ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СОЛІДАРНОСТІ ТРУДЯЩИХ!
Шановні тетіївчани!
Від щирого серця вітаю вас із Міжнародним днем солідарності трудящих!
Традиція відзначення цього свята в Україні має столітню історію та залишається одним із найулюбленіших свят, що символізує буяння весни, кличе до змін на краще. Не втратила на сьогодні актуальність й ідея солідарності, бо тільки об’єднавши свої зусилля наш працелюбний народ досягне щасливого і заможного життя.
Наше місто славиться талановитими, працьовитими людьми, і 1 Травня - це свято всіх тих, хто створює майбутнє рідного Тетієва, примножує його потенціал. Окреме спасибі нашим ветеранам праці, які заклали основи сьогоднішніх успіхів і перемог.
Бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні нашої молодої української держави.
Міський голова Руслан Майструк