Із 95 – річним ювілеєм вітали жительку села Дзвеняче
24 липня у селі Дзвеняче своє славне 95-річчя відсвяткувала чуйна мати, ласкава бабуся та прабабуся Ганна Григорівна Стецюк.
Завітали до ювілярки та привітали з поважною датою в її житті секретар Тетіївської міської ради ОТГ Сергій Денисюк, начальник відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Павло Корнієнко, в.о. старости Наталя Горошко, заступник директора ПСП «Дзвеняче» Оксана Щербатюк. Гості відзначили поважність прожитих років ювілярки, добросовісну працю в місцевому сільськогосподарському підприємстві, де вона сумлінно відпрацювала 36 років.
Ганна Григорівна ветеран праці, учасник війни. В період окупації була вивезена до Німеччини, де 3 роки відпрацювала на примусових роботах.
Побажали ювілярці міцного здоров’я, віри у майбутнє, злагоди, достатку та довгих років життя.