ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ У 2018-2019 Н.Р
З кожним роком до наукового пошуку в рамках регіональних освітніх проектів Малої академії наук України залучається дедалі більше дітей та учнівської молоді з усіх куточків Київщини. 18 грудня на базі КЗ "Тетіївський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-природничо-математичний ліцей" відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2018-2019 н.р., організований методичним кабінетом управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради. Учнями 9-10 класів були представлені роботи в секціях: українська література, українська мова, історичне краєзнавство, валеологія, екологія та агрономія. Конкурс став для юних науковців унікальною можливістю для творчої самореалізації та втілення сміливих задумів, самоствердження та самопізнання, набуття нового досвіду і віри у свої можливості.