Тетіївська міська рада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ В ТЕТІЇВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ РОБОТИ ЩОДО ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Дата: 17.01.2017 00:09
Кількість переглядів: 20

Фото без опису

УКРАЇНА
ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Київська область

м.Тетіїв, вул.Комсомольська, 5 тел. 5-14-62.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Тетіївського міського голови

 

від 12 липня 2011 року                                                                 № 81

 

Про організацію в Тетіївській міській раді роботи щодо доступу до публічної інформації

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та з метою прозорості і відкритості діяльності Тетіївської міської ради:

1. Встановити, що завідуючий загально-організаційним відділом Тетіївської міської ради Гріщенко Н.В.:

1.1. Є відповідальним за реєстрацію, опрацювання, облік та систематизацію запитів на інформацію, що надійшли до міської ради.

1.2. У встановленому порядку надає запитувачам форми запитів на інформацію згідно з додатком 1.

1.3. Надає консультації під час оформлення запитів на інформації.

1.4. Оформляє запити на інформацію у разі якщо з поважних причин ( інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит ( З обов’язковим зазначенням запитів свого ім’я,  контактного телефону та наданням копії запиту особі яка його подала);

1.5. Обробляє запити, що пройшли реєстрацію у встановленому порядку, опрацьовує, систематизує, аналізує та контролює задоволення запитів на 

інформацію;

1.6. Витребовує відповідну інформацію в посадових осіб Тетіївської міської ради.

2. Визначити спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями № 3 на другому поверсі адміністративного будинку Тетіївської міської ради, розташованого за адресою: 09800, Київська область, м. Тетіїв, вул.. Комсомольська, 5.

3. Завідуючій загально-організаційним відділом:

3.1 Розробити та подати на затвердження міському голові:

3.2 Порядок складання, подання запитів в усній, письмовій чи іншій формі ( поштою, факсом, телефоном, електронною поштою)

3.3 Перелік відомостей, що становлять службові інформації;

3.4 Інструкції з питань обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних коштів, які містять відомості, що становлять службову інформацію.

3.5 Організувати інформування населення про права громадян, передбачені Законом України « Про доступ до публічної інформації» та внести голові міської ради пропозиції щодо створення системи обліку документів, що знаходяться в міській раді і містять публічну інформацію, передбачивши обов’язковому реєстрацію в цій системі таких документів та надання доступу до них за запитами, оприлюднення зазначеної інформації на офіційному сайті

4. Покласти на керівників апарату міської ради та посадових осіб персональну відповідальність за дотримання встановленого законодавством порядку розгляду запитів на інформацію.

5. Спеціалісту з економічного забезпечення Тетіївської міської ради в двотижневий строк після затвердження Кабінетом Міністрів України граничних норм витрат на копіювання та друк подати голові міської ради письмову пропозицію щодо розміру фактичних витрат на копіювання та друк копій документів, що надаватимуться за запитами на інформацію.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова       Р.Майструк

 

Додаток № 1 
до розпорядження 
міського голови 
від 12.07.2011 р. № 81

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ

Ім’я ( найменування) запитувача _____________________________________________________________________

Поштова адреса або адреса електронної пошти запитувача _____________________________________________________________________
Номер засобу зв’язку запитувача, якщо такий є ____________________________________________________________________

Суть запиту на інформацію ( загальний опис інформації або вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо)


Дата _____________ Підпис ___________________

 

Відповідно до ст..19,20,21 Закону України « Про доступ до публічної інформації»:
Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться в його володінні. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі ( поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.
Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.
Інформація на запит надається безкоштовно. У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає, виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

Секретар ради І.Погоріла

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь