Привітання з Днем Національної поліції України!
Дата: 03.07.2020 14:08
Кількість переглядів: 44
Напередодні професійного свята привітали поліцейських Тетіївщини. Щирі слова вітань висловили керівники Тетіївської ОТГ та району.
В своїй вітальній промові голова Тетіївської ОТГ Руслан Майструк відзначив важливість професії поліцейських та побажав кожному з них міцного здоровя, сімейного затишку, добробуту та мирного неба. Кращих представників професії відзначили подяками та пам’ятними подарунками.
![Фото без опису](/upload/images/2020/%D0%A7%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9/2.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2020/%D0%A7%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9/3.jpg)