БЛАГОДІЙНА ЯРМАРКА
Дата: 09.06.2017 13:55
Кількість переглядів: 53
22 лютого 2015 року в місті Тетієві за ініціативи волонтерської організації відбулася благодійна ярмарка.
На ярмарці було представлено багато поробок та солодощів патріотичного характеру. Заключним етапом ярмарки став аукціон. У ході ярмарки звучали українські пісні та пісні патріотичного змісту, виконані дитячими та дорослими художніми колективами міста і району. Сума виручених коштів від ярмарки становить 32 тисячі 387 гривень, які підуть на потреби воїнів АТО.
![Фото без опису](/upload/images/2017/april/DSC_0031.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2017/april/DSC_0067.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2017/april/DSC_0395.jpg)