Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЦЕНТРАЛЬНОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ З КОНТАКТНОГО КАРАТЕ ТА КІОКУШИНКАЙ

Дата: 12.01.2017 14:59
Кількість переглядів: 19

Ось уже четвертий рік в Тетієві діє секція з карате, якою керує Віталій Михайлович Красилівський – шеф-інструктор Центрального регіону України з контактних видів єдиноборств по версії сіммей-до карате. За цей час наші юні земляки досягли неабияких успіхів у даному виді спорту, чимало з них були переможцями різноманітних змагань.

У 2011 році в нашому місті відбувся відкритий  Кубок міського голови з контактного карате. А торік змагання юних  спортсменів вийшли на новий рівень – всеукраїнський. Тоді Тетіївщина стала місцем проведення спортивних поєдинків близько ста учасників з різних областей.

20-21 квітня цього року було проведено відкритий чемпіонат Центрального регіону України з контактного карате та кіокушинкай, у якому взяли участь уже близько 130 учасників. У змаганнях брали участь спортсмени різних вікових категорій – починаючи з п’ятирічних дітей і до учасників, старших вісімнадцяти. Географія цьогорічних змагань теж стала більш обширною – спортсмени приїхали з Києва та Київської області, Одещини, Львівщини, Рівненщини, Донецької, Хмельницької та Івано-Франківської областей. Змагання проводилися за сприяння міської ради та особисто міського голови Р.В.Майструка.

У відкритті чемпіонату взяли участь міський голова Тетієва Р.В.Майструк, начальник відділу фізичної культури та спорту райдержадміністрації С.А.Кислян, національний представник кіокушинкай карате KWF в Україні І.А.Сосновський, шеф-інструктор Центрального регіону України по контактному карате сіммей-до, головний суддя турніру В.М.Красилівський, заступник головного судді А.М.Рекунов.

20 квітня відбулися турніри по двох версіях: Кіокушин карате розділ – куміте та Кіокушин карате розділ – ката, а 21 квітня – турнір Full-contaсt карате розділ – куміте.

Приємно, що чимало наших земляків, які стали учасниками відкритого Кубка України, здобули особисту першість у своїх вікових та вагових категоріях. У відкритому чемпіонаті  Центрального регіону з Кіокушин карате  розділ – кумі те взяли участь 50 жителів Тетіївщини, з них 21 – посіли перше місце, 9 – друге, та 10 – третє місце. У змаганнях з Кіокушин карате розділ – ката мірялися силами 15 представників нашого району (результати: 5 перших місць, 5 – других та 3 – третіх). У чемпіонаті  з Full-contaсt карате розділ – куміте брало участь 30  наших земляків, з них  13 – зайняли перше місце, 12 – друге, та 1 – третє місце. Перші місця у різних видах змагань та вікових категоріях вибороли наші земляки: Владислав Гатинюк, Костянтин Столярчук, Ярослав Вихватенко, Артур Лях, Євгеній Соловей, Олександр Лисюк, Данило Поляруш, Павло Лісовий, Богдан Лісовенко, Максим Кущенко, Орест Шупік, Максим Бородійчук, Петро Гончарук, Олександр Лісовий, Надія Оксак, Вероніка Майструк, Влада Медведчук, Валентина Малишко, Катерина Рудик, Анна Нескорожена, Ірина Поліщук, Денис Соловей, Руслана Калашник, Олександра Забур’яна, Олександр Щербінський, Ярослав Поліщук,  Володимир Мамідько, Владислав Чернявський, Дмитро Шоха, Олег Хохич, Богдан Хохич.

Вітаємо переможців та бажаємо їм нових спортивних звершень!