ПОДОЛАННЯ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ
Дата: 25.08.2020 15:48
Кількість переглядів: 46
ПОДОЛАННЯ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ
“Виходь на світло”
Більше 20% працездатного населення України повністю або частково не декларують трудові відносини з роботодавцем.
Незадекларована праця – це законна оплачувана діяльність, яка повністю або частково не оформлена відповідно до вимог законодавства.
Таку працю також називають неформальною, неофіційною, незареєстрованою, тіньовою, прихованою зайнятістю.
ЧОМУ НЕЗАДЕКЛАРОВАНА ПРАЦЯ – ЦЕ ПОГАНО?
Погоджуєтеся працювати без трудового договору? Не розраховуйте на гідні умови праці та виконання усних домовленостей. Вас можуть необґрунтовано оштрафувати, звільнити без повідомлення, не заплатити лікарняні чи компенсацію в разі нещасного випадку.
Ви власник бізнесу і наймаєте працівників без трудового договору? Будьте готові витрачати час і ресурси на навчання – досвідчені спеціалісти до вас не підуть або швидко знайдуть краще місце. Вам буде складніше отримати банківські кредити, інвестиції. А в разі перевірки інспектора праці на вас можуть накласти відчутний штраф за порушення трудового законодавства.
Зрештою, через несплату податків й єдиного соціального внеску держава змушена підвищувати податки для бізнесу, щоб виплачувати пенсії, лікарняні, утримувати школи, лікарні, ремонтувати дороги тощо.
Незадекларована праця - це проблема в Україні!
“Виходь на світло”!
![Фото без опису](/upload/images/2020/%D0%A7%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2020-08-25_15-38-20.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2020/%D0%A7%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2020-08-25_15-38-21.jpg)