ТЕТІЇВ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ З ПОЛЬЩІ
Дата: 19.06.2017 15:18
Кількість переглядів: 37
3 лютого 2016 року місто Тетіїв відвідала делегація представників з «Університету економіки міста Бидгощ, Польща» (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy,Polska»). В складі делагації були присутні - почесний консул України в Польщі та президент «Університету економіки міста Бидгощ, Польща» (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy,Polska») пан Кшиштоф Сікора (Krzysztof Sikora), декан факультету психології «Університету економіки міста Бидгощ, Польща» (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy,Polska») пан Цезар Косцеляк (Cezary Kościelak), директор Представництва Університету в Україні пан Олексій Максак. Університет економіки (WSG) в Бигдощі є найбільшим вищим навчальним закладом в північній частині Польщі, в якому навчається біля 5 тисяч студентів на 19 напрямках на бакалавраті та на 5 напрямках на магістратурі.
Під час зустрічі міський голова Тетієва Руслан Майструк та президент «Університету економіки міста Бидгощ, Польща» (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy,Polska») Кшиштоф Сікора (Krzysztof Sikora) підписали угоду про співпрацю. Також були досягнуті попередні домовленості щодо співпраці в сфері освіти, культури та інвестицій.
![Фото без опису](/upload/images/2017/april/IMG_0316.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2017/april/IMG_0320.jpg)