ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ! ХОЧУ ЩИРО ПОДЯКУВАТИ ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ ДО МАЙБУТНЬОЇ ДОЛІ НАШИХ СІЛ КОШЕВА ТА ПОГРЕБИ
Дата: 30.01.2021 20:04
Кількість переглядів: 53
Хочу щиро подякувати Вам за небайдужість до майбутньої долі наших сіл Кошева та Погребів,за підтримку та виявлену довіру до мене як претендента на старосту наших сіл. Ціную і поважаю думку кожного з Вас,адже саме Ваша активна і небайдужа позиція допоможе нам перебороти всі виклики сьогодення.Щиро вірю.що наша єдність є основною рушійною силою поступу у майбутнє.Я переконана,що нас чекають нові звершення та перемоги,а згуртованістю ми досягнемо успіху,бо ми велика сила. ДОБРА ТА МИРНОГО НЕБА!
З повагою, староста села Кошів та Погреби Діна Петрівна Чалова.