РАЙОННА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
Дата: 13.06.2017 10:02
Кількість переглядів: 20
28 серпня 2015 року в приміщенні РБК відбулась районна педагогічна конференція. Від імені Р. Майструка, секретар міської ради І. В. Погоріла щиро привітала всіх освітян та шановних гостей, даного зібрання, з початком нового навчального року.
Побажала всім працівники освіти натхнення у праці, творчих здобутків, вдячних учнів, вихованців та батьків, а також міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру і злагоди, адже сьогодні держава довірила нашим педагогам найдорожче – своє майбутнє, своїх дітей.
![Фото без опису](/upload/images/2017/april/2%20(1).jpg)