«Я-дитина! Я маю права»
Дата: 08.06.2017 16:48
Кількість переглядів: 53
На виконання доручення Головного територіального управління юстиції у Київській області про проведення тижня права з 29.05.2017 року по 03.06.2017 рік у старших групах ДНЗ міста Тетієва працівниками Тетіївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Київській області проведено Всеукраїнський тиждень права на тему «Я дитина – я маю право» (права та обов’язки дитини, механізми захисту прав дитини в сучасному суспільстві), метою якого була активізація творчої та пізнавальної діяльності дітей, виховання в них почуття гідності, уміння поважати інших, встановлювати стосунки на доброзичливій основі. У рамках Тижня правових знань проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-етичних принципів, традицій. Дошкільнята взяли участь у конкурсі малюнку «Я-дитина! Я маю права».
Виховання дошкільнят неможливе також без активної участі батьків, тому при проведенні тематичного тижня приділялась пильна увага і цьому напрямку роботи. Надано інформацію у батьківський куточок на тему: «Великі права маленької дитини», «Дотримання прав дитини. Обов’язки батьків. Конвенція ООН про права дитини», «Роль сім’ї у розвитку особистості дитини», «Етика стосунків у сім’ї» , пам’ятка «Права та обов’язки батьків», пам’ятка про права дитини» тощо.
![Фото без опису](/upload/images/2017/June/image-0-02-05-47fcab780347e721733419eba4641cfb0b7e6b39cfe3102642a01ca8a726f417-V.jpg)