Про утворення комісій з приймання-передачі об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл району у комунальну власність Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади
УКРАЇНА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ТЕТІЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ
«29» березня 2018 року м Тетіїв № 35
Про утворення комісій з приймання-передачі об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл району у комунальну власність Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади
Керуючись п. 20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..6 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету міністрів України від 21.09.
1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», навиконання рішень 4 сесії Тетіївської міської ради від 22.03.2018р. № 86-04-VII «Про прийняття майнових комплексів освітніх закладів в оперативне управління та комунальну власність Тетіївської міської ради об’єднаної територіальної громади», № 87-04-VII «Про прийняття майнових комплексів закладів культури та бібліотек в комунальну власність Тетіївської ради міської об’єднаної територіальної громади», № 111-04-VII «Про прийняття майнових комплексів районних закладів освіти, культури та бібліотек, які
знаходяться в місті Тетієві в оперативне управління та комунальну власність
Тетіївської міської ради», № 112-04-VII «Про прийняття майнових комплексів закладів первинної медико-санітарної допомоги в оперативне управління та комунальну власність Тетіївської міської ради об’єднаної територіальної громади» :
- Утворити комісію з приймання-передачі майнових комплексів закладів освіти в оперативне управління та комунальну власність Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади.
- Затвердити комісію по прийманню -передачі майнових комплексів закладів освіти в оперативне управління та комунальну власність Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади в складі:
Голова комісії:
- Подашевська Т.Л. – заступник міського голови з гуманітарних питань.
Члени комісії:
- Васютинський В.В. – начальник відділу освіти Тетіївської РДА
- Костюк О.В. – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти РДА
- Слободяник О.В. – бухгалтер по основних засобах та малоцінному інвентарю централізованої бухгалтерії відділу освіти РДА
- Коробко Т.І. – начальник управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради
- Кнедик Л.О. – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради
- Мусік С.Л.- бухгалтер по основних засобах та малоцінному інвентарю централізованої бухгалтерії виконавчого комітету Тетіївської міської ради
- Утворити комісію з приймання-передачі майнових комплексів закладів культури та централізованої бібліотечної системи в оперативне управління та комунальну власність Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади.
- Затвердити комісію по прийманню -передачі майнових комплексів закладів культури та централізованої бібліотечної системи в оперативне управління та комунальну власність Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади в складі:
Голова комісії:
- Подашевська Т.Л. – заступник міського голови з гуманітарних питань
Члени комісії:
- Добровольська Н.Г. - начальник відділу культури та туризму Тетіївської РДА
- Проніна Н.Б. – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури та туризму Тетіївської РДА
- Шабашова О.О.- бухгалтер по основних засобах централізованої бухгалтерії відділу культури Тетіївської РДА
- Дідковська А.В. – начальник відділу культури, релігії, молоді та спорту виконавчого комітету Тетіївської міської ради
- Тихонюк Н.Д. – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури, релігії, молоді та спорту виконавчого комітету Тетіївської міської ради
- Пруднікова А.В.- бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури, релігії, молоді та спорту виконавчого комітету Тетіївської міської ради
- Утворити комісію з приймання-передачі комунального закладу Тетіївської районної ради «Тетіївський районний Центр медико-санітарної допомоги» майновим комплексом в оперативне управління та комунальну власність Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади.
- Затвердити комісію по прийманню -передачі комунального закладу Тетіївської районної ради «Тетіївський районний Центр медико-санітарної допомоги» майновим комплексом в оперативне управління та комунальну власність Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади в складі:
Голова комісії:
- Подашевська Т.Л. – заступник міського голови з гуманітарних питань
Члени комісії:
- Кузьмик В.Ф.- в.о. головного лікаря Тетіївського районного центру первинної медико-санітарної допомоги
- Прудніков А. С. – головний бухгалтер Тетіївського районного центру первинної медико-санітарної допомоги
- Шустик О.Ю. – бухгалтер Тетіївського районного центру ПМСД
- Думанський В.П. – в.о. головного лікаря КП «Комунальне некомерційне підприємство «Тетіївський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетіївської міської ради
- Анцупова Л.В. – головний бухгалтер відділу обліку та звітності виконавчого комітету Тетіївської міської ради
- Комісіям, зазначеним у пунктах 1-6 цього розпорядження , здійснити приймання-передачу об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад міста та сіл Тетіївського району у комунальну власність Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади, згідно з рішеннями 4 сесії Тетіївської міської ради від 22.03.2018р. № 86-04-VII «Про прийняття майнових комплексів освітніх закладів в оперативне управління та комунальну власність Тетіївської міської ради об’єднаної територіальної громади», № 87-04-VII «Про прийняття майнових комплексів закладів культури та бібліотек в комунальну власність Тетіївської ради міської об’єднаної територіальної громади», № 111-04-VII «Про прийняття майнових комплексів районних закладів освіти, культури та бібліотек, які
знаходяться в місті Тетієві в оперативне управління та комунальну власність
Тетіївської міської ради», № 112-04-VII «Про прийняття майнових комплексів закладів первинної медико-санітарної допомоги в оперативне управління та комунальну власність Тетіївської міської ради об’єднаної територіальної громади».
- Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря ради С.М.Денисюк.
Міський голова Р.В. Майструк