ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ
22 вересня 2017 року ми відзначаємо День Партизанської слави. Дане свято є даниною всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.
6200 партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона людей, завдавали відчутних втрат гітлерівським військам на окупованій території. За мужність і героїзм, виявлені в боротьбі з ворогом, 200 тисяч партизанів і підпільників нагороджено орденами і медалями.
Сьогодні ми горді тим, що маємо можливість спілкуватись з тими Тетіївчанами які не жаліючи своїх молодих років боролися за майбутнє своєї держави, ставши партизанами – підпільниками у Другої Світовій Війні.
21 вересня 2017 року о 09.00 годині в приміщенні Районного краєзнавчого музею пройшов захід до Дня Партизанської слави. Секретар міської ради І. Погоріла з почуттям безмежної подяки й любові віддала данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
Також на передодні святкування цього славетного свята за дорученням міського голови Руслана Майструка, начальник відділу з гуманітарних питань та внутрішньої політики Наталія Гріщенко привітала Степана Савовича Чорного та Ірину Омелянівну Загоруйко, вручивши їм продуктові набори.
Шановні ветерани низько вклоняємося вам, і висловлюємо щиру подяку за ваш подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в побудові незалежної України.
Здоров'я, щастя, добра й благополуччя Вам і Вашим родинам!