ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗБІРКИ ІРИНИ ФЕДОРЧУК "ХОЧЕТЬСЯ ДОЩУ"
2 листопада в Тетіївській центральній бібліотеці презентували першу поетичну збірку Ірини Федорчук «Хочеться дощу», до якої увішли емоційні, щирі вірші-сповіді, спостереження за власними емоціями та мінливістю переживань.
Від міського голови Руслана Майструка поетесу привітала начальник відділу культури, релігії, молоді та спорту Аліна Дідковська, яка подякувала автору за невтомну працю і побажала натхнення, нових творчих здобутків та вдячних читачів.
Ірина Павлівна Федорчук - член Національної спілки журналістів України, Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Відродження української поезії», дипломант Всеукраїнських фестивалів «Підкова Пегаса» та «Малахітовий носоріг», очільниця літературно-мистецького об’єднання «Імпреза» в місті Вінниці, яка народилась і виросла в Тетієві.