ШАНОВНІ УЧНІ,ПЕДАГОГИ ТА БАТЬКИ!
Напередодні Першого вересня вітаю усю Тетіївську громаду із хвилюючим, добрим, світлим святом – Днем знань та початком навчального року!
Завдяки самовідданій праці наших освітян, чимало талановитих учнів нашої об’єднаної територіальної громади гідно представили Тетіївщину та стали переможцями і лауреатами обласних, республіканських і міжнародних олімпіад та конкурсів.
Нехай у вашому житті буде можливість вчитися і здобувати знання не тільки в шкільні роки, але і в майбутньому, протягом всього життя! Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття і пізнавати таємниці природи. Нехай ніколи ваш розум не відмовляється від нових знань, а завжди прагне до пізнання і мудрості!
Щиро бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, терпіння, мудрості, віри у завтрашній день, творчої наснаги та впевненості у власних силах.
Міський голова Тетіївської ОТГ Руслан Майструк.