ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ПОДАТКІВЦІВ ІЗ СТАРОСТАМИ ТЕТІЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
Дата: 08.04.2021 09:11
Кількість переглядів: 45
Сьогодні, 7 квітня, за ініціативи голови Тетіївської міської ради Богдана Балагури, відбулася зустріч начальника Тетіївської державної податкової інспекції Віталія Голодняка та його заступника Олексія Чехіркіна із старостами Тетіївської територіальної громади.
Розпочали з того, що зараз в Україні проходить кампанія декларування громадянами доходів за минулий рік. Декларацію про майновий стан і доходи мають подавати всі та сьогодні мова йшла про одноосібників, які самостійно обробляють земельні ділянки (паї) загальною площею понад 2 гектари, що знаходяться на території Тетіївської громади.
![⚡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te4/1.5/16/26a1.png)
Було наголошено, що в умовах пандемії, вкрай важливо, щоб саме старости донесли їм про необхідність вчасного декларування, адже від активної позиції кожного старости залежатиме розмір додаткових надходжень до місцевого бюджету.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1.5/16/203c.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1.5/16/203c.png)
![Фото без опису](/upload/images/2021/%D0%9F%D0%9E%D0%94%D0%90%D0%A2%D0%9A%D0%9E%D0%92%D0%901.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2021/%D0%9F%D0%9E%D0%94%D0%90%D0%A2%D0%9A%D0%9E%D0%92%D0%902.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2021/%D0%9F%D0%9E%D0%94%D0%90%D0%A2%D0%9A%D0%9E%D0%92%D0%904.jpg)