ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ВОЇНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ
22 червня 2018 року відбулося вшанування пам’яті воїнів Другої світової війни. Заступник Тетіївського міського голови з гуманітарних питань Тетяна Подашевська, заступник голови Тетіївської РДА з гуманітарних питань Надія Дячук, керуюча справами (секретар) виконконавчого комітету Тетіївської міської ради Ірина Погоріла, заступник голови Тетіївської районної ради Олександр Поліщук, голова ветеранської організації Степан Савович Чорний, члени ветеранської організації та в.о.старости с.Голодьки Володимир Франчук поклали квіти та вшанували пам'ять воїнів які загинули захищаючи Тетіївщину біля Магдибурзького лісу поблизу с. Голодьки воїнам захисникам де сьогодні знаходиться обеліск воїнам захисникам Вітчизни.
В цей день відбувся захід в місцевому краєзнавчому музеї. Захід підготували працівники музею. Виступили: голова районної ветеранської організації Чорний Степан Савович, секретар Тетіївської міської ради Сергій Денисюк, заступник голови Тетіївської РДА Надія Дячук, заступник голови Тетіївської районної ради Олександр Поліщук. Учасники заходу поклали квіти до вічного вогню на Кургані Слави.