Тетіївська міська рада
Київська область, Білоцерківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

КРОК НАЗУСТРІЧ МОЛОДІ

Дата: 12.01.2017 14:43
Кількість переглядів: 16

Нові можливості для самореалізації та фізичного розвитку з'я­вилися у молоді міста з відкриттям комунального закладу - мо­лодіжного Центру  «Креатив».

У ТЕТІЄВІ дов­го чекали цієї події, і ось нарешті двері "Креативу" було відкрито для від­відувачів. Цей за­клад є практичною реалізацією Проек­ту, створеного ще у 2010 році, автором якого є секретар мі­ської ради І.В.Пого­ріла. Майже два ро­ки тому ця робота виграла грант у Всеукраїнському кон­курсі проектів Про­грам розвитку місце­вого самоврядуван­ня, який щороку про­водить державний фонд сприяння місцевому самовряду­ванню в Україні. Проект дійсно за­слуговував на увагу. Серед багатьох учасників грант на впровадження своїх ідей тоді виграли лише дві роботи в області - і вони належали Славу­тичу та Тетієву.

Вартість будівництва "Креативу" становить 728 тисяч гривень. Звісно, таких коштів у місь­кому бюджеті не зна­йшлося б, тому й було прийнято рішення взя­ти участь у конкурсі, де в разі перемоги части­на витрат фінансується із Державного бюджету. Обов'язковою умовою виділення цих держав­них коштів є співфінансування Проекту грома­дою міста. Таким чи­ном, торік місту було виділено на його реалі­зацію 200 тисяч гри­вень. 100 тисяч із них пішли на проведення капітального ремонту підвалу, ще 100 тисяч - на придбання спортив­ного обладнання. Всі інші витрати покривали із міської скарбниці.

Проектно-кошторис­ну документацію виго­товило приватне підприємство «Русь». (Ак­тивну участь у її роз­робці взяв керівник про­ектної групи М.Б.Ко­вальський).

Капітальний ремонт підвального приміщен­ня колишньої молочної кухні розпочався на­прикінці минулого року і тривав майже рік. Зате тепер це приміщення не впізнати. Тут є про­сторі, обладнані всім необхідним зали для спортивних занять, сіммей-до карате, тан­ців, фітнесу. Є також ве­ликий зал, який може використовуватись для перегляду спортивних програм. Тут встанов­лено великий плазмо­вий телевізор. Окрім того, у Центрі працює масажний кабінет. Є ду­шові кабінки, вби­ральні. "Креатив" від­критий у будні дні з 13.00 до 21.00, у субо­ту тут працюють з 11.00 до 21.00, а в неділю з 11.00 до 20 години. Місячний абонемент для шкільної молоді у тренажерний зал кош­тує: двічі на тиждень - 64 грн., тричі - 96 грн., 5 разів на тиждень - 160 грн. (за місяць). Одне заняття вартує 12 грн. Для дорослих ці самі абонементи кош­тують відповідно 129 грн., 122 та 320 грн. на місяць. Одне заняття - 20 грн.

Директор закладу Т.П.Музичук - досвідче­ний педагог, організа­тор, має досвід роботи на керівних посадах. Її кандидатуру було за­тверджено на сесії мі­ської ради більшістю го­лосів. Керівник "Креати­ву" працює вже й над новими задумами. В найближчих планах центру - відкриття кабі­нету психологічної під­тримки молодим сім`ям, підліткам, відкриття туристичного клубу, де б        організовувались ту­ристичні екскурсії вихід­ного дня по Україні, в канікулярний період та святкові дні. Кабінет ди­ректора завжди відкри­тий для молоді: тут віта­ють будь-які ініціативи, запрошують до спів­праці активну мо­лодь та молодіжні громадські організації.

Нині вже перші відвідувачі Центру щиро дякують за та­кий реальний крок на­зустріч молоді. А це, в свою чергу, як баль­зам на душу і міській раді, і директору, і всім тим, хто підтри­мав це сміливе почи­нання, й тим, хто втілював мрію в жит­тя. Отож, створення Центру яскраво де­монструє нам відому біблійну істину: хто шукає, той знаходить; хто стукає, тому відкривають.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь