Робоча нарада з керівниками гуманітарної сфери виконавчого комітету Тетіївської міської ради
Дата: 13.04.2021 11:32
Кількість переглядів: 24
Заступник міського голови з гуманітарних питань Надія Дячук провела робочу нараду з керівниками гуманітарної сфери виконавчого комітету Тетіївської міської ради.
Обговорили основні питання структурних підрозділів. Найбільше їх накопичилось у відділу освіти через переїзд до адмінприміщення колишньої райдержадміністрації. Всі питання вирішуються в робочому порядку.