим Віра Борисівна ознайомила присутніх з новим проектом Тетіївської міської ОТГ щодо автомобільного інклюзивно-ресурсного центру, який буде впроваджено вперше в Україні. Найприємнішим сюрпризом став цінний подарунок для Тетіївської ОТГ – сучасне комп’ютерне обладнання для кабінету початкової школи (комплектація 1+25).
На завершення колегії вихованці Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради подарували учасникам заходу піднесений настрій своїми виступами на концерті.