ТЕЛЕФОН ДОВІРИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ АТО/ООС ТА ЇХНІХ РІДНИХ
Дата: 05.01.2022 16:27
Кількість переглядів: 37
У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр м. Славутич, який здійснює соціально-психологічну, правову, інформаційну підтримку ветеранів війни на загальнодержавному рівні.
Зокрема, при центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для ветеранів АТО / ООС та членів їх родин. Мета діяльності служби – розширення доступу до психологічних послуг і правової підтримки ветеранів та їх близьких, передусім із сільської місцевості.
На Телефоні довіри чергують кваліфіковані фахівці-психологи та юристи, які надають підтримку у подоланні особистих та сімейних психологічних і правових проблем.
Він діє в робочі дні з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.00. Телефонна консультація може проводитися відповідним фахівцем (психологом або юрисконсультом), як безпосередньо в момент звернення абонента, так і за попереднім записом.
![Фото без опису](/upload/images/2021/%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%84%D0%BE%D0%BD_%D0%94%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%80%D0%B8_%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D1%83%D1%82%D0%B8%D1%87.jpg)