Тетіївська міська рада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ТАЛАНОВИТІ ДІТИ ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ "ГЕНІЙ ВИРОСТА З ДИТИНИ"

Дата: 30.05.2018 19:29
Кількість переглядів: 57

Все із доброго чи злого,

починається з малого

Листя виросли з листочка,

з нитки витчеться сорочка,
 
Хліб з маленької зернини
 
Геній вироста з дитини!
30 травня 2018 року в приміщенні районного будинку культури відбулося свято талановитих дітей обєднаної громади та Тетіївського району.
Юні обдарування, які своїм розумом та натхненною працею у галузі науки, творчості та спорту прославляють рідний край, свою школу на обласних, Всеукраїнських, Міжнародних олімпіадах, конкурсах, акціях , фестивалях та змаганнях. На свято прийшли привітати почесними грамотами та грошовими преміями міський голова Р. Майструк,голова РДА Н.Троянська, заступник голови районної ради О. Поліщук, помічник  народного депутата України Віталія Гудзенка Л.Веряскіна,заступник міського голови з гуманітарних питань об'єднаної територіальної громади Т.Подашевська, представники  депутатів обласної ради Світовенка та Балагури, секретар міської ради С.Денисюк та секретар виконкому І.Погоріла, начальник управління освіти Т.Коробко та начальник відділу культури, релігії та спорту А.Дідковська, представники благодійних фондів Руслана Голуба, "Фортеці", районного осередку "Аграрної партії України".
Міський голова вручив дипломи степендіатам 2018 -2019 навчального року.

У номінації «За успіхи в навчальній діяльності»:

  1. Москалюк Юрій - учень 8 класу Тетіївської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

- І місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (вчитель Дмитрук Галина Анатоліївна);

  1. Ляшинська Ангеліна – учениця 9 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – природничо-математичний ліцей»
  • І місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (вчитель Вівденко Ірина Миколаївна),
  • ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з англійської мови (вчитель Оксак Інна Миколаївна);
  1. Мукомел Юлія – голова Молодіжної ради міста, учениця 9 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей»

ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Куца Людмила Миколаївна);

  1. Ковальчук Вікторія - учениця 10 класу Тетіївської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

- ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (вчитель Дмитрук Галина Анатоліївна);

  1. Костинський Тарас - учень 9 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей»

- ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки (вчитель Семерун Олена Петрівна);

  1. Даценко Олександра - учениця 10 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей»
    • ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки (вчитель Семерун Олена Петрівна);
  2. Романюк Ілона - учениця 10 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей»

- І місце у ІІ  обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з географії і ландшафтнознавства (вчитель Гарбар Лариса Володимирівна);

  1. Стогнійчук Тетяна – учениця 10 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей»

ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови і літератури (вчитель Білокінь Ольга Павлівна);

9. Щетінін Михайло – учень 8 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей»

  • ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (вчитель Скринжевська Лариса Іванівна);
  1. Поліщук Вікторія - учениця 10 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – природничо-математичний ліцей»
    • ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з зарубіжної літератури (вчитель Лапуда Ірина Анатоліївна);
  2. Журомський Євгеній - учень 10 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей»
  • ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології (вчитель Семерун Олена Петрівна);
  1. Корчак Оксана - учениця 7 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – природничо-математичний ліцей»

- ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з математики (вчитель Костенко Леся Вікторівна);

  1. Кобрин Оксана Валентинівна – учениця 8 класу Тетіївського НВК «Гімназія - ЗОШ І-ІІІ ст.»
  • ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології (вчитель Козуля Олена Миколаївна);

14. Касянчук Владислав - учень 9 класу Тетіївської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

- ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (вчитель Лігава Світлана Петрівна).

У номінації «За мистецькі досягнення»:

15. Павлюк Мілана – учениця 3 класу Степівського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

  • І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «В об’єктиві натураліста» (керівник Клибанська Оксана Леонідівна),
  • ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник» (Кучерява Лариса Петрівна);

16. Бевза Максим – учень 9 класу Степівського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

  • ІІІ місце у Всеукраїнській виставці–конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (вчитель Бевза Анатолій Васильович);

17.Заїка Вероніка – учениця 7 класу Степівського НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок»

  • ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» та «Моя країна – Україна!» (керівник Клибанська Оксана Леонідівна),
  • ІІІ місце в обласному етапі обласного конкурсу «Топоніміка і історія освіти рідного краю» (керівник Ульянова Людмила Анатоліївна);
  • переможець обласної краєзнавчої конференції «Герої серед нас: сучасні захисники України» (керівник Ульянова Людмила Анатоліївна);

18.Майструк Вероніка Русланівна – учениця 7 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей», вихованка студії «Фантазія» Тетіївського РЦПО

  • І місце у IV Міжнародному фестивалі-конкурсі у Мінську «Нові вершини - 2018» (керівник Куца Тетяна Іванівна),
  • ІІІ місце в Міжнародному фестивалі дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича - 2017» (керівник Куца Тетяна Іванівна),
  • ІІ місце в обласному етапі обласної виставки-конкурсу «Український сувенір» (керівник Мельник Оксана Борисівна);

19. Іпатова Марія Ігорівна - учениця 7 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей»

- І місце у IV Міжнародному фестивалі-конкурсі у Мінську «Нові вершини - 2018» (керівник Куца Тетяна Іванівна),

  • ІІІ місце в Міжнародному фестивалі дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича - 2017» (керівник Куца Тетяна Іванівна);

20. Моторна Наталія – член Молодіжної ради міста, учениця 10 класу Тетіївська ЗОШ І – ІІІ ст. №1, переможець ІІ та ІІІ Всеукраїнського пісенного фестивалю «Пам'ять бережуть роки» 2016, 2017рр., неодноразовий переможець та дипломант обласних та всеукраїнських конкурсів, активна учасниця районних культурно-мистецьких заходів;

21.Глущук Марія – учениця 3 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей», переможець Міжнародного телевізійного фестивалю «Мамина сорочка»

- ІІ місце, у номінації дуети на Всеукраїнському фестивалі «Зірковий хіт» І місце, у номінації соло ІІ місце. Неодноразовий призер І та ІІ місць у Всеукраїнських відкритих змаганнях зі спортивних танців;

22.Арцибарський Іван – учень 8 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей», дипломант ІІ ступеня на ІІ регіональному конкурсі «Бандура PLUS»

- дипломант І ступеня у номінації ансамблі до 6 осіб на першому Всеукраїнському фестивалі - конкурсі виконавців на українських народних інструментах «Неопалима купина» ім. Анатолія Кондрашевського;

23.Тихонюк Дмитро - учень 8 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей», дипломант ІІ ступеня на ІІ регіональному конкурсі «Бандура PLUS»

- дипломант І ступеня у номінації ансамблі до 6 осіб на першому Всеукраїнському фестивалі - конкурсі виконавців на українських народних інструментах «Неопалима купина» ім. Анатолія Кондрашевського.

24.Нескорожена Софія – учениця 3 класу Тетіївської ДМШ по класу фортепіано, учениця 4 класу Тетіївського НВК «Гімназія-ЗОШ І – ІІІ ст.»,

 - переможець VII Всеукраїнського конкурсу-огляду юних піаністів Олени Вериківської;

25. Мельничук Любов - учениця 5 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей», вихованка студії спортивно-бального танцю «Сузір’я» РЦПО, вокального гуртка

- І місце в категорії Соло Золотий фінал 4 Чемпіонат (фрістайл) програма латино-американська у Відкритих Всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців Відкритий чемпіонат Києва -2018 (керівник Тимчук Тетяна Василівна),

І місце в категорії Соло Д/10-11 років/ Чемпіонат (фрістайл) програма латино-американська у Відкритих Всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців Відкритий чемпіонат Києва -2018 (керівник Тимчук Тетяна Василівна).

У номінації «За спортивні досягнення»:

26.Якубівський Богдан – учень 10 класу Черепинського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

  • ІІІ місце у Відкритій зимовій першості Київської обл. з легкої атлетики серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл ЗНЗ;
  • ІІ місце у Відкритому Чемпіонаті Київської обл. з біатлону;
  • ІІІ місце у Відкритій Першості з лижних перегонів (вчитель Поліщук Петро Іванович);
  •  

27. Лисак Ігор  – учень 10 класу Черепинського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

  • І місце у Відкритій зимовій першості Київської обл. з легкої атлетики серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл ЗНЗ (вчитель Поліщук Петро Іванович),
  • ІІІ місце у Відкритому Чемпіонаті Київської обл. з біатлону;

28. Фрунза Іван - учень 6 класу Черепинського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

  • ІІІ місце у Відкритій зимовій першості Київської обл. з легкої атлетики серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл ЗНЗ (вчитель Поліщук Петро Іванович),
  • ІІ місце у Відкритому Чемпіонаті Київської обл. з біатлону;

29.Фірсик Артем – учень 8 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей»,

- І місце на Чемпіонаті Київської області з веслування на байдарках і каное та кубок міського голови байдарка К-1;

30.Рябий Андрій - учень 7 класу Тетіївської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

- ІІІ місце на Чемпіонаті Київської області з веслування на байдарках і каное та кубок міського голови байдарка К-1;

31. Дручевська Дарія – учениця 8 класу Дібрівського НВО І-ІІ ст.

- І місце у Відкритому чемпіонаті Київської області з веслування на байдарках і каное байдарка К-1;

32.Федорчук Наталія  - учениця 8 класу Тетіївської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

- ІІІ місце на Чемпіонаті Київської області з веслування на байдарках і каное та кубок міського голови байдарка К-2;

33.Туканова Стефанія - учениця 7 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей»,

- ІІІ місце на Чемпіонаті Київської області з веслування на байдарках і каное та кубок міського голови байдарка К-2;

34.Пригалінська Вікторія - учениця 10 класу Тетіївської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

- ІІ місце на Чемпіонаті Київської області з веслування на байдарках і каное та кубок міського голови байдарка К-1;

35. Бузинюк Аріана – учениця 8 класу Тетіївської ЗОШ І – ІІІ ст. №3,

- переможець та призер Всеукраїнських змагань з літнього біатлону пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона І. Бякова (І та ІІ місце),

- І місце третього чемпіонату Київської області з літнього біатлону на призи Президента КООФБУ Руслана Голуба;

36. Поляруш Данило - учень 7 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. природничо- математичний ліцей»

- ІІІ місце у VII Міжнародному турнірі карате Кіокушин для дітей та юніорів  «ONE WORLD ONE KYOKUSHIN» м. Ліманова (Республіка Польща);

37. Паламарчук Юрій - учень 4 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. природничо- математичний ліцей»

- І місце у VII Міжнародному турнірі карате Кіокушин для дітей та юніорів  «ONE WORLD ONE KYOKUSHIN м. Ліманова (Республіка Польща);

38. Гринюк Максим  -  учень 5 класу Тетіївської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

- І місце у Всеукраїнському відкритому турнірі карате по версіях фул-контакт карате, кіокушин, семі поінт м. Одеса 2018рік;

39. Ткачук Ілля   учень 6 класу Тетіївського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – природничо – математичний ліцей»,

-  І місце у 3-му Всеукраїнському відкритому кубку України по сокарате м. Одеса 2018рік.

  

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь