ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА НЕНАДИХА
Дата: 20.09.2021 16:39
Кількість переглядів: 42
19 вересня 2021 року в сільському клубі відбулося свято, День народження села Ненадиха.
Щирі слова привітань з Днем народження села лунали цього дня від секретаря міської ради Наталії Федорівни Іванюти; депутатів міської ради: Крамара Олександра Анатолійовича, Сліпенчука Ігоря Миколайовича; настоятеля храму святих Іоакима та Анни; заступника директора клубної системи Шибицької Н. В.
Під час свята багатьох жителів села було нагороджено скромними подарунками в різних номінаціях:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Керівники підприємств: ТОВ "Цегельний завод "Денгофф"", ТОВ "Агро-Дібрівка", виконавчий комітет с. Ненадиха вручали своїм працівникам премії та висловлювали подяку за сумлінну та відмінну роботу.
З нагоди свята за багаторічну плідну працю в галузі культури нагороджено завідуючу сільським клубом Годлевську Анжелу Василівну, в галузі охорони здоров'я та обслуговування населення - нагороджено фельдшера Панчук Тетяну Андріївну.
В цей день атмосферу свята та гарний настрій створювали сільські колективи: вокальний ансамбль "Перепілочка", хореографічний колектив "Барвінок", гарні пісенні дарунки подарувала Софія Моргун з відділу культури. Заряд бадьорості та позитиву подарували аматори гумору.
Такі заходи, як День села, об'єднують жителів і наповнюють серця гордістю за рідну землю і людей, які тут працюють.
Бажаю всім жителям села Ненадиха процвітання і стабільності, нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку, миру і впевненості всім у завтрашньому дні.