В ДІБРІВЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
Дата: 27.08.2019 16:13
Кількість переглядів: 29
24 серпня 2019 року в Дібрівці відсвяткували День Незалежності України. Після спільного виконання державного Гімну до присутніх звернувся в.о. старости Володимир Фармагей, який, привітавши дібрівчан зі святом, зазначив, що День Незалежності символізує національне єднання і спільну відповідальність за сьогодення та майбутнє України. Володимир Володимирович побажав односельцям міцного здоров’я, мирного неба та натхнення в нових добрих справах задля розвитку та процвітання рідної країни.
В ході святкувань присутніх своєю творчістю радували талановиті мешканці старостинського округу Дібрівки.