В ТЕТІЄВІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА
23 серпня 2019 року з нагоди Дня Державного Прапора України біля Тетіївської РДА відбулись урочисті заходи. Почесне право підняти державний прапор та прапор Тетіївського району надали Мар’яні Білокінь, Ігорю Деригузу, Вікторії Василик та Володимиру Поплавському.
В ході святкувань до вітального слова запросили міського голову Тетіївської ОТГ Руслана Майструка, в.о. голови РДА Олександра Возного, заступника голови райради Олександра Поліщука та голову відокремленого підрозділу громадської організації Всеукраїнського об’єднання «Асоціація воїнів АТО «Київська Русь» в Тетіївському районі Володимира Дробину.
Після покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та «Героям Небесної Сотні» вручили сертифікати кращим краянам про занесення їх імен на районну Дошку Пошани, а також традиційно вручили паспорти нашим юним землякам.
Пісенні та хореографічні вітання присутнім дарували артисти та працівники культури Тетіївщини.