Триває процес подання податкових декларацій одноосібниками
Дата: 20.04.2021 16:15
Кількість переглядів: 26
У Тетіївській територіальній громаді триває процес подання податкових декларацій одноосібниками, які самостійно обробляють земельні ділянки (паї) площею понад 2 гектари. Станом на 19 квітня задекларували свої доходи лише 10% від усіх одноосібників громади. А часу до 1 травня, коли має завершитися подання декларацій, залишається не так багато...
Хочеться нагадати, що завдяки своєчасній сплаті податків одноосібниками буде можливість вирішити важливі потреби їхнього села. Адже кошти, сплачені одноосібниками, які мешкають у тому чи іншому селі, будуть витрачені саме на потреби цього населеного пункту.
![Фото без опису](/upload/images/2021/%D0%94%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%BE%D1%81%D1%8B%D0%B1%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8%20(1)_page-0001.jpg)