Тетіївська міська рада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Тетіївська централізована бібліотечна система імені Миколи Кравчука» Тетіївської міської ради

Дата: 30.07.2021 15:57
Кількість переглядів: 24

 

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТЕТІЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

23 липня 2021 р.                               Тетіїв                                      № 136

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Тетіївська централізована бібліотечна система імені Миколи Кравчука» Тетіївської міської ради

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», Закону України «Про бібліотеки та бібліотечну справу», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», керуючись Порядком проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури Тетіївської міської ради, затвердженим рішенням сесії Тетіївської міської ради № 291-07-VIII від 24.06.2021:

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Тетіївська централізована бібліотечна система імені Миколи Кравчука» Тетіївської міської ради.

 

  1. Затвердити вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Тетіївська централізована бібліотечна система імені Миколи Кравчука» Тетіївської міської ради (додаток 1).

 

  1. Відділу інформаційної політики опублікувати на офіційному веб-сайті Тетіївської міської ради Оголошення про проведення конкурсу (додаток 2).

 

  1. Відділу культури, молоді та спорту Тетіївської міської ради забезпечити організацію проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Тетіївська централізована бібліотечна система імені Миколи Кравчука» Тетіївської міської ради.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на Н.ДЯЧУК, заступника міського голови з гуманітарних питань.

   

Міський голова                                                          Богдан БАЛАГУРА


Додаток 1

до розпорядження міського голови

23.07.2021 № 136

 

Вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Тетіївська централізована бібліотечна система імені Миколи Кравчука» Тетіївської міської ради

 Керівником комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

                                          

 Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; 

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом.
 

Міський голова                                        Богдан БАЛАГУРА 


 

        

Додаток 2

до розпорядження міського голови

23.07.2021 № 136


 

Зміст

оголошення на заміщення вакантної посади

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Тетіївська міська рада оголошує конкурсний добір кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Тетіївська централізована бібліотечна система імені Миколи Кравчука» Тетіївської міської ради.

Місцезнаходження комунального закладу: вулиця Соборна, 54, м. Тетіїв, Білоцерківський район, Київська область, 09801.

Директор призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади. Права, обов’язки і відповідальність, умови його матеріального забезпечення, визначаються контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

– вища освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

         – стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

– громадянство України;

– володіння навиками підготовки ділових документів, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки директора комунального закладу «Тетіївська централізована бібліотечна система імені Миколи Кравчука» Тетіївської міської ради;

– вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Не може бути призначена на посаду директора особа, яка:

– за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

– має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом.

Документи, які необхідно подати для участі в конкурсному доборі:

– заяву про участь у конкурсі та про надання згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу), що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, адресу місця проживання, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;

–  копію документа, що посвідчує особу;

– копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

– два рекомендаційні листи довільної форми;

– мотиваційний лист, складений у довільній формі.

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджуватимуть  їх  професійні та/або моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Документи подаються особисто в паперовому вигляді, до відділу культури, молоді та спорту Тетіївської міської ради (вул. Цвіткова, 11, м. Тетіїв, Київська обл., 09801,тел. (04560) 5-11-12).

Документи приймаються з 23.07.2021 до 23.08.2021.

Особа пред’являє оригінали документів в день проведення конкурсного відбору, для участі в конкурсі, копії яких подаються до конкурсної комісії.

Дата початку формування конкурсної комісії 26.07.2021.

Безпосередньо конкурсний відбір складається із співбесіди з кандидатами, під час якої заслуховуються публічні презентації проєктів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Про дату, час та місце проведення засідання конкурсної комісії Тетіївська міська рада інформує претендентів додатково, відповідно до засобів зв’язку зазначених ними у заяві, не пізніше 10 календарних днів до фактичного проведення засідання комісії.

За додатковою інформацією щодо проведення конкурсного відбору можна звертатися за телефоном (04560) 5-11-12. 

Міський голова                                        Богдан БАЛАГУРА

  

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь