СЕМІНАР ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКІВ МІНСОЦПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Дата: 09.11.2018 11:47
Кількість переглядів: 39
8-9 листопада в ДОЗ «Зоряний» с.Карапиші Миронівського району пройшов семінар-нарада для директорів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, начальників служб у справах дітей та сім`ї та представників ОТГ за участю представників Міністерства соціальної політики України.
Від Тетіївської ОТГ участь в семінарі взяв начальник соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Тетіївської міської ради Павло Корнієнко.
Захід організовано Київською облдержадміністрацією Центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.
Захід організовано Київською облдержадміністрацією Центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.
![Фото без опису](/upload/images/2018/%D0%94%D1%83%D0%B1%D1%96%D0%BD%20%D0%90%D0%BB%D0%BB%D0%B0/45772544_356667811544086_1175464937540026368_n.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2018/%D0%94%D1%83%D0%B1%D1%96%D0%BD%20%D0%90%D0%BB%D0%BB%D0%B0/45742643_356668034877397_7833646617029771264_n.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2018/%D0%94%D1%83%D0%B1%D1%96%D0%BD%20%D0%90%D0%BB%D0%BB%D0%B0/45796458_356667901544077_1983941352181727232_n.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2018/%D0%94%D1%83%D0%B1%D1%96%D0%BD%20%D0%90%D0%BB%D0%BB%D0%B0/45761424_356667964877404_6333060832800276480_n.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2018/%D0%94%D1%83%D0%B1%D1%96%D0%BD%20%D0%90%D0%BB%D0%BB%D0%B0/45814963_356667838210750_5986255550931795968_n.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2018/%D0%94%D1%83%D0%B1%D1%96%D0%BD%20%D0%90%D0%BB%D0%BB%D0%B0/45763761_356667951544072_579192781000409088_n.jpg)