ПРЕДСТАВИЛИ КОЛЕКТИВУ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЛІКАРНІ НОВОГО ВИКОНУЮЧОГО ОБОВЯЗКИ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ
Дата: 11.01.2022 15:32
Кількість переглядів: 283
Сьогодні в актовій залі центральної лікарні перший заступник міського голови Василь Кизимишин представив колективу виконуючого обов'язки головного лікаря ( директора) комунального некомерційного підприємства "Тетіївська Центральна лікарня" Тетіївської міської ради. Ним став лікар сімейної практики загальної медицини ДМИТРО ПОТІЄНКО.
Дмитра Владиславовича призначено виконуючим обов'язки з 11 січня 2022 року на період проведення конкурсу на зайняття посади директора КП " Тетіївська Центральна лікарня".
![Фото без опису](/upload/images/2021/271754699_294063289447096_8976254154053801482_n.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2021/271594119_294063536113738_3648275414480348022_n(1).jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2021/271663008_294063826113709_4288388489242022704_n.jpg)