МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
Дата: 09.02.2022 16:56
Кількість переглядів: 46
Сьогодні, міський голова Богдан Балагура провів черговий прийом громадян. До керівника на прийом записалися п'ять жителів громади і делегація з представників від багатоквартирного будинку по вулиці Злагоди.
Людей турбували різноманітні питання, що стосуються забезпечення безкоштовними ліками, працевлаштування, вирішення земельних та комунальних проблем.
Жителі дев'ятиповерхівки прийшли обговорити питання оплати за житлово-комунальні послуги, зокрема і роботу ліфтів.
Міський голова вирішив завтра, 10 лютого зібрати засідання "круглого столу" на який запрошує представників КП"Благоустрій" та жителів багатоквартирних будинків, щоб обговорити і вирішити проблеми, що турбують людей.
![Фото без опису](/upload/images/2021/%D0%9F%D0%A0%D0%98%D0%99%D0%9E%D0%9C1.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2021/%D0%9F%D0%A0%D0%98%D0%99%D0%9E%D0%9C2.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2021/%D0%9F%D0%A0%D0%98%D0%99%D0%9E%D0%9C3.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2021/%D0%9F%D0%A0%D0%98%D0%99%D0%9E%D0%9C4.jpg)