ПРАЦІВНИКАМИ КП "МУНІЦИПАЛЬНА ВАРТА" ПРОВЕЛИ РЯД ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ З ВИЯВЛЕННЯ ПОРУШЕНЬ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ
Дата: 11.03.2020 10:21
Кількість переглядів: 95
Працівниками КП «Муніципальна Варта» з 2 по 6 березня 2020 року було проведено ряд організаційних заходів на території обслуговування Тетіївської ОТГ з виявлення порушень правил благоустрою. Під час даних заходів було виявлено ряд порушень з даного напрямку з фото-відео фіксацією та складено приписи про усунення виявлених порушень в найкоротші терміни, а також адміністративні протоколи по ст. 152 КУпАП, та ч. 1 ст. 175 КУрАП. Також працівниками КП «Муніципальна Варта» здійснюються щоденні патрулювання в громадських місцях міста Тетієва, а також у вихідні дні здійснюється патрулювання та охорона публічного порядку в парковій зоні міста, та під час дискотеки в будинку культури.