Тетіївська міська рада на Київщині розширила свої повноваження в сфері держархбудконтролю на сусідні села
30 липня повноваження відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Тетіївської міської ради поширилися на територію всієї Тетіївської ОТГ.
До об’єднаної територіальної громади Київської області наразі входять місто Тетіїв та 19 навколишніх сіл, а саме – Бурківці, Горошків, Ріденьке, Голодьки, Дзвеняче, Тарасівка, Дібрівка, Дубина, Михайлівка, Перше травня, Ненадиха, Росішки, Стадниця, Степове, Скибинці, Тайниця, Черепин, Черепинка, Григорівка.
У рамках децентралізації повноважень держархбудконтролю місцева громада має право самостійно контролювати сферу будівництва на своїй території. Зокрема, перевіряти об’єкти будівництва, зупиняти самочинні будівельні роботи, притягувати до відповідальності порушників містобудівного законодавства, а також реєструвати дозвільні документи на будівництво.
Таким чином, тепер громадянам для отримання адміністративних послуг у сфері будівництва або для оформлення заяви на перевірку законності того чи іншого об’єкта не треба їхати до обласного центру та витрачати додатковий час.
З усіх питань, що стосуються будівництва, мешканці Тетіївської ОТГ можуть звертатися до відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Тетіївської міськради за адресою: м. Тетіїв, вул. Януша Острозького, 5.