В ШКОЛАХ ВСТАНОВЛЮЮТЬ МАЙДАНЧИКИ ДЛЯ ЗАННЯТЬ WORK-OUT
Дата: 12.06.2020 15:44
Кількість переглядів: 19
Тривають роботи по встановленню спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням для занять work-out. Тренажерні комплекси будуть розміщені на території опорних навчальних закладів #1 та #3.
Майданчики зводяться в рамках програми "Київщина спортивна" на 2017-2020 роки: фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовуються об'єкти - за рахунок місцевого.
Загалом в опорних закладах Київської області у 2020 році буде встановлено 46 таких воркаут-майданчики.